Çıkmazdayım, ne yapacağımı bilmiyorum. Bir akıl verir misiniz?

Arkadaşlar ben bu sene sakarya-edb.kazandım. Fakat yıllardır tarih istiyordum ama ailemin ve cevremdekilerin is bulamazsın baskısı yuzunden edb yazdım.Gecen donem derslere girmedim.Yurtta kalıyorum.Sınıfın neredeyse hepsi imam hatip çıkışlı(sakın yanlıs anlamayın)ve düsünce yapılarımız ters.Ve cok cocuk gibiler.Ben bu durumu aileme anlattım buradan nefret ettiğimi falan ve tekrar sınava gireceğimi..Babam hala bunu buyuk bir tepkiyle karsılıyor fakat annem destek veriyor.19yasima kadar daha hic bir arkadasimin evinde bile kalmadım.Bunun için özellikle annemden ayrı kalmak bana cok koyuyor.Bunları babama anlattigimda kesin ve kesin kavga ediyoruz.Buraya geldigimde bütün gün odadan cikmiyorum.Kitap okuyorum,film izliyorum ve ummadigim bir anda aglama krizine giriyorum.Şimdi facebooktan annemle konusuyorum ve gözyaslarımma hakim olamıyorum.20 gun sonra tekrar ygs ye gireceğim..Ya olmazsa ve ben burada kalmak zorunda kalırsam? Lütfen bana akıl verin ne yapacagimi sasirdim artik.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Hic uzulme ben uc senedir okumuyorum uc sene kaybim var bir seneden birsey olmaz istemedigin bir bolumu okuman hata olmus herseye yeniden baslayabilirsin mutsuzsun uzulmussun yipranmissin biraz ama devam edersen daha cok mutsuz olursun hakkinda hayirlisi bu sene olmazsa seneye olur acikogretim tarih bolumu falan var bir arastir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Önce idealine tutun elinden geleni yap, bugünden olmamasını düşünme onu olmadığı zaman düşünürsün.. Kayıp 1 yıl olarak düşün bunun seneside var olmadı bir ev tutar çıkarsın çalışırsın.. Önemli olan ne istediğini bilmek

0|0
    0|1
  • 180 boyu olan omzu geniş, beli ince olan apla?

0|0
    1|1
  • hicbirzaman hayallerini umutlarini kafana koyduklarini unutma vazgecme .

babanla aranda bir sorun cikmasi bence gayet normal hayatta hicbiseyi kolaykolay elde edemiyoeuz sonucta ama sen o bolumu okusan ya da ygs yi kazanamassan bire asla vazgecme ayni durumdayiz hayallerinin hep pesinden kos

0|0
    0|1
  • alışmalısın. ygs yi dene dgs yi dene olmazsa alışıcan ya da sınıftan başka arkadaşlarınla eve çıkıcan hangi yurtta kalıyosun kyk falan mı?

0|0
    0|1
  • korkunun ecele faydası yoktur

sen böle kafana takarsan olacagı varsa olmaz bu işlerin

girersin sınava kendine güveniyorsan evet ben gercekten yapıcam diyorsan basarırsın

bende tarih okumayı inan cok isterdim bu arada :D

0|0
    0|1
  • boyu uzun olan kız hatırladım seni

0|0
    0|1
  • aslında çok dalga geçesim geldi, hakediyosun ama neyse

0|0
    0|1
    • buradaki herkes neden dalga geçmeyi bir büyüklük olarak goruyor anlayabilmis degilim

• bence sus :D attigin mesajlar hala duruyor

• bu mu yani? daha güzel bir cevap beklerdim ama neyse, aferin

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...