Futbolda tahammül edemedikleriniz neler?

Kesinlikle penaltılar benim :@

:)

Off detaydan nefret ediyorum

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• burak yılmaz'ın sahte düşüşleri melo'nun çirkefliği emmanuel ebue'nin yere düştüğünde kırk saat yerden kalkmaması bunlar gs de uyuz olduklarım

------------------------------------------------------------------------------

emre belezoğlunun çirkefliği bir takım kaptanına yakışmayan davranışları meirelesin futbol oynamak yerine kırmızı kart görme çabaları caner erkinin antipatikliği bruno alvesin rakip futbolcuları sakatlamak için bilerek yaptığı faullü hareketler bunlar fb de uyuz olduklarım

----------------------------------------------------------------------------

ibrahim toramanın kendi kendinle bile kavga eden hırçın davranışları buda bjk de uyuz olduğum taraf

----------------------------------------------------------------------------

ibrahim hacıosmanoğlunun takımına transfer yapıp takımı adam gibi oynatacak bir antrenör bulmak yerine fb federasyon uefa ile kupamı verin kupamı verin diye devamlı münakaşaya girip takımının içler acısı durumuna müdahele edememesi buda ts de uyuz olduklarım

--------------------------------------------------------------------------

yıldırım demirörenin tff nin içine etmesi başkanlığıyla yunus yıldırım gibi kendi kendine kural yaratan malın önde gideni birinin hala hakemlik yapması bunlar kısaca;)

0|0
    0|0
  • Haftaya liderler gibi karşılamaları lazım bizi trabzonda karşılamazlarsa tahammül edemem mesela :))))))

1|1
    0|0
  • şike gitti azizin paraları adlı baste de olduğu gibi :D

1|0
    0|1
  • fenerbahce ağlayıp penaltı veriyolar ya ona tahammül edemem

0|1
    0|2
  • Sanki adamı tekme tokat dövmüşler gibi kendini yere atmasının ardından hakemin Faul vermesi ile birlikte köpekten kaçan kedi gibi bir anda ayaklanıp koşa koşa gitmesi...

Bu kadar sahtekarlık olur

0|0
    0|0
  • Ofsayt ; sanki bu kural olmasa da olur gibi geliyor bana

0|0
    0|0
  • kalecının zamana oynaması

0|0
    0|0
  • oyunu soğutmak.!

0|0
    0|0
  • futbolun kendisi

0|0
    0|0
  • Emmanuel Eboue gibi OÇ futbolcular

1|0
    0|0
  • golü atacakken yanındaki adama penaltı yaptırmak için uğraşan karektersiz futbolcuya deliriyorum.

0|0
    0|0
  • IRKÇILIK

0|0
    0|0
  • melo ya ve ofsaytlara. birde kendini haklıymış gibi savunp açıklama yayınlayan klüplere

0|0
    0|0
  • ırkçılığa tahammül edeme...

0|0
    0|0
  • aq real madridi iddayi yatırdı gitti paracıklar :D

0|0
    0|0
  • şikebahçenin şampiyon olması .

0|0
    0|2
    • şike şike bu yılda şampiyonuz kardeş :D ,forza CHELSEA :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Ruhsuz oynayıp bencilce davranan ve egolarına yenik düşen her oyuncu mesaj gitmesi gereken yere gitti

1|0
    0|0
  • mesela ben umuta burağa ve sabriye tahammül edemiyorum

1|1
    0|0
  • Sakatlanmalar ve gerekilen yerde kart verilmemesi.

Takımımdan biri sakatlandığında aşırı sinirim bozuluyor.

Ayrıca karşı takımın sarı kart yemesi gerek mesela hakem g*tlük yapıyor vermiyor. Ayar oluyorum.

0|2
    0|0
  • Emre Belözoğlu

0|1
    0|2
  • Hakemlerin dikkatsizlikleri

0|1
    0|0
Yükleniyor...