En son ne zaman kafanıza çevirip tekrar tekrar baktığınız bir kadın/erkeğe rastladınız ?

Normalde pek adetim değildir yürürken ,araç kullanırken etraftaki insanlarla göz teması kurmak... Zaten haldır haldır koşarak her işimi hallettiğim için yanımdan gelip geçenleri farketmiyorum bile... Yalnız bu sabah otoparktaki hatun hakikaten takdire şayandı... Arkadaş o nasıl bir güzelliktir öyle yaw... Tanrıça gibiydi resmen = )

Her neyse efendim sizin başınıza bu tarz bir olay en son nezaman geldi ? Nasıl bir hormonal etki yarattı sizin üzerinizde ?

link Dinlemelik...

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• bende normalde cok bakmam insanlara hatta yere bakarim.

ama istanbulda bir otobusten inerken biriyle gozgoze geldim 3 sn ya . 3 sn .

o an kaldim oyle.

masmavi gozler Allahim.

ki ben mavi gozu hi sevmem . Kivanc tatlituga bile bakmam herkes hayranidir mesela.

ama o gozleri gorunce gitti benim kafa :D

salak ismini sorsaydin diceksiniz ama o saskinlikla kendime gelemedim zaten butun gun onu dusundum :D

sonra gecti unuttum hemen. :)

kandirmayalim o kadar kendimizi :D

0|1
    0|0
  • Yolda yürürken tanıdıklarımı bile görmem genelde, dikkat etmem yanımdan geçen insanlara.Hiç hatırlamıyorum böyle bişey.

0|1
    0|0
    • Normalde ben yanımdan geçen eliyle selam veren tanıdıklarımı bile farketmiyorum = )

• harama el uzatmam derler ya

harama el uzatmam,göz değmişse sadece değsin bile bile bakmanın alemiyok..

0|1
    0|0
  • uzun zamandır dönüp kimseye bakmadım. gözümde herkes sadece normal bir insan.

0|1
    0|0
  • gariptir ama yapamıyorum.huyum değil.

0|1
    0|0
  • bi kere eski sevgilime olmuştu o da sevgilim oldu zaten.

0|1
    0|0
    • En azından boşa efor sarf etmemişsin = )

• Hmm o halde karşı tarafdan taciz ateşi gelmiş..Senin kabahatin yok = )

• evet biraz öyle oldu.

Erkekler Ne Diyor 1

• Uzun zaman oldu hacı..

*Muhteşem yüzyıl daki Şehzade Cihangir'e görünen beyaz giysili kızı inanılmaz güzel bulmuştum.:D

0|1
    0|1
Yükleniyor...