Bu tiplerden nefret ediyorum artık

okula giderim saçımı efendi bir şekilde yaparım vay bunumu yaptın hiç olmamış batırmıssın saçını derler ama bildiginiz adam akıllı saç onların hepsi apaci oldugu için beni begenmiyorlar tipte yok onlarda kıyafet alırım begenmezler ama kendime güvenirim giyim kuşamda boyum posumda yerinde yarın okula gidecem saçımı link böyle yapıyorum ama begenmiyorlar bu yüzden uyuz oluyorum... geliyo saçımı bozuyorlar birgün elimde kalacaklar az kaldı zaten kalplerini kırmak istemiyorum bu yüzden muhattap olmim diyorum olmuyo. kendi saçları ise aynı bunun gibiler link şimdi kimin saçı güzel arkadaşlar haksızmıyım ben. deli ediyorlar. illa kendilerine benzetecekler

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Seni çekemiyorlar hayatım her okulda var öyle dallamalar =))

0|1
    0|0
    • Hepsi zaten kisa tifil birseyler benle dalga geciyorlar burnum laz burnu diye bide.

Kızlar Ne Diyor 3

• 2.koptum :D

0|1
    0|0
    • Aynen bak ayni sekli yapiyorlar gelmis bana laf ediyorlar.

• aynen ya sen yaptıgına bak arkaadsım

• Gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır diye bir laf var bilirsin. Aynen senin için o laf bu kadar gereksiz hareketi boşuna yapmıyolardır mutlaka bir çekememezlik vardır boşver sen bildiğin giibi devam et sakın değişme başkaları için

0|1
    0|0
  • Liseli misin?

0|1
    0|0
    • Evet lise 3 gidiyorum. Meslek lisesi ama.

Erkekler Ne Diyor 1

• ahahahaha o 2. link ne öyle ? :D kız onları geç sen kız arkadaşlarının tavsiyesini al

0|1
    0|0
    • Okulda hic kiz yok kardes ya meslