Kadınlar sanalda reelde yaptıkları kasıntılarının acısını mı çıkartıyorlar ?

Kadınlar sosyal ağlarda farklı kişiliklere mi bürünüyorlar yoksa gerçek kişiliklerini mi ortaya koyuyorlar? :)

lütfen şıklara yoğunlaşalım hepinizi çok seviyorum hepinize +1 <3 ;))

• Profiline mini etekli resmini koymuş " herkes bana yavşıyo " diyo. m.k,o eteği ben giyip şuraya foto atsam beni bile s.kip atarlar ne diyon sen ? :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kadınların birbirlerini övmesi ne tuhaf sanat. Erkekler yapsa mesela + Faruk abi yerim yaa kuzum - İhsan sektir git s.kerm geçmişini pizivink. :))
    12% (1)60% (3)31% (4)Oy Ver
  • Kadın caddeye fırlayan çocuğunu öyle bir dövdü ki, araba çocuğa çarpsa daha az zarar görürdü m.k :))
    12% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Kaslı erkeklerin fotosunu atıp altına ''Allahım sen konuyu biliyorsun'' diyen kızları inşallah babaları görür de, çaydanlıkla döver :))
    25% (2)20% (1)23% (3)Oy Ver
  • Su kızlar fotoğraf çekilirken gögüs dekoltesi vermek için eğildigi kadar namaza eğilse cennete gidecekler :))
    51% (4)20% (1)38% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
neden sürekli "hepinizi çok seviyorum" diye yazıyorsun salak böyle kız ayarlayamazsın diye bana mesaj üyelere sesleniyorum: öyle bir amacım olsa istekte atarım takip de ederim istekte kabul ederim sitede asıldığım tek bir kişi bile olmadı. kusura bakmayın güncelleme için gelen mesajların haddi hesabı yok bende gerek duydum güncellemeye. özür dilerim :(

Kavga ve nefret için çok bahanemiz var, Oysa sevmek için Efendimiz sav'in tek bir sözü kafi

"..Birbirinizi sevmedikce iman etmiş olmazsınız

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 3

• Abi özlemişiz anketleri :)) A B ve E şıklarında çelişkiye düşsem de İhsan'ın bana da yavşadığını düşünmek B şıkkına itti beni . Bu soruyu da cevaplar yatarım ben.Anket yolların açık olsun abi iyi geceler :))

2|2
    0|0
  • e ama hepbiri diye bir şık koymazsan nereyi işaretlicez hacı :)

0|1
    0|0
  • Anketlerine hastayım, zeka kokan şıklar valla bravo 5* çaktım gidiyom

0|2
    1|0
Yükleniyor...