Galatasaray 1-1 kaldı ve puan farkı 6'ya yükseldi neler düşnüyorsunuz?

Galatasaray 1-1 kaldı ve puan farkı 6'ya yükseldi neler düşnüyorsunuz?

Güncellemeler:
Ne kadar çok cevap gelmiş teşekkürler güncelleme içinde özür

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• Soran olursa puan farkı " Mondragon" dersiniz.

2|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Burak ve Umut çok kötü oynadılar özellikle Umut 2 metre yanındaki adama pas bile veremiyor sezon sonunda ikiside gönderilip yerine yıldız bir forvet alınmalı Burak ve Umut gibi yeteneksiz oyuncularla deplasmanda maç kazanılmaz

1|4
    1|1
  • Dünkü maçtan sonra bu maçtada elleri açıktı oyuncunun penaltı olması gerekirdi düne göre %100 penaltıydı nese hakemi açmayalım hiç sen golleri atama atama sonra niye öyle oldu Yapıcak bişey yok 2 tane Umut 1 tane sneijder kaçır kaçır atamayana atarlar :) 11 haftalık süreçte fark açılabilirde kapanabilirde GS deplasmanlarda kötü oynuyo 2. yarı içerdeki hepsini kazan dışarda hepsinde berabere kal iyi ya :)

0|1
    0|1
    • Aynen bu pozizyon bitane daha var içerdemi dışardamı tartışılır ama hakem hakem sıktı artık bu saatten sonra dünde dedim hakemide yenmen lazım. Burak Umut Sneijder hele 1-0 dan sonra ne goller kaçtı atamayana atarlar yapcak bişey yok :) İlk yarı uyuyodum

• Maçın hakkı beraberlikti ve öyle bitti. Fenerbahçe büyük avantaj yakaladı.Galatasaray'da bu deplasman fobisi sürdüğü sürece şampiyon olamaz.

0|4
    0|1
  • basit hatalar yüzünden kaybedilen puan.Ancak fener sampiyon olsa bile ikinci direk sampiyon ligine katiliyor buda var yani:)

0|0
    0|0
  • Bu hafta hakemlerle mac alanlar gelmiş buraya konusuyorlar.Biz hakemlerle mac kaybederiz ama sesetmeyiz cunku biz büyük takımız hakeme bağlamayız kötü oynadık kaybettik bazılar gibi ağlamayız. link

0|2
    0|1
  • Umut ve burak'ın direk kadro dışı kalmasını düşünüyorum gerekirse forvetsiz oynayalım.

Sneijderi çıkarıp sabriyi alan gerizekalıyı takımdan gönderilmesini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • hakemlerle mac alanlar bir strp gitsinler artık baydılar iice siz gidin muhteşem rezaleti izleyişn

0|1
    0|2
  • gs bu sene şampuan olur hatta sabun bile olabilir :))

0|0
    0|1
  • puan farkı dahada açılacak fenerbahçenin eksikleri tek tek dönüyor

0|3
    1|5
  • görünürde altı evet ama biz onu 3 olarak görüyoruz :) fener arenaya gelecek daha. Uzun maraton var daha her şey değişebilir.

0|1
    0|4
  • Çok iyi oldu :) Bağırın ulan FENERBAHÇE çok yaşa diye!

0|3
    1|4
  • Bizde yürüsek mi ne yapsak penaltı vermeleri için.

0|1
    0|1
  • şampiyonluk umutlarım tükenmeye başladı. haftalar aleyhimize işliyor. fenerbahçe de iyi oynamıyor ama bir şekilde alıyolar maçlarını. onlar kaybettiğinde elimize geçen fırsatları iyi değerlendiremedik.

0|0
    0|0
  • puan farkı 6 değil 3 :) arenası var bunun

0|2
    0|1
  • bir düşüncem yok.

0|2
    0|2
  • Drogba oynatılsaydı belki bu kadar çok gol kaçmazdı atamayana atarlar rize bugün bunu uyguladı

0|1
    0|0
  • gecmıs olsun arkadaslar çok uzuldum :)))

0|2
    0|3
  • maçı izledim yenilmediği için şanslı gs :D sevindim ben

0|2
    0|3
  • galatasarayın şampiyon olacagına galatasaraylılar bile inanmıyor

0|0
    0|1
  • Sinirden bişey düşünemiyorum

0|0
    0|0
  • puan farkı 9 :)

0|0
    0|1
  • bir gs'li olarak

gs'nin sampiyonluk şansı düstüü

0|0
    0|0
  • Umut bulut Maçın aptalı seçilmeli.Mancini derhal gitmeli.Ve sabri burak kesin ve kesin takımdan gitmeli.Yoksa fener daha cok koyar farkı gs'ye

0|0
    0|0
  • mancini denen şerefsiz katolik gavurun,galatasaraı sabote ettiğini düşünüyorum,

yok yok düşünmüyorum eminim.

zaten chalsea maçında semihi yedeğe koyup,gol yiyip iş işten geçtikten sonra sahaya sürmesi,

bu hainin takımı sabote ettiğinin açık ıspatıdır

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Cehennemin dibini düşünüyorum .

Böyle birşey olmaz ya olamaz.

Sen ki ŞL takımısın ama kendi liginde habire 1-1 beraberliğe oynuyorsun (izleyemedim maçı ama sonuç bir hayli sinirlendirdi beni)

0|7
    0|0
    • İyiydik renktaş maçta ama Allahın cezası umut mahvetti burak'ı söylemiyorm bile

• galatsaraylılardan açıklama

puan farkı 6 değil 3 :)

0|3
    0|3
  • Çok kötü oynamadık ama Muslera'da bu aralar sürekli öne fırlıyor bu böyle devam edemez zor bir maç oldu nedense ki bu takımları da yenemiyorsak işimiz zor söyleyeyim haftaya Akhisar maçını garanti almalıyız+Fener puan kaybetmeli

0|0
    0|0
  • 2 maçta 2 gol attık ve defans oyuncusundan geldi goller sizce sorun yok mu ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...