Gerçekten çok tipsizim of ya.

Zoruma gidiyor bu şekilde yaşamak çarşıya bir çıkıyorum uzun boylu yakışıklı bir sürü adam var ben kendimden utanıyorum özgüvende kalmıyor tabi. Gerçekten birinin yüzüne bakarken kendimden utanıyorum sosyalleşmemi engelliyor bu durum. Zenginde değiliz ki kimse bakmıyor .

Güncellemeler:
Biraz önce sakal tıraşı oldum yolunmuş tavuğun g.tüne döndüm . Sakalları kessek bir dert uzatsak bir dert hiçbiri yakışmıyor buda bir gerçek. Tabi saçların yanlardan açılmasıda var offf yaw

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• görmeden bişey diyemicem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynen aynen aynı durumdayız yarım yamalak yaşıyorum öyle (y)

0|0
    0|0
  • ya üzülme :)

0|0
    0|0
  • bence her yakışıklı erkek insana güzel gelmediği gibi tam tersi birisini yakışıklı olmadığını bile bile çok beğenebiliyoruz tamamen elektrik bu yüzden çok takma

0|0
    0|0
  • boşver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben de böyle diyordum zamanında. Moral düzeltmek isteyenler muhakkak olacaktır. Spor yap, hoş giyin, güzel kok, konuş, tırnaklarına bak vs. Sonra bir hıyar arkadaşın gelir senden bir b.k olmaz der çıkar bir ay toparlanamazsın. Kendimden biliyorum. :))

Herkes hoş ya da mükemmel olacak diye şart yok ki. Kimi insanlar iriliğiyle değil diriliğiyle çıkar ortaya.

Atlatmak uzun zaman alır ama sonradan kabulleniyorsun.

Kafaya taktığın zaman daha kötü oluyorsun.

0|0
    0|0
  • Sen bu şekilde konuşarak kendini yerin dibine sokuyosun yok tavuğun götü falan biraz bakımlı ol güzel giyin bro foto falan koy da bakalım

0|0
    0|0
  • bende aynı .s

0|0
    0|0
  • Kardeşim ne yaptın sen ya kendi kendini yerin dibine soktun

0|0
    0|0
  • biraz guns dinle geçer

0|0
    0|0
  • Ilk başta kendini sev abi ya :/

0|0
    0|0
    • Neyimi seviyim ki ?

• Herşey tip değil ki, insanlar kişilikleriyle ön planda olur.

• Kişilikle çıksam bile ben iyi hissedemem ki kendimi yani mutlaka tip şart

• bende tipsizim ne yapalım ölelim mi kardeş boşver :D

0|0
    0|0
  • Sporunu yap evde angara havasınıda aç hayat sana güzel be kardeşim : )

0|0
    0|0
    • Dediklerini yapıyorum zaten boy 1.70 vücut var ama tip yok birde şöyle bişey var hergün akşam kafa dinlemek için 3 saatlik oyun havası var sincanlı mustafa onu dinliyom yoksa ölürüm heralde.

• Bendede tip var ben de kızlardan uzak duruyorum ben bir kız sevdim oda olmadı bitti : )

• Özgüvenin olsun biraz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...