Biten bir ilişkiye yeniden baslarmısınız yoksa o defterı bır daha acmamak uzere kapatırmısınız?

Biten bir ilişkide ikinci şansı tanırmısınız ya da tanıdınızı tanıdıysanız noldu ? yoksa tanımazmısınız ? tanırsanız neden tanımazsanız neden ? soru bıraz karmasık oldu ama bu benım anlatımımdan zıyade konunun karmasıklıgından ! Cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkurler

0|0
18|23

En İyi Erkek Görüşü

• İki taraf olgun kendine yapılmasını istemediğini karşısındakine yapmama geçim ehli olma her konuda esas doğruyu kabullenme olurunada esas doğru ışığında bakma birbirine destek ve 112 acil servis ekibi misali yanında hazır olacaksa uyum ilgi sevgi vefa sadakat dürüstlük saygı içine sinme varsa o zaman hata aldatma tartışma olurmu ? artık kaç kez güvenip sevilebilecek sevgili geliyor eskidendi o harcanacak vakit emek yok artık sana haksız yere yanlış yapan neyine güveniyor tekrarlamama ihtimali var mıteminat olarak ne gösteriyor vb. virüs misali yanlış varsa sevgi sisteminizde hemen karantinaya alıp silicen aksi halde beterin beterine ulaşıp sen çökecen...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Kesinlikle açmam eskiyi karıştırmak kime fayda getirmiş ki ?

1|0
    0|0
  • Bende bunu anlamiyorum kardesim sevmiyosan ayrılırsin cocuk iyuncagimi bu ayrildim ha noldu ya askim ben hala seni seviyorum lan ayrilmasaydin o zaman

2|1
    0|0
    • size sormalı ıste neden bır erkek bunu yapar hem gıdr hemde sonradan gerı gelmek ıster

• Çok karmaşık bir soru. Genelde dostça bitiririm ilişkimi. Bu nedenle tekrarı olabilir. Ancak kavga ile bitserse birimiz diğerni üzmüşse tekrarı olmaz.

1|0
    0|0
  • EX ten NEXT olmaz !

3|1
    0|0
  • Ben her zaman bir ikinci sans veririm ama degerini bilene ( bjr kere yapilan sey hatadir ikincisi salakliktir ve beb salakliga gelemem )

1|0
    0|0
  • Bir kere çatladıysa sonraki düzeltmeler maçların uzaması gibidir. Mutlaka bitecektir. Geri dönüşlerde duygularınızı gemleyin beyninize "ertele ve hatta yoksay" komutunu verin en kısadan bitsin.

1|0
    0|0
  • Alıntı; Eski sevgiliye donmek, ev tisortuyle disariya cikmak gibi. Rahat, bildik ama ozel degil. Hep bir huzursuzluk keske giymeseydim hissi.

Ama seviyorsan denersin, ben sevsem denerdim yani...

1|0
    0|0
  • yeniden başlayacak olsam zaten bitirmem

2|0
    0|0
  • Ayrılma şekli çok önemli , aklımda birkaç varyant var , eğer onlardan biri olmuşsa kesinlikle geri dönüş olamaz , diğer türlü konuşulup anlaşılabilir .

1|0
    0|0
  • genelde olmayan bir ilişkiyi zorlamaktan fayda gelmiyor taraflar aynı hataları yapmaya devam ediyor coğu zaman sonu zaman kaybı ile sonuçlandırıyor hele hele taraflardan biri daha fazla seviyorsa çok yüksek ihitimal sonu kötü bitiyor

1|0
    0|0
  • Hayır dönmem zaten daha önce kaç defa ayrılıp barıştık hepsinin de yanlış olduğunu bile bile ama işte şu lanet ten uyumu herşeyin üstünü örtüyor ama oda biyere kadar

1|0
    0|0
  • bitiş şekline bağlı

1|0
    0|0
  • bir ilişki bitiyorsa mutlaka geçerli bir sebebi vardır. eğer çok seviyorsan ve yaşanan sorunlar tekrar yaşandığında görmezden gelebileceksen ikinci bir şans tanıyabilirsin

1|0
    0|0
  • seviyorsam devam ederim

1|0
    0|0
  • nasıl bittiği önemli.

