Bu sitede birisiyle tanıştın ve ve ve...

böyle muhabbeti başka kimseyle etmemişsin, hayatında başka kimse seni onun kadar iyi anlayamamış, Allahım diyosun böyle bir insan var mıymış ya var mıymış? sonra bir gün ona hiç ulaşamıyosun ulaşıcak hiçbi yol yok hesaplarını falan kapatmış. naparsın ne düşünürsün?

0|0
20|29

En İyi Kız Görüşü

• Bazen karşındaki seninle aynı hissetmiyor ya da düşünmüyor olabiliyor. Senin kaybetme, ulaşamama kaygılarının onun kalbine hiç dokunmadığını, aklından hiç geçmediğini düşünüyorsun...

Hatta daha öncesinden hissedip de "ya gidersen " bile demiş olabilirsin.

Yalnızca verilip alınan değer eşit değilmiş. Seni korkutan kaygılar, seni saran endişeler ona uzakmış...

Giderken unutulmayı seçmiştir belki de, dersin...

Kocaman bir soru işareti ve hep sızlayacak bir yara olarak kalır aklında, kalbinde...

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• -Eğer bulmak istersem ne yapar ne eder bulurdum diye düşünüyorum. Üyelere sorar, sorular açar, google ve türevi sosyal medyayı kullanırdım. olmuyorsa yapacak bisey yok

-Kesin olacak şey ise pek araştırmazdim konuşmaya vesile araç bırakmıyorsa arasam neye yarar demek ki bitirmiş.

cut.

0|0
    0|0
    • yani yanii ikinci söylediğin doğru katılıyorum.

• Haber vermeden gitmisse beni hice saymis demek ki. Beni hice sayani var saymam.

0|0
    0|0
  • Siteden gidersem Nedesembilemedim6'nın hali bu olacak, cami önüne bırakılmış bebe gibi kalacak haberi yok

gelse de ''sdfsdfsfs'' dese akjshfkajsfghashfj

haşırt.

0|1
    0|0
  • Aynı şeyi bende yaşadım şuan yaşıyorum hatta.

Çok değer verdiğim bir insan birgün bir gitti dahada geri gelmedi ve gelceğini sanmıyorum o kaybetti ben kaybettim ve bizi bitirdi sevinsin simid.

0|0
    0|0
  • Bence dusuncek bisi yok o senin icin ayni seyleri dusunmemis sanirim

0|0
    0|0
  • Sanal ortamda tanıştığınız kişileri fazla ciddiye almayın gereksiz.

1|0
    0|0
    • sen de sanal ortamdasın şimdi sen gereksiz misin yani?

• Gerçekle sanal ortamı bağdaştırmayın çok büyük yanılgı içerisine girersiniz. İnsanlar sanal ortamdaki karakterlerinden çok farklı olabilirler.

• ne yazık ki.

• Cemaatten yardım isterim, mutlaka dinlemişlerdir onu da numarası vs. bilgileri vardır hocada.

0|0
    0|0
    • ya düşünmeden bırakmış gitmiş numarasını alıp napiyim ben böyle vefasızın.

• espiriye de ciddi cevap verdim ha:)

• Siteden gidersem Kermitin hali bu olacak, cami önüne bırakılmış bebe gibi kalacak haberi yok

gelse de ben yokken giydirmişssin dese dfsdfs

cayırt

1|1
    0|0
  • ben bu siteden biriyle konuştum face istedi verdim muhabbeti filan güzeldi iyi vakit geçiriyorduk bir konuda tartıştık beni çok yanlış anlamış iletişimi kesti sayılır

hemen sevgili konusuna yormayın bence belki gerçekten sizi bir dost arkadaş olarak görüyordur

dosta arkadaşada haber vermeden gitmek ne yanlış ne doğru

0|0
    0|0
  • Sana şunu diyebilirim. Bilgisayar başındaki insan ap ayrı bir insandır. Klavyede yazdıklarımız farklı konuşurken farklı böyle düşün :D Eminim birisini bulmuş seni üzmemek içinde böyle unutması dahada mantıklı gelmiş olabilir.

0|1
    0|0
  • cıddıye alınmayacak ınsanları cıddıye alıp hayaller kurarsanız öyle kalırsınız derım ha ben mukemmel degılım o sekıldede anlasılmamalıyım sadece akıllı ve mantıklı davranmalı ayagı yerden kesmemelı)

1|0
    1|0
  • Başıma gelmedi değil.Ulaşamazsın.

0|0
    0|0
  • seni anlasa düşünse kaybolmazdı.inanma herkese

0|0
    0|0
  • tel numarası da mı yok ?

0|0
    0|0
    • ı ıh

• alla alla... sadece internet ortamında mı görüştünüz ? numaralarınızı nasıl vermezsiniz birbirinize ?

• niye ki. yaa daha araşırız dememiştik uçtu işte nne blym ya

• Bana iyi tekmeyi koymuş diye düşlerdim kendimi.

0|0
    0|0
  • Düşünecek birşey yok. Unutacaksın. Gerçek hayatta bile birbirinin yüzüne bakıp yalan söyleyen birçok karaktersiz var.

0|0
    0|0
  • Allah bildiği gibi yapsın adamda suç yok suç sende nie ciddie alıyonnn :()

0|0
    0|0
  • İyi yol yapmış aferin elemanı kutluyorum :D

0|1
    0|0
  • Arkasından su dökmek kalır. ne yapacan başka.

0|0
    0|0
  • çokta tın derim sonuçta sanal benim için karşı taraf ıp adresinden ibaret kalır

0|0
    0|0
  • Onu ifşa et. Tanıyan çıkarsa iletişim kurman kolaylaşır.

0|0
    0|0
  • Seni keklediğini.

0|0
    0|0
  • şansına küseceksin

0|0
    0|0
  • O duruma duşmezdim. Düşersem düşünmezdim.

Ama senin çok yanlız ve de umutsuz olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler seni tavlayıncaya kadar böyle olur sonra işle değişir.

0|0
    0|0
  • Kısmet diyeceksin bazen bulsan da faydası olmaya bilir

0|0
    0|0
  • belki başka hesap açmıştır bir ipucu verde seni tanısın

0|0
    0|0
  • benle bir tanışmanı tavsiye eder,m:)

0|0
    0|0
  • Bizde meraklıydık sanki güle güle..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 19

• Öyle bir anlatmışsın ki, insanın KS'da ruh ikizini arayası geliyor ki ben prototipim eşim benzerim yok.

0|0
    0|0
    • herkesin ruhuna iyi gelen birisi vardır bence :/

• yav aslnda kendini yanlış tanımladın prototiplerin her zaman bir benzeri vardır :D

• amaan neyse ^^

haklısın belki de sıkıcıdır kendin gibi biriyle konuşman bu yüzden zıt kutuplar birbirini çeker

• Demekki sallamış, iyi oldu bana derim.

0|0
    0|0
  • Senin onun icin düsündügün seyleri o senin icin düsünmemis ! Bosvermek en iyisi

0|0
    0|1
  • Reele taşıyamamışsın vah vah olmuş.

0|1
    0|0
  • Giderse beni kaybeder...

0|1
    0|0
  • eğer önem verdiyse zaten sana tekrar ulaşır... bu kadar kafana takma. ayrıca gerçek hayattaki kişiliğini yansıtmıyor buradaki birçok kişi. :/

0|0
    0|0
  • üzülürüm :// bir sonraki kişiye kadar beklerim :/

0|0
    1|0
  • hakkında soru başlığı açarım bu üye neden gitti biliyor musunuz gibisinden :DD

0|0
    0|0
  • Amaaaan.

0|0
    0|0
  • sanal arkadaş işte puff uçar tabi

0|0
    0|0
  • Öyle birisi var, hiç gitmeyeceğini, giderse haberim olacağından ve tekrar görüşeceğimizden eminim. Çünkü karşılıklı sevgi ve değer bunu gerektirir.

Sen de üzülme lütfen, seni hiçe sayan birini dert etmeye gerek yok...

0|0
    1|0
  • Unutmalisin.

0|0
    0|0
  • nickini sayıkla dur

0|0
    0|0
  • vardır nedenleri kendine göre^^

0|0
    0|0
  • Üzülürüm sonra unuturum gecer

Sanal sanalda kalmalı dkdjdjd

0|0
    0|0
  • Gereksiz biriymiş. Gittiği iyi olmuş derim.

0|0
    0|0
  • Demek ki onun icin pek birsey ifade etmiyormusum veya samimiyeti yalanmıs. Banada ders olur bu.

0|1
    1|0
  • Buda senin başına geldi

0|0
    0|0
  • ertesi gün unutulur canım abartmanın anlamı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...