Hayata olumlu yönden bakmayı nasıl başarırsınız?

sürekli hayata olumlu yönlerinden bak derler ya, bunu nasıl yapacağımı biri söyleyebilir mi?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Olumlu yonden bakmak icin pozitiv dusunmek gerek.bazen ah su is neden benim basima geldi dedigimiz seyler sonradan bizim hayirimiza oldugunu goruyoruz.kendim defalarca karsilasdim bu gibi durumlarla.hep hayirlisi derler ya olumlu dusunmek o.her zorda bir dogru.bir gercek aramak gerek.o zaman her olay karsisinda gucsuz.caresiz kalmayiz.bir de gulucukler en iyi enerji kaynagi insan icin:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• küçük şeylerle mutlu olmayı bil , insanlardan çok beklenti içine girmessen fazla üzülmessin.

olayların seni duygusal etki almasina izin verme. ne olursa olsun mantıksal bir tepki verebili.

0|2
    0|0
  • Kişisel gelişim zırvalığı bunlar, Polyannacılık oynamayı bırak. Hayat iyisiyle kötüsüyle bir bütün. Ağlaman gerektiği yerde ağla, gülmen gerektiği yerde gül. Hepsi bu kadar.

0|0
    0|2
  • Onu da mı bize soruyorsunuz :(

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• hayat devam ediyor sagligin yerinde ise.. hayata olumlu bakmakta bir sorun yok.

Digerleri günlük sorunlardir gelir gecer..

Ve herseyden önce kendini sev ve kendini tani.

0|1
    0|0
  • Allah korusun diyelim ki araba çarptı sana.

Sakat kalacağına üzülmek yerine yaşadığına sevinmek gibi.

0|2
    1|0
  • Bir gün evin anahtarını unutunca kendine çok kızarsın ya, bir kere de diğer günlerde unutmadığın için kendine teşekkür et...

0|0
    0|0
  • en yakin dostlarin sirtindan bicaklayacaklar zaten kasiniyordu diyeceksin,dollanirilacaksin belki fakirlere yardim icin dollandiriyor diyeceksin,seni sikerler zaten sikiliyoruz bari keyf alalim diyeceksin bu kadar basit

0|0
    0|0
Yükleniyor...