Harbiden seven insan bıkmadan çabalar mı?

Karşısındaki ne kadar olumsuz olsada/istemese de seven insan sabreder peşinden koşar mı laf etmeden? Sadece 3-5gün çabalıyor gibi yapıp sonradan vaz geçiyorsa bu kişiye ne demeli?

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Benim hiç kız arkadaşım olmadı bugüne kadar. Okuldaki, mahalledeki kızları hiç etkileyemedim. İnternetten de kızları etkilemeyi başaramadım. Çok zeki olmama rağmen kız arkadaşım nasıl olur diye düşünmekten ders çalışamayıp kötü bir bölüm kazandım, daha sonra aynı sorun devam edince bölümü de bitiremedim okulu uzattım. Aşırı masturbasyon yaptığımdan dolayı sağlık problemleri yaşadım. Biri bana bir kızda ısrarcı ol dedi, kızın evinin civarında sabahladım, ailesi şikayetçi oldu hakkımda suç duyurusunda bulundular. Kızı 2,5 yıldır ikna edemedim. Olacak gibi, olmuyacak gibi arada seyrediyordu ilişki. Ki 3,5 yıl önce açılmıştım 1 yıl hiç görüşmemişti benimle arkadaşlığımızın içine ettin bu söylediğinle diye, 1 yıl sonra kendi tekrar görüşmeye başladı benimle. Seven daha ne kadar çabalayabilir sence? Şu an uzaklaştırma kararı çıkarttılar 6 ay boyunca yalaşamıyacağım bile... Hayatım geleceğim gitti, sağlığım gitti, şimdi de belki özgürlüğüm gidecek. Bana bir kız arkadaş edinmem konusunda yardımcı olamaz mısın? Bi kız arkadaşınla tanıştırıp aramızı yapamaz mısın?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Yaaaa sen ne garip ne takıntılı bir hatunsun yaaaa ? hadi çirkin olsan anlayacam takıntı yapmanı ama aksine güzelsin de hatunsun ..senin yerinde olsam o salakla uğraşacağıma 23416511002125451313 . sevgilimi yapmıştım...

0|0
    0|0
  • herkes bir değil sonuçta ahmet koşar çabalar mehmet rahatına düşkündür 1-2 den sonra 3. bir zahmete girmez bu arada mehmet bn oluyorum.. ^_^

0|0
    0|0
  • ne kadar seversek sevelim karşımızda ki insan karaktersiz bir kişiliğe sahipse zerre kadar değmez üzülen sadece biz oluruz ;)

0|0
    0|0
  • evet çabalar herşeyini katlanır ilk aşıklar olup evlenenleri biliyorum ama aşkta kusurlarını hatalarını görmemektir. sevgiden ziyade saygıdır en önemliside sabırdır...

0|0
    0|0
  • evet sorunuz çok net açık yanlız thaminim bu soruya doğru cevap veren cok az kişi çıkacaktır. Benim de başıma geldi belki 4 belki de 5defa .Bazılarınd çok sevdim desem de unutmam tahmin ettiğimden kolay oldu .Zaman insana çok şey öğretiyor unutamadıklarımı da demekki gerçekten sevmişim :)

0|0
    0|0
  • her şeyin bir sınırı var.kişi seviyor diye köpek olacak değil ya? vaz geçe bilir elbet...çok naz aşık usandırır derler.

0|0
    0|0
  • Senin davranislarina bagli birazda...maksadin surundurmekse eger pesini birakir...ama bunun ici de olumlu birseyler de varsa bir umyt bile yillarca pesinden kosturur

0|0
    0|0
  • evet cabalar

0|0
    0|0
  • harbiden kişiden kişiye değişir

0|0
    0|0
  • seven insan bir çok olumsuzluğa dayanabilir ama her şey karşılıklıdır karşısındakinden de aynısını bekler eğer 3 5 gün dayanıp sonra vazgeçiyorsa zaten sevmek kelimesinin anlamını daha öğrenememiştir o kişi

0|0
    0|0
  • bir yere kadar.

0|0
    0|0
  • Az önceki soruya istinaden söylüyorum

Seven insan çabalar ama kendisini de aklamayı bilir

0|0
    0|0
  • kişiliksiz demeli bence

0|0
    0|0
  • Bir yere kadar evet ama sevgiye karşılık yoksa neden devam etsin ki?

İstenmiyorsam uzatmazdım

0|0
    0|0
  • Allah belalarını versın öylelerının...

0|0
    0|0
  • fazla naz aşık usandırır. bokunu çıkarmayın

0|0
    0|0
  • ölümüne hemde ben bulsam sevecek birini onun için dünyamı değiştiririm

0|0
    0|0
  • Denemiş başarılı olamamış, yazık çok şey kaçırmış.

0|0
    0|0
  • Yolun açık olsun.

0|0
    0|0
  • Çabadan çabaya göre değişir. Boşa kürek çektiğini fark ettiği anda insan, vazgeçmeli.

0|0
    0|0
  • Eğer ki kastın,karşılıklı olarak paylaşılan ve yaşanan bir sevgi ise,kişiler sevgilerini birbirine ilan etmişse evet,çabaya değer.Ama şimdi,gelmiş bir insan bütün samimiyetiyle duygularını açmış ama kabul etmemiş,peşinden koşmasını istemişsin?Ben bu mantığı anlamıyorum,o zaman insanlarla değilde,yarış atlarıyla sevgili olacaksınız,çünkü benim bildiğim en iyi yarış atları koşar.Ayrıca senin ne istediğin,kimi istediğin önemli.Şimdi ben birisine duygularımı açacağım,o kabul etmeyecek,neden onun peşinden koşuyum?Yahu sevmişsem ben sevmişim,o beni sevmek zorunda değil.Bende hiç kimseye kendimi kanıtlamak ve ikna etmek zorunda değilim.Sevgi zorla olmaz,ısrar etmekle olmaz,sevgi;karşılıklı gönüllülük temelinde olur.İşte böyle peşinden koşturmak gibi, Kezbanca bir zihniyet yüzünden,artık bu ülkede kafamı çeviripte hiç kimseye bakmak,içimden gelmiyor.Ayrıca ben ne kadar seversem seviyim,ne kadar aşk acısı çekersem çekiyim,hiç kimse bulunmaz hint kumaşı değildir.

0|0
    0|0
  • aynısını bir erkek olarak yaşadım... kıza karşı müthiş bir aşk besliyordum... hatta 1-2 randevulaştık... sonra bir takım nedenlerden bana olmaz demeye başladı... ısrar ettim doğal olarak...

sonra tavırlarından beni friendzone'lamaya çalıştığını hafiften hafiften de başka bir adaya seyirdiğini hissettim... öyle olunca hislerim doğru ya da yanlış 'ben seni unutucam inşallah gönlüne göre birini bulursun' dedim...

nihayetinde nedense benden nefret etti ve intikam aldı... kızlar işin b.kun fazla çıkarmamalı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bişey dememeli, iyi yapmış kim yapmışsa

çok seviyoruz biz peşimizden adam sürüklemeyi.

0|0
    0|0
  • çabalamaz.

seviyordum ciddiyet görmedim vazgeçtim.

1|0
    0|0
  • Usanmadan cabalar :-)

0|0
    0|0
  • Lan onu bunu bırakta arkadasımın resmını kaldır

0|0
    0|0
  • bu tarz olayların sonu hüsran istediğin kadar beklerim der iki gün sonra sevgili bulur uzak durulması gereken durumdur.

0|0
    0|0
  • çabalıyorum aylardır ama boşa sanki bilmiyorum. onunla da çok konuştum en son o da çabalıcam dedi şimdi iyiyiz maşallah Allah bozmasın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...