Haftaya Fenerbahçe trabzonda olucak liderler gibi karşılanmayı bekliyoruz sizce nasıl karşılarlar?

sarı lacivert meşalaler bekliyoruz sonuçta trabzona lider gidiyor sizcede öyle değilmi.

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Abi kırmızı halı beklemiyoruz adam gibi oturup maçı izlesinler yeter. oyuncuların kafasına gözüne bişey atmasınlar.

sırf bu maçta tribünler dolu olsun diye konya maçına kendi taraftarlarının alınmaması için müracaat ettiler. koskoca trabzonspor koskoca ligde sadece fenerbahçe maçını düşünüyor ya pes.

0|1
    0|0
    • koskoca demişsinde trabzon büyük takım değil sadece küçümsemiyoruz.

• bu arada ellerine ne geçerse atarlar :)

• evet fener maçını düşünüyolar çünkü orası deplasman fener için çünkü orayı dar etcekler fenerlilere bunu düşünüyolar

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 12

• hakettıgınız gıbı karsılayacaklardır buna emınım:)

0|0
    0|1
  • Tehlikeli sorular bunlar uşak :)

1|1
    0|0
  • aynen Galatasarayın son iki sezondur Kadıköy de şampiyonluğu kutladığı gibi mi :D pardon siz şu an sadece liderdiniz dimi :D

0|0
    0|2
    • fenerbahçe ali samiyene şampiyon olarak geldinde tüm futbolcular bayrak dikmesin diye güvenlik gorevleriyle sahanın ortasında durdu gibi :)))

• ondanmı fenerbahçe geçen sene yarı final ve 2007 de ceyrek final oynadı ayriyetten fenerbahçe toparlandı artık gözünüzü açın :))

• bence hiç avrupa da kim daha başarılı olayına girme ezilirsiniz :D

• maçta anca çakmak, bozuk para atarlar. bu iyi bişey değil sanırım :)

1|1
    0|1
    • iyi birşey dil emre yine tekmeleri yer :D

• hani puanim nerde :D ? fenerli

• sanada +1 tskler

• Ts'ye basarılar..

1|2
    0|1
  • çok fena olaylar olacak demedi demeyin sonra

0|2
    0|0
  • Zokora bunu beğendi

0|2
    0|0
  • trabzona 5 tane atarız

0|2
    1|1
  • hacıosmanoğlu yumurtayla bekler bizi. otobuse yumurta fırlatıp kaçar asdhaskld

0|1
    0|0
  • sen trabzonspor taraftarından harbiden böyle bişe bekliyomusun :) espriyse çok iyi ama onu söyliyim :)

0|0
    0|0
    • yok dostum ne beklemesi yumurtayla saldırırlar otobüsümüze

• ya zaten serbest olsa bilet verseler bile gitmemek lazım çirkef adam onlar. Ben iş için trabzonda bulunduğum bir haftada fb maçı denk geldi sırf maçı rahat izlemek için samsuna gittim orada izledim ki düşün orada bile kavga yaptım.

• gfb gider dostum yasak olmasa kavga filen dinlemezde onlar evet çok çirkefler malesef.

• adam diiler.

0|0
    0|0
  • Trabzon bir koyacak fener daha kendisini doğrultamayacak şampiyonlukta gidicek

1|2
    0|3
Yükleniyor...