Aşkınızı kısıtlar mısınız??

soru başlığından da anlaşıldığı gibi aşkınızı yani sevgilinizi kısıtlar mısınız? kısıtlarsanız hangi konularda kısıtlarsınız :)

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Baska kzlarla konusamaz .konusursa gozunu oyarm onun kulaklarini kemiririm parmaklarini kirarm .bacaklarina agda yaparm .kaslarini cimbizla alirm. allahma kitabima harcarm onu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• elbette bazi kisitlamalar olur, benim icinde onun icinde,bunu garip birsey gibi konusmaya bile gerek yok bence, herseyin free yani serbest oldugu bir iliski, ayni odada kalmak icin tutturan ve israr eden bir suru insan anlamina gelir, yani sacma sapan birsey olur bu, eve geldigi saatler, isten donunce, mesela her aksam da standart gec gitmemeli eve, gorustugu arkadaslari,..onlarla ne kadar vakit gecirdigi, vb...

0|0
    0|0
  • her kızda olan özellik kıskanma özelliği :D ben kısıtlama yapmam yapcak olursam çevresinden beğenmediğim hoşuma gitmeyen kızlar konusunda yaparım telefon du facedi twetter falan sıkıntı olmaz :D

0|0
    0|0
  • hayır .ayrıca kısııtlanmaktan da hoşlanmam zaten nerde nasıl davranacağımı biliyorum.

0|0
    0|0
  • maddıyat konusunda kısıtlarım da anlatamıyorum bazen :(

0|0
    0|0
  • Ben kıskanç biri olarak daima birşeyler çıkarırım. Gece dışarı çıkmak gibi.

0|0
    0|0
  • Kısıtlarım.

Ama, bu ona bağlı.

Ben nereden bileyim şimdi nasıl biridir.

Mesela çok iletişimlidir yanlış anlamalara mahal verir o zaman kıskanırım.

Ama, zaten herşeyin farkındaysa gerek görmem.

Bu karşımdakine bağlı bana değil.

0|0
    0|0
  • göz hapsi olur,yoğun markaj olur.ama özgür olur.

0|0
    0|0
  • Kısıtlamıyorum ...

Duracağı yeri iyi bilir <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...