Aracınızı ödünç veriyor musunuz ?

soru basit aracınızı ödünç veriyor musunuz ..?

nedeni nedir ?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Vermem bizzat götürür getiririm sonra ehliyetsiz trafiğe çıkıyorlar benim başım ağrıyor..

0|1
    0|0
  • Babama veriyorum ara sira bir de kuzenime onun haricinde vermem kimseye arabami.

0|1
    0|0
  • sadece aileme ödünç veririm...ama şuan arabam yok:)

0|1
    0|0
  • Aracım yok, olsa da vermem.

0|1
    0|0
  • duruma göre değişir fakat vermemek tercihim olurdu.

0|0
    0|0
  • arabam yok ama olsa vermem ..verilmez diye düşünyorm

0|1
    0|0
    • vermesende tavır yapiyorlar

• yani isteyenin yakınlık derceni bilmiyorum ama benm ablam 1 tl lk toya bana öyle yaptı sen milyarlık arbadan bahsediyosun .. yabncılara verme ama ailenden biryse ver tabi benm ablam öyle yapıyoda çok iyi bir huy yani hiç de değl iyilk duruken neden kölük olsun aille içinde

• ya versen oyle vermesen oyle verince insanin akli kaliyor arabayi getirene kadar benim arabam yokken kimse bna vermedi versede yanimdaydi hep

• olsaydı bazı kişiler hariç vermezdim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Veririm..

0|1
    0|0
  • Trafik kurallarına uyduğunu ve trafikte diğer sürücülere karşı saygılı olduğunu bildiğim kişilere veriyorum onun dışında vermem. Vurmuş, kırmış, çizmiz hiç önemli değil. Dünya halidir olur. Tek kuralım trafikteki pozisyonunu bilmem.

0|1
    0|0
  • evet...yokluk zordur ve istemek dünyanın en zor işidir bizler için istiyorsa mutlaka mecbur kalmıştır ve binbir sıkıntı ile ister isteyen.rabbim nasip etmiş neden vermeyeyimki?

0|1
    0|0
  • Ziksen vermem.

0|1
    0|0
  • ben veriyom yakın arkdaşlara

0|1
    0|0
  • vermıyorum aracım olsaydı gene vermezdım :D

0|1
    0|0
  • kimseye vermedim vermem o koltuk bana ait :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...