Ne olur bakın bir yardıma ihtiyacım var :(

iyi geceler. Çok önemli bir sorum var ne olur akıl verin çok güvendiğim yıllar geçirdiğm bir insan bende hiçbir hareketinden şüphe uyandırmayan iyi niyetli olduğunu düşündüğüm birisi ve eşim oluyor kendisi. Ama sormak istediğim etrafında duyan gören bilen yaşayan varsa ne olur söylesin sapık veya sapkın taciz edebilecek bir insan kendini belli eder mi? Yani bir belirti verir mi ne olur söyleyin. Yıllardır yaşadıklarımızı gözümün önüne getiriyorum hiç şüphe yaratacak bir durum bulamıyorum. Kendini çok iyi saklamış olabilir mi? Gerçekten bu kadar iyi görünüp sapık olabilir mi? Ne olduğunu sormayın çok uzun bir sorun yaşadık. Ve eşim sapık mi degil mi? Üstelik sessiz bir kişilik etrafında duyan gören yaşayan varsa lütfen anlatsın? Bir belirti verir mi diye

Güncellemeler:
kızkardeşim uyurken birinin dokunduğunu

söylüyor özet olarak bu dokunanın da eniştesi

olduğunu düşünüyor ama görmemiş onu

gözüyle. Eşimin hiç şüphe yaratacak hareketini

görmedim herşeyi gözden geçirdim yine de

olabilirmi

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Olayın ne olduğunu yazarsanız daha iyi yorumlarız...

0|0
    0|0
    • kızkardeşim uyurken birinin dokunduğunu söylüyor özet olarak bu dokunanın da eniştesi olduğunu düşünüyor ama görmemiş onu gözüyle. Eşimin hiç şüphe yaratacak hareketini görmedim herşeyi gözden geçirdim yine de olabilirmi

• Kızkardeşiniz rüya görmüş olabilir mi? Çok net emin mi? Eğer öyle ise zaten cevabınızı almış oluyorsunuz...

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu kadar şey yazana kadar, yaşadığınız olay ile ilgili kısa bir özet geçseydiniz cevap bulabilirdiniz belkii..

Güncelleme şart! **

0|0
    0|0
    • O kadar güveniyorsanız kendisine ve daha önce böyle bir şeye şahit olmadıysanız, boş yere günahını alıp kendinizi de yıpratmayın.

Daha önce duymuştum uyurken biri dokunur gibi oldu, ayak seslerini bile duydum nefesi geliyordu falan çok korktum laflarını..Bilemiyorum ama oluyormuş demek ki öyle bazen

• keske benimde eşim evde değilken olsaydi da eşim suçlu duruma düşmeseydi yapıp yapmadığına da emin olurduk

• Kardeşiniz uykuya dalmak üzereyken mi öyle hissetmiş.. Sonuçta bir şekilde görmesi lazım giderken falan

Yükleniyor...