Intihar etmeyi deneyen var mı?

başarısız oldunuz ki buraya yazıyorsunuz? hiç denediniz mi intiharı

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Oyunlarda bol bol intahar ettim , hepsi de başarılı oldu , sonra spawn oldum :D

Intahar muhabbetini düşünmeyin , dile de getirmeyin çünkü intahar diye birşey yoktur.

Senin yaşaman için okadar emek verilmiş , sen kendin okadar emek vermişsin , hayatın kolay olmadığı ortada ama çok güzel şeyleri yaşamak ta var. Hem teknoloji ilerleyip duruyor, kimbilir daha neler öğreneceğiz, gizemli şeyler ortaya çıkacak.

Bu yüzden durumlar ne olursa olsun birlikteliği bozmak yok , yaşamaya devam. Arkadaşlarınızla paylaşın durumlarınızı, sizin için büyük gibi görünen bir olayın çözümü çok basit olabilir. Bol şans.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Babamın beylik tabancasını şakağıma dayamıştım..Namlunun soğukluğunu hissettiğimde kendime geldim ve vazgeçtim..

Beni sevmeyen birisi için ölmenin saçma olduğunu anladım..

Sonra ki kararlarımla hiç bir kimsenin hayatımı ve düzenimi bozmasına müsaade etmedim.

Etmiyorum da..

Yaşamak güzel sonuçta.

0|0
    0|0
  • Harvardi 3 puanla kacirdigimda bir kutu antidepresani tek seferde yutmustum. Midemi yikadilar.

Eget mit nin beni kabul ettigini 5 dk daha gec farketseydim gebermis olcaktim kisacasi :)

0|0
    0|0
  • Hayırrr

0|0
    0|0
  • Düşündüğüm anlar oldu 18 19 yaşlarında

Ama denemedim ideallerimin peşinden koştum

0|0
    0|0
  • çözüm olmadığı aşikar denemeye değmez zaman zaman aklımdan geçsede

0|0
    0|0
  • Denemyen yoktur herhalde

0|0
    0|0
  • intihar etmek aptalların işi akıllı insanlar intihar etmez bir çıkış yolu bulur elbet

0|0
    0|0
  • Düşünmüştüm bir ara ciddi olarakta Neyse ki o günleri aştık Hayatımdan önemli değil kimse artık.

0|0
    0|0
  • hep istedim ama denemek istemedim))) hep yatip da durmayim deye uyuyarak büyüdüm

0|0
    0|0
  • intihar etmek isteyenlere söylüyorum çamaşır ipi çabuk kopuyo denemeyin

0|0
    0|0
  • denemedim sadece sanaryolar geçiriyorum aklımdan en karizmatik silahla ağızdan beyine sıkacan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• düşündüm ama denemedim.

0|0
    0|0
  • başarısız olabileceğim işe kalkışmam.

0|0
    0|0
  • kendimi öldürüp intihar süsü verecektim

süsleyince çok tatlı oldum kıyamadım :(

0|0