1|0
    1|0
  • bikere bittiyse gene biter boşa kürek çekmenin anlamı yok

1|0
    0|0
  • hayır olmaz

1|0
    0|0
  • boğazın düğümlü nefes alamıyon... genirdn genirdin sonunda o yeşil balgamı tükürdün kurtuldun gidip yalarmısın? böğğğ :(

0|0
    1|0
  • Biten bir ilişkiye yeniden başlanırsa ilişki ilişki olmaktan çıkar...(ne kadar çok ilişki kelimesini kullandım:))

0|0
    0|0
  • Bitecekse hiç olmasın.

0|0
    0|0
  • Eeski sevgiliye keşke bende kalsaN gitmesen dedim ? o da bana ben sende kalamam dedi sonra twitterınada eskide kalmış bir şeyde ben kalamam,eskimiş işte falan diye bir şey yazmış yıkıldım sabah sabah

1|0
    0|0
    • bı gun anlar kıymetını dert etmee.. Ama o zamana kadar ınsan gercekten cok sey kaybedıyor ve cok acı cekıyor...

• biz ayrı şehirlerdeyiz :DDD

• o acı macı çekmez :DD

• Herkezin ikinci bir şansa ihtiyacı vardır. Ama aldatma varsa ikinci şans zor olur diyelim oldu eskisi gibi olmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Sonunu bildiğim hikayeyi yeni baştan okumanın anlamı yok..

2|0
    0|0
  • biz 1 yıldır ayrıydık ama hayatıma kaç kişi girsede onun yerini dolduramadı o da bir kişiyle denemiş ama hep senin özelliklerini aradım dedi ve geri döndü ben ayrılmıştım çok buyuk sorunlarımız yoktu ama yıpranmıştık ve bitirmiştik ama anladık artık değerimizi ve başkasıyla olamayacağımızı barıştık sevince herşey mümkün ve 3 günlük dünyada gurura gerekyok karşılıklı isteniyorsa tabi zorla olmaz. seven sevdiğyle olmalı ya yazık inat gurur intikam herşey boş huzurlu bir omuz yoksa..

1|0
    0|0
  • evli olsan tamam dicem de erkeklere şans vermeye gelmez odun herzaman odundur .bildiğim için hayatımda kimseye şans vermiyorum ve herkes bana büyük bir saygı duyuyorlar.çünkü asla onlara bu fırsatı vermedim.şu an onlar benim karşımda kendilerini ezik ve özgüveni eksik hissediyorlarmış kendileri diyor.kendine saygın varsa onu koru vede ezdirmr.

1|0
    0|0
  • denedim ama olmadı. biten bişeye yeniden başlamak, bana az kazık attın gel biraz daha at demektir... bunu öğrendim barıştığıma pişman oldum

1|0
    0|0
  • İkimiz de birbirimizi hâla seviyor olsak da, tanımam. Ne gerek var eğer aramızddaki bir şeyler bitmeseydi ayrılmazdık. O biten bir şeyler olmadan da hiçbir tadı kalmaz ilişkinin. İstemem :D

1|0
    0|0
  • cok sevdiyseniz, sevgi devam ediyorsa 2. sans verilir...en azından keske dememek icin...(bence)

1|0
    0|0
  • Kaparım... Bir daha o kadar yorulamam...

1|0
    0|0
  • cok kez sans verdım kı sevıyorsam yıne gelse yıne verırım ama araya bır kere bı ayrılık gırdımı gerısı gelmıyo artık...:(

1|0
    0|0
    • haklısın napmalı pekı kalbı nasıl susturmalı

• duruma gore, eger kı ılerısını az da olsun gorebılıyosam dewam ederdım... kı sende ole yap bence

he ama eger kı hıç bı olur yanı yoksa baska asklara yelken ac derım :/

• Baslanmamalı sagliksiz olur. Bence..

1|0
    0|0
  • Tanıdım, sevdiğimi söyledim hatta ne oldu biliyor musun bana geri döndü :) 6 ay geçmişti üzerinden ama döndü. Resim vermiştim ona askerdeydi bir vesikalığımı. Görüştüğümüzde ise ben sormadan çıkardı resmimi ve bana hala sakladığını söyledi mutlu oldum. 1ay sürdü bir gece çok saçma bir nedenden tartıştık ve iyi geceler dedi. 2 gün teli çekmedi bu doğruydu ama gün sonra teli çekti bana yazmadı ona 2 kere yazdım hiç geri dönmedi. Hatta whatsapı kaldırdı aynı gün. Tam 1 hafta oldu ve ses yok. Sen söyle neden bunu yaptı sence sustu.. Kızgınlık mı ayrılık mı ?

0|1
    0|0
    • askerdemışu anyoksa dondumu ...

• senın adına cok sevndım tatlım umarıım bundan sonra hep mutlu olursun huzun sana ugramaz

• inşallah canım aminnn... İlgin alakan için çokkkk teşekkür ederim :)

• Biten bi' ilişkiye sırf adama olan aşkımdan yeniden yeniden başladım ..

Ama olmayınca olmuyo işte ..

Kaç 2. şans tanıdık birbirimize ama bi' kere bittiyse daha da olmazmış ..

1|0
    0|0
    • ıkı yorum var suana kadar yapılan ve bu ıkısıde bırbırıne zıt uc noktalarda olmus kaderın cılvesımı ne... Simdi son halınız ne

• Arayış içinde değilim bal , teşekkürler *-*

• öyle deme mutlu olamıyosan hayatındakı dıger ınsana da mutluluk veremessın onada yazık olur ama genede sen bılırsın canım

• Denendi test edildi onaylanmadı :) Kesinlikle o defter kapatılmalı.

1|0
    0|0
  • Biten bitmistir

1|0
    0|0
  • o an ki duygulara bağlı ama başlamamak daha iyidir..

1|0
    0|0
  • O defteri yırtar atarım yetmez bir de yakarım.Biten bitmiştir anlıcan.

1|0
    0|0
  • baslamadı kı bıtsın... ya da bitsn kı baslayalım...

1|0
    0|0
  • eskisi gibi olmasını ıstediğin hiçbirsey aynı olmaz. herşeyin ikinci şansa ihtiyacı var belki bir arkadaşlık, belki bir iş, belki de yaptığın bir yemekk bile. ama aşkta oyle olmuyor ne yazık ki, ilişkide ikinci bir sansa yer yok. bunu ben bizzat yasadım bu herkezde böyle olur mu diye dusunuyorum evet herkeste boyle oluyor hepimiz insanız. ve senın bu sorduğun şu sorunun aynısını bende gecen kış sormustum buraya aldığım cevaplar belliydi ama ben yıne de denemeı ıstedım. sonuç mu? şimdi hayatımdan tamamen uğurladım ustunden de cook uzun zman gecti ve hayatımda baska bırı var mukemmel bırı. hayat ıste::)

1|0
    0|0
    • kısmet ıstee napalım gercekten cok deger verdım ben o ınsana ve onun ıcın fedakarlıgında alasını yaptım her kararında destekcısı en kotu anında yanıbasındakı oldum ama sonunda o bıraktı sorunlarla basa cıkamadı şimdide ara ara sevdigini bellı edıyor iştee benm pek umudum yok ama cıkmamıs candan umut kesılmez sozndenmıdır nedır sordum içimde kalmasın istedim :(

• bi kaç kez biter gibi oldu hep yeniden başladık.. tek tarafın bitirmesinden yana değiliz. bitecekse ortak karar verilmeli. şimdi en son yeniden başladık şimdilik sorun yok her iki taraf hatalarını göz önünde bulundurarak daha emin adımlar atma yolunda

1|0
    0|0
Yükleniyor...