Okul yıllarınızdan bir kesit Anlatın :))

22 yaş altındaki bebeler bu soruya cvb vermesin :D onların zamanında biliyoruz ne olduğunu saçma sapan şeylerdir :D 90 'lı yıllarda ilk okul orta okul okuyan lise okuyan gençlik anlatın bakayım :D

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• İlkokul yıllarımda özelliklen 1. sınıfta anneme her hafta suluk aldırırdım :/ çünkü hep düşürür kırardım en çok buna para verdirmişimdir annnecikime <3 :/

0|0
    0|0
  • Eziklemeyin bizi, bizimde hoş anılarımız var.:(

0|0
    0|0
    • ya ne hoş anınız olacak sizin. sizde anca aşk meşk vardır başkada bişi yoktur onun kalitesini bile düşürdünüz

• Genel konuşma yahu. Benim aşk meşk işlerim liseden sonra oldu.:/

• neyse öyle diyorsa öyle olsun

• kendimi bildim bileli okuyorum ya ben.ben böyle sistemin içine ediym

0|0
    0|0
    • yaş kaç oldu allah kurtarsın kardeş :D

• şuan o aşamadayım inş...

• inş knka başarılar dilerim

Erkekler Ne Diyor 3

• Orta iki ya da orta üçte ingilizce sınavı oluyorduk. Arkamdaki arkadaş benden kopya çekiyordu. Hoca da benim kopya verdiğimi sandı. Kadın aldı benim kağıdı. Hocaya anlattım durumu, ben suçsuzum dedim. Kadın yine de iplemedi. Ben de " vermezsen verme " dedim. Deyiş o deyiş, patladı gitti. Kadın dinlene dinlene daldı bana. O yediğim dayağı da o kadını da hiç unutmuyorum. :\

0|0
    0|0
  • Anlatılacak çok şey var ama bir kıyaslama yapmak istiyorum şimdiki bebelerin okul zamanıyla 90 ların okul zamanı arasında. Bizim zamanımızda 9. sınıftayken sakal kontolü yapardı hocalar. Öğretmenlere bile çok soğuk şakalar yapardık. Şimdi kardeşimin okuluna gittimde en üst sınıf bizim zamanımızdaki en alt sınıfa eşit. Nesil mi küçülüyor ne oluyor anlamadım. Ve birde bahçede saklambaç oynuyordular :) Dedim ulan lise ne hale geldi bee :)

0|0
    0|0
    • :D :D taşla top oynardık bir zamanlar neydi be top sokmak yasaktı şimdi bakıyom millet top sokabiliyor D:

• Ön bahçede top oynamak yasak. Beden hocamız olmazdı beden derslerine başka hoca gelip ders anlatırdı. Ey gidi eyy :):)

• ulan sabahları pokemon da ne oldu diye anlatırdık birbirimize :D

• sabah andımıza geç kalırsak dayak yiyorduk... şimdi okumuyolar bile :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...