Neden kaybettik bu maçı hatamız ne idi?

Muslera penaltı fenaydı hic yoktan gitti 2 puan kaynettik

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Yine bir deplasmanda oynanan kötü futbol ve Mancini'nin aptalca tercihleri. Uzatmalarda iki tane oyuncu değiştirdi sanki önde olan takımmış gibi zamanın geçmesini sağladı. Uzatma dakikalarını yedi resmen son 4 dakika hala Emre'ye taktik veriyor kenarda Allah ne verdiyse saldır diyeceksin o dakikadan sonra.

2|2
    0|0
    • Penaltılardan nefret ediyorum penaltı ile kazansak bile kazanmışız gibi görmüyorum.

• Çok teşekür ederim :)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 19

• Dünyanın en iyi 10 numaralarından Sneijder sola hapsediliyor

Burak yeteneksiz bir forvet sırtı kaleye dönük değil yüzü kaleye dönük oynamalı çünkü anca savunma arkasına atılan toplarda etkili olabilir

Burak ve Umut bu kötü oyunlarına rağmen 90 dk oyunda kalabiliyor bence kayıplar son derece normal

2|1
    0|1
    • Umut iyiydi ama bu maçta cuvalladılar renktas keşke penaltı olmasaydı:(

• Burak ve Umut çalım atmaz,verkaç yapmaz,top süremez bunlar bu seviyede golcüler bize Milan Baros gibi bir forvet lazım kaybedilen bence sadece 2 puan değil bu anlayışla bu maçı kazansak bile bir sonraki deplasmanda takılacaktık

• Son kayıp olsunn inşallah

• sen 2 tane malı forvet diye oynatırsan bin defa herkesete söylüyor kardeşim bu takım 4 4 2 ile gitmez yap 3 5 2 at 5 tane ye 3 tane yeterki kazan. sen fenerde değilsin her yapılan faülüne sarı kırmızı penaltı çalınsın 34 penaltıyı vermedi. sneijder bana göre ömründe böyel gol kaçırmamıştır umuta birşey demiyorum zaten burakla birlikte hatta drogba ile birlite bu üçlüye alıştık.

yıl sonu drogbayı gönder baba al ibrayı . sonra sağa al telles veya sagna tarzı bir bekli. hakan çalhanoğlu ishak doğan tarık bunlar gs yi seçen admlar getir bunları yıl sonu al forvete türkiyeden yerli gelceği parlk adamları gelecek 10 yıl şamipyon olurz. ibra o kıçı b*ktan liget bile 34 gol attı türkiyede döktürr yemin ediyomr

1|0
    1|0
  • Umut ve Burak beceriksizi yüzünden ne olcak.

tabi bide defansta tam chejdou form tuttu derken semih batırdı

1|0
    0|0
  • muslera hatalı çıkış yaptı arada yapıyor böyle iyi kaleci olabilir ama açıyı kapatmalı resmen faule gidiyor . takım da kötüydü semih bile döküldü kaçan golere bak

sen galatasaratsın 1 i attın 2 yi buldun 3 ü arayacaksın 1 attın bakmayacaksın

ben anlamadığım hoca neden değişiklik yapmadı ? umut golü kaçırdıktan sonra çıkmalı orta saha kalabalık tutulmalıydı 90 hayri kurtarır bizi HAYRONALDO kendisi ...

forvetin yok sa alternatif alacaksın. 10 puan sen önde olacakken 5 puan geriden gelirsin öyle

0|0
    0|0
  • bızım takım sanssız,deplasmanlarda bır haller oluyor...

belkı mac secıyorlar dıyecegım ama,o kacan gollerı gorunce bır sey dıyemıyor ınsan

bırde hakem faktoru tabıı! aleme bedavadan 2 penaltı verılıyor,bıze penaltıyı vermıyor adamı atmıyor sahadan,canımı asıl sıkan ıse hakemden nemalananlar bırde honkure honkure aglıyor...

0|0
    0|0
  • cok ruhsuz bir takım olmuss

1|0
    1|0
  • takım çok kötü değildi 2 net gol pozisyonu var 2.yarı goller kaçtı Fenerbaçe gibi Penaltımızı vermidiler diye ağlayan da yok işte bu yüzden Galatasaray lıyım kaçan 2 puan olsun Fener gibi ağlayıp sızlamıyoruz en azından bu 6 puan lık fark kesinlikle kapanacak takım biraz acemice puan kaybetti bu kadar gol kaçmazzz

1|0
    0|1
    • Tamamda sizin hatanızdan dolayı kaçırdığınız bir gol bu.

%100 bir penaltının verilmemesi ayrı bir olay ağlayan yok burada ?

• bizim hatamızdan kaçtı zaten başkasını suçlamadım ki ? GS nin de yüzde yüz penaltıydı ama biz fener gibi yaygara koparmıyoruz her puan kaybından sonra hakemleri suşlamıyoruz bize oyun oynanıyor demiyoruz federasyonu ziyarete gitmiyoruz kısacası ağlamıyoruz bizim kupalarımız alın teri ile alınır fenerin ki ise göz yaşı ile fark burada :)

• boşver canını sıkma olur böyle şeyler.

1|0
    0|0
    • Son haftalar çok önemli ama

• Ersun hoca iyi ama ikinci yarı başarı düşer diyorlardı ama bence toparlar sakatlar düzeldi.

• fenerbahçe için lig kolaylaştı biraz boşver ya futbol için ne üzülücen :)))

• 9 kere berabere kalmış deplasmanda çok nadir maç kazanan bir takım için.. birde rize deplasmanı bence çok normal..olası sonuç

0|0
    0|0
  • umut ve burağın kaçırdıgı % 100 luk gol pozisyonlarını kacırmasından dolayı kaybettık

0|1
    0|0
  • Aslında lig bir yana o kadar önemli değil bence gs için, Ama chelsea maçındaki erken çıkışı beni mahvetti. Ben bir fenerliyim, Ama olay yurt dışı olunca rengin hiçbir anlamı yok. Muslera da zamanlama problemi var bana kalırsa. Bence iyi bir kaleci ama bazen kaleciler böyle şeyler yapabiliyor.

0|0
    0|0
  • Galatasaray 4. yıldız için istekli değil ben bunu görüyorum.

0|0
    0|0
  • burak gibi bir öküz varken o takımda mümkün değil maç kazanmamız ötekilerde kötüydü zaten

0|0
    0|0
    • insanlar hakkında böle konuşmanız yanlış. burak gol atınca öküz falan demiyosunuz ama

• attığındada diyorum atamadığındada tam bir öküz onun gol atması için kalenin 25 metre olması ve kalecinin olmaması lazım

• Ohhh iyi oldu surunun

0|0
    3|0
    • valla son 16 ya kalmış bir takımın türkiye kupasında yarıı finale kalmış. bir takımın ligde 2. olarak devam etmesi sürünmekse sürünelim napalım

• En yabanci dilmisib giz:))

• golden sonra pozisyonlar kaçtı, hocanın hatalı sabri-sneijder değişikliği, penaltıda semihin adamını kaçırması vs vs. deplasmanlarda cidden kötüyüz

0|0
    0|0
  • etrafımız hainlerle dolu salla çok takılmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Burak Umut Snejder o pozisyonları atıcak Bi ara topu atılır pozisyon olur ki öyle oldu.

0|0
    0|0
  • hatanız kaçırdığınız goller:D

0|0
    0|0
  • Tek suç aptal mancini ve umut bulut aptalından dolayı !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...