Bu geceki son sorum buda sevdiğimle ilgili olsun -_

Evet yarın okul var gene onun soytarı ruhlu iğrenç kişiliğiyle karşılaşmak zorunda kalacağım.Hem yüzsüz hem bencil hemde umut veren biridir kendisi.Sevdiğimi söylediğim zaman sevmediğini söylemiş ertesi günü arkadaşlarına olayı anlatmış.onların oo sevgilinde yok bu aralar şu kıza ne dersin diye benden bahsetmelerini engellememiş.4 aydır heryerde karşıma çıkıp umut vermeninde ötesine geçmiş bir kişiliktir.Kader desem bu nasıl kader arkadaş.Ben bıktım artık onu görmekten o bıkmadı ve kararlıyım ondan vazgeçicem onun suratını görmekten bizim sınıftakilerin onla konuşup benim onla 2 yabancı olmamız en çok koyan durumlardan biridir.Şimdi ben bunu napayım şöyle düşünüyorum ki artık hiç bakmayayım bunun olduğu yerlerde durmayayım.Sevdiğine inanıyordum geçen gün bana olan davranışı yüzünden içimde 1 gr sevgi kalmadı nede onun beni sevdiği inancı karşıma çıkıp durmasın yeter ya gerçekten nereye gitsem orda ne yapmalıyım -_-

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ittiret gitsin be,kafa yorup kendini üzmeye değmez,

ne mi yapmalısın? o kişi öldü,öyle biri yok... işte böyle görmelisin,

aksi halde çok acı çekersin panpa

1|0
    0|0
    • evet mantıklı ^^

• böyle düşünmene sevindim teşekkürler :)

• rica ederim,iyiki varsın arkadaşım

Erkekler Ne Diyor 5

• Tanıdığımıza pişman olduklarımız çoğaldıkça, tanışacaklarımızdan korkar olduk

1|0
    0|0
  • Okulun orta yerinde rezil etsene kekoyu ?

2|0
    0|1
  • Orada düğüne mecburen gitmiş tipler gibi otur

oyuna zorlasalar bile kalkma

büyük yavşaklık bu canı yansın itin

cayırt

3|0
    0|1
  • Senınle aynı sehırde olsaydık keske hatta oyleysek soyle ben dövcem lan onu vala bı kız bukadar uzulur mu serefsız sende uzulme bosver kardesım

1|0
    0|0
    • taşıma su ile değirmen dönmezz bunu yapıcak gücüm yok olsa bile bilgess kadar zengin olmalıyım ki sorunu çözebiliyimmmburada iş yardım yapmak değill adaletli davranmakk bu nu sağlamak lazımmzor bişe değil ama tepedeki insanların işi

• dünyada hala açlıktan ölen insanlar var derdin baya iyiymiş buna bakasakk

1|0
    0|0
    • açlıktan ölen insanlar varsa ben aşık olmayayım mı o zaman hiçbişeyin anlamı yoktur.Çünkü dünyada açlıktan ölen insanlar var mantığa bak

• şimdi oralara girersen aşk diye bişe yoktur bence de bu tür atraksiyonlara girme demiyorum gir ama dert edinme çile çekme

• Aclıktan ölen insanlar varsa pekı sen ne yapıyorsun burada onlara yemek tasısana aldıgının yarısını onlara göndersene

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...