Başkalarının ne düşündüğünü çok önemsermisiniz ?

Başkalarının fikirlerini çok önemsermisiniz ben şahsen örnek aldığım birinin düşüncelerini önemserim ama çoğularınınkini önemsemem çünki gereksiz konuşanlar topluluğu genelde..

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Fikirlerine değer verdiğim insanları önemserim hatta danışırım. Genel çoğunluk çok umrumda olmaz ne düşünürse düşünsünler kendi doğrumdan vazgeçmem.

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Normalde fikirlerini önemsemediğim birinin benim hakkımda ileri geri konuşmalarını neden onemseyeyim ki? Bir farkı yok. Ancak düşüncelerine önem verdiğim yakın insanlar var tabi kii. Yine de onların da her dediklerini takmam.

0|1
    0|0
  • duruma ve kişiye bağlı.. dışardan insanların dediklerini önemsemem ama dostlarımın ve ailemin dedikleri şeyleri şöyle bir düşünürüm boşa atmam faydasını da görürüm her zaman .

0|1
    0|0
  • Çocuk sevmeyen, kendinide sevmez.öyle zeki çocuklar var ki cevap bile bulamazsın...

1|1
    0|0
  • çoğu zaman hayır :)

0|1
    0|0
  • Bazı insanlarınkini önemserim, gerisi umrumda değil.

0|1
    0|0
  • Artık takmıyorum

0|1
    0|0
  • sevdiklerimin önemsiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çoğu insanı duymazdan gelmek isterim genellikle ama ne yazıkki takıntı ederim onların söylediklerini yine de ben kendi bildiğimi yaparım çoğu zaman

0|1
    0|0
  • hayır hiç takmıyorum taksam zaten bende onlar gibi olurdum...

0|1
    0|0
  • tabiki önemserim.önemsemeyenler ne dediğini anlamayanlardır

0|1
    0|0
  • başkalarının fikirlerini önemsemem ancak saygı duyarım;)

0|1
    0|0
  • şeyimde degil hiçbirinin fikri kaç paralık insanki onlar bana akıl verecekler bana kimse karışamaz

0|1
    0|0
  • Kimseyi özellikle kötüleyenleri takmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...