Sizce burak yılmaza bugün yapılan hareket doğru muydu.?

Sizce burak yılmaza bugun yapılan hareket dogrumuydu. yüzü kızarmıstı kıyamam .

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sürekli kendini yere atarak futboldan soguttu. gerçek olsa bile artık kimse ona inanmıyor. ben bile artık sempati duymuyorum

1|3
    2|2
    • İzledin mi maçı la sen adamın gözüne para geldi hemen yargıla bir bok bilmeden

• aynen katılıyorum bu cevaba

• Onun kadar serefsız olamazdım heralde empatı yaptımda futbol ıcın değmez diyorsun da sen 90 dk emek ver kos yavsagın bırı kendını yere atsın penaltı alsın ve macı ver bu bır mac ıcın değil hemen hemen her macta yapıyor v ne hıkmetse bu karakterde topcular hep gs de oluyor arıf burak

Erkekler Ne Diyor 14

• Hakaretin doğruluğu olmaz..

1|0
    1|0
  • Doğru muydu diye sorman hata böyle bir terbiyesizlik olamaz. Ben Rize'liyim ama olayı görünce çok sinirlendim ve Galatasaray gol atsa da o yabancı maddeleri atanlar eve ağlayarak gitse dedim. Çünkü onlara verilecek en güzel cevap bu olurdu. Yazık gerçekten Burak kendini yere atıp haksız fauller, penaltılar alıyorsa onun terbiyesizliğidir. Bende sevmiyorum o huyunu ama cezasını bu şekilde vermeye çalışmak kimsenin haddine değil. Hadi hırsız diye bağırılır maç içinde moralini bozmak için o neyse de canını yakmak çok yanlış. O da orada ekmek parasını kazanıyor sonuçta biraz saygı duymak lazım sahadaki futbolculara.

2|0
    0|0
  • resmen planlı bir tezgah öndeki adam çekiyor arkadaki adam kambura yatıyor allahtan kötü bir şey olmadı ..

Bir fenerbahçeli olarak sahada bu oyuncuların bu hareketlerini doğru bulmuyorum. Kuyt yapılan harekette ise yapan oyuncununun en az 5 maç ceza alması gerekirdi. yorumcular bile katil ruhlu

0|0
    0|0
  • Bi oyuncuyu yere düşürüp tekmeyen bir varlık o insan demek iltifat olur o şuanda soyledigimin takımla alakası yok bir futbolcuya fool yaptı bj de yerde tekmeledi

0|0
    0|0
  • Zerre kadar sevmem. Ancak o cisim gozunu cikarabilirdi,bunu yapana buyuk cezalar verilmeli.

Bu kasten adam yaralamaya girer.

FFutbol'un bir spor oldugunu herkes ogrenmeli.

Bu sitedede cahil cahil yorumlar gormuyor degiliz bilende bolmeyende konusuyor.

0|0
    0|0
  • Adamın gözüne ne biçim şey geldi burak yılmaz gibi topcu mu var türkiyiyede kaç kişi gol kralı olmus bu yaşda ?

2|0
    0|0
  • Burak'ı ne kadar sevmesemde her maç adamı tekmeliyolar vuruyolar üzülüyorum.

0|1
    0|0
  • ben maçı izleyemedim ama maçtan sonra yüzünü gördüm insan olarak üzüldüm. her ne kadar antipatik biriside olsa hiçbir futbolu bunu haketmiyor

0|0
    0|0
  • sormaaa çok üzüldüm akşam çayı bile içemedim

0|0
    0|0
  • Naptılar şabana kaçırmışım ben.

0|0
    4|1
  • futbolun spor oldugunu anlamayan bir ülkeyiz

0|0
    0|0
  • lanet olsun ona

0|0
    0|0
  • evet suratı çok kötü olmuş :S

0|0
    0|0
  • Yanlıs olabılır ama hıc uzulmedım ıyı olmus molotof atsınlar kansıza

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 8

• adam resmen şov için kendini paralıyor

1|1
    2|2
  • Bende maçtaydım. şerefsizler yaa çok üzüldüm o halinee. doğru mu diye sorman hataa

1|3
    0|1
  • Sevmiyorum o adamı.

1|1
    3|2
  • Hiçbir oyuncuya o şekilde yabancı cisim atılmamalı... Bu Emre Belözoğlu da olsa olmamalı Burak Yılmaz olsa da olmamalı... Gözüne gelebilir, kör olabilir... Ayıp...

0|0
    0|0
  • Hak ettikleri para cezasını aldılar zaten biz oyuncularımızı öyle kolay kolay yedirmeyiz Burak'ın kırgın olduğu kadar ben de kırgınım o taraftara

0|0
    0|0
  • Cok üzüldüm bende:(( dogrusu var mı bunun

0|2
    0|0
  • kıyamam deme pis fenerli

0|0
    0|0
  • tabiki e doğru deiğldi. bir de önüne gelen yere atıyo kendini diyor. ya zaten yaptı açıklama burak

0|0
    0|0
Yükleniyor...