Biri çantanızı yolda kapıp kaçsa ne yaparsınız?

Biri çantanızı yolda kapıp kaçsa naparsınız? Bugün ablamın çantasını çaldılar. Kredi kartları daha 1 hafta önce aldığımızcep telefonu gitti.. Neyseki cüzdanda nakit para yoktu ve kredi kartlarını iptel ettirdik. Telefon gitti :/

Güncellemeler:
En kötüsüde diyarbakır gibi bir yerde kimsenin yardım etmemesi öyle mal gibi bakıyorlardı..
Arkadaşlar kimse eksi verdiğimi düşünmesin. Ben her zaman herkese +1 veririm..

0|0
17|4

En İyi Kız Görüşü

• Gecmis olsun.. Her iste vardir bir hayir ablana zarar vermemiss enazindan.. Ben boyle bisey oldunda sadece polise giderim.. Pasaport ehliyet bank karti onlar cok onemli onlar icinde bir numarayi ariyorum aninda hepsi gecersiz oluyo.. Babamin dedigi kapkac gibi, birisi cantani alsa mucadele etme birak diyor... Gitsin, sen birakmayinca sana zarar verir.. Tabi bu gel cantami calabiirsin muhabbeti degil:)

0|1
    0|3
    • Teşekkürler.. Zaten tüm banka kartları iptal oldu yenileri eve gönderilecek. Tek telefon..

• Polis dio hepsini tanıyorum. Bana bu de getireyim. Ama yüzünü görmemişler..

• Anliyorum dedigim gibi bundada vardir bir hayir..

Kızlar Ne Diyor 16

• Bilemiyorum ki nasıl durduğuma bağlı, ama suratına tekmeyi geçirmeyi çok isterdim, tabi birşey olsa adamdan sayarlar ya o da ayrı :D

0|1
    0|3
  • Arkasından bakarsın ne yapıcan

0|1
    0|1
  • hiç direnmezdim çantamı dırek alsınlar canımından önemli değil kredi kartları ıptal ettırırdım bende sızın gıbı ögrenci kimliğim ehlıyetım ıcınde gazeteye ılan verırdım ve yenılerını cıkarttırma ıslemlerıne başlardım giden bir telefon olsun ablana bırsey olmamıs ya telefon nasıl olsa tekrar alınır cok gecmıs olsun

0|1
    0|3
  • yapcak bişe yok abi bi bardak su verim babanızın hayrına derim yoldan geçenlere

0|1
    1|2
  • Geçmiş olsun.

O şokla bir şey yapmadan kalırdım öyle sanırım.

0|1
    1|2
  • Ona gününü gösteririm.

0|1
    0|3
  • Bende arkasından kaçarım:))))

0|2
    0|3
  • benım basıma geldı ırı yarı adam tuttu cektı ben bırakmadım nasıl bagırıyorum ama bı gor bı allahın kulu yardım etmedı bana savruldum ordan oraya ıcınde 15 tatılde sabahın 7sınde gıdıp calıstıgımın maası vardı gıttı nasıl agladım allah bılıyor

0|1
    0|3
  • Telefonun ıp numarası yok mu?

Bana öyle bir şey yapamazlar çantama öyle sarılıyorum ki. Hem biber gazı var. tükürük var. totoya tekme var. ahtapot gibi bacak var. koşarım.

0|1
    0|3
    • Abla düz sokak değil ki diyarbakır diyorum. Bir giriyorsun labirent. Bıçakları var silah taşıyanı var mazallah. Zaten çanta kolu koptu. Ablam çantayı bırakmadı..

• Ben korkmam öyle.

• Gelmiş geçmiş olsun öncelikle, polise başvursaydınız hemen.IMEI numarasınedena bulunabiliyo sanırım telefon.

Yapabilcek en mantıklı şey direnmemek olsa gerek :S

0|1
    0|3
  • eski koşuculardanım

peşinden bağıra çağıra koşarım heralde :)

1|1
    0|2
  • bıber gazım hep cebımde sıktıgım an bıber gazını kafasında kaya parçalarım

0|1
    0|1
  • geçmiş olsun bana olsa çığlığı basardım heralde cantayı vermemek içinde baya ugrasırdım.peşinden koşardım. snrada polisin yolunu tuardım.

0|0
    1|2
  • Çok pis kovalarım sonra bir güzel döverim

0|0
    0|0
  • Kaptırtmazdım herhalde olakı oldu polıse gıderım.

0|0
    0|3
  • arkasından mal gibi bakarım:)

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 4

• yakalamaya çalışırım

0|1
    0|0
  • kovalarım

0|2
    0|0
  • bağırırım arkasından koşarım. telefon sıfırsa ımeı numarsından bulurlar.

0|2
    0|3
  • Tramvayda, cüzdanım çalındı. Lakin yanımdaki çocuk uyardı. Abi şu deri ceketli cüzdanını çaldı diye. Tramvayın kapısı kapanmadan hemen koştum peşinden arkasına doğru 1,2 tekme salladım. Zaten güvenliğe bağırınca adam bir ayı pençesiyle kaptı hırsızı görmen lazımdı.

0|0
    0|3
Yükleniyor...