Kadının mesleğinin erkekten üstün olması??

arkadaşlar bir çocuk var arkadaş ortamında bir kez rastlaştık. çocuk benden hoşlanmış aslında ben de hoşlandım. ama şöyle ki benim okuduğum bölüm çok iyi 4 ay kaldı bitirmeme ve hemen atanıyorum. onun ise iyi deği bana göre. bu sorun olur gibime geliyor ilerde.

hoşlanmama rağmen ilişkiye başlama konusunda şğpheliyim..

siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• daha iş hayatına atılmamışsınız bile. ilerde ne olacağı hiç belli olmaz. ortalık iyi bölüm okuduğunu sananlarla dolu.

0|1
    0|0
    • öyle ama benim garanti gibi şimdi. yani 4 aya birşey değişmezki. direk atanıyorum sınavı kazanırsamda kendi istediğim yerde asistan olarak başlıycam çalışmaya. ama onun belli değil işe girer ama maaşlarımız arasında fark olabilir çok. ne biliyim şu an hiç görüşmedik zaten sevsem belki hiç sorun etmem ama kafama takıldı işte.

• Tıp öğrencisi misin?

• evett

Erkekler Ne Diyor 11

• öyleyse erkek senin neyine sende işinle mesleğinle evlen derim, daha ne arıyon 4 ay az bir zaman sabır derim:)

0|0
    0|0
    • ne alakası var uygun olma durumundan bahsediyorum mesleğimim mi bırakıyım evlenmek için yani

• bak sorduğun soru'nun cevabı varmış sende, senin kafan net net gerisini def et. :))

Hayat arkadaşını güler yüzlü tatlı dilli seç, karpuz seçer gibi değil,

• nekadar saçma bir düşüncedir bu ya? bide üniversite okuyorsun. bu dünyada sahibi belli olmayan tek şey paradır. bugun bende yarın onda. nerden biliyorsun cocugun önüne bir fırsat cıkıp zengin olmayacagını? ne iş yaparsa yapsın evine ekmek getiriyorsa mutlu ediyorsa yeterli olmalı bence.

0|0
    0|0
  • bence bu ilişkiye başlama çocuğu üzme yanlış bir düşünce yapısına sahipsin mutlu edemezsin onuda kendinide

0|0
    0|0
  • allah akıl fikir versin sana ne diyim sen sevmiyosun belli seven insan işini bir kenara atar hayatını paylaşacağı kişiye bakar zaten gerisi gelir sorun etme bence

0|0
    0|0
    • daha sevecek kadar tanımadım sadece bir kere gördüpüm birisi

• sonucta hoşlandın ama sen hoşlandığın an bile bunun hesabını yapıyon bide sevince naparsın ya da daha ilerisi aşık olunca ne hesaplar yaparsın bırakın lütfen bayan bu işleri güldürmeyin adamı

• tabi ki yapılır çok abes bir durum değilki. arkadaşlar arasında da direk o muhabbet oluyor zaten senin çevrende yoksa bilemem ama çoğu kişi böyledir.

• Allah bu duruma düşürmesin beni yalnız kalırım daha iyi

0|2
    0|0
  • Aşkla öğrenimi nasıl kıyaslarsın?

0|0
    2|0
    • öğrenim değil iki kişinin uygunluğundan bahsediyorum

• ergenlık gercekten zor.

0|0
    0|0
    • hımm demek çevremdeki herkes ergenmiş.

• Sonunu düşün mantıklı ol ne aşkı

0|0
    0|0
  • Bence atandıktan sonra karar ver.

0|0
    0|0
  • aşk lan bu ! siz nasıl bakıyosunuz olaya mevki makama göre mi aşık olucaksınız. buna fakirler bile güler.

0|0
    0|0
  • bunu sorduğuna göre sen sorun ediyorsun ve hiç başlama bence hep kafanda kalacak çünkü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• erkeğn illa kadından üstün olmasmı gerekio bölemi dşünüosn. yani senden fzla maaş alınca "ideal koca " mı oluck

0|0
    0|0
    • hayır benden çok maaş alan ,deal kocadır demiyorum ama sorun olur gibime geliyor denklik açısından.

• sen adamı ezikliosan ztn srun vardır ama sende o sorun adam şikayet etmez .nie etsnki

• ah be insanlık sen nerelerde kalmışsın :(

0|0
    0|0
    • ne biliyim illaki sorun olmaz mı şimdi olmasa ilerde. çevremdekilerde öyle diyor kafamı karıştırdılar..

• *kolay bulunmuyo diyecektim.

• öyle tabi haklısın. çocukda temiz biri aslında tam aradığım kişi.

• Meslek ustunlugu diye birsey ilk kez duydum

0|0
    0|0
  • aynı durumdayım ben sorun etmiyorum ama siz şuanda sorun ediyosanız ilerde de sorun edebilirsiniz

0|0
    0|0
    • yaa sizin ki nasıl senin mesleğin ne onunki ne?

Yükleniyor...