Hoşlandığınız kızın tavrı?

hoşlandığınız bir kız var diyelim.size karşı ilgisi yok samimiyet yok fakat siz yazsanız cevap veriyor arkadaşça.bu kız hakkında ne düşünülmeli?amacı nedir?hoşlandığınızın farkında çok yakın davranmıyor ama sizi terslemiyorda.amaç nedir?erkek arkadaşım için sordum bu soruyu.kendisi kankam.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Zordur önceki yaşadıklarının acısını çok çekmiştir. Kazanmak gerekir savasmak gerekir. Bilemiyorum çok zordur gardını kolay dusurmez arkadasın tecrubesizdir onun bitmiş hatta onun aldatılarak yalanlar uzerine kurulu bitirdiği bir ilişkisi vardır kolay deger vermiyordur kimseye. Sadece kendini düşünüyordur

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 1- ego tatmini

2- saygısızlık olmasın diye.

3- mesajlaşırken eğleniyodur

4- seninle konuşmaktan hoşlanmıyodur ama yinede yazıyım diyodur.

vs. vs.

2|1
    0|0
  • Arkadaş kalalım tavırları ve arkadaş olarak görüyor.

1|1
    0|0
  • senin erkek arkadaşın yok yani

0|0
    2|0
  • sen sevmedıgin bırını cevap verriyorsan sevme olasılıgın var demektir şimdi aşkım dedigin erkek veya bayan tam senı mutlu etmiyor başka patner arıyor demektir

0|0
    0|0
  • her kızın kalbine inen bir yol vardır.Kestirmeyi kullanmasın ama :) :)

1|0
    0|0
    • her kızın kalbine inen bir yol vardır ama o yolu kız kime kullandırmak isterse o kişi kullanabilir:)cevap açık sanırım kız kırmamak istiyor.

• ondan mı foton yok :) :) ondan mı gizliden yazıyorsun :) bırakın bu güzelim ayaklarını yaw :) :) izmirde alası varmış :) onlarda benim gibi sevmeye g.t var mı acaba? :)

• iyide niye foto koyayım?koysam bile niye senin gibi abazalara açayım?sen kimsinki?bıktım senin gibi abazaların arkadaşlık isteklerinden.napayım kapatıyorum.açıktan olmuyor bu sitede.sen kim İzmir erkekleri kim be ahahaha.niye g.tleri olmasın hem de sapına kadar rahat ol;)

• dengesiz bir tiptir

0|0
    0|0
    • sanmıyoruz amam bir ihtimal belki.

• seninle samimi pozlar versin arkadaşın. birde kıskanırsa gerçekten ruh hastası olduğunu tescil etmiş olursunuz. kıskanmazsa da sevmiyordur zaten. her iki koşulda arkadaşın bıraksın yıpranmasın kanımca :)

• teşekkürler:)

• bırakıcaksın o kızı en yakın yolu vericeksin. kız dediğin cana yakın olucak

0|1
    0|0
    • kız pek umursamıyor,bakmıyor yüzüne ama faceden yazınca cevap veriyormuş.

• kadıköy emineönü

Kızlar Ne Diyor 1

• 2 ihtimal var ya arkadasca bakıyor ve çok üstüne gidebilecek tarzda mesaj atmadığınız için terslemiyor olabilir ya da sizden sadece bir mesaj degil büyük adımlar atmanızı bekliyor ilk adımı o atmak istemiyor olabilir bunu en iyi gözlemleyerek siz anlarsınız

1|0
    0|0
    • bizimki çok peşinde dönüyor kızın.yani kız istese olurdu değil mi?farkında kız çünkü.

• Aci gercekler:) kimse vazgecilmez degildir onu seveni sevmeye calisip mutlu olsun tecrube konusuyor burada:))

• ahhh ahh doğru söylüyosunuz.

Yükleniyor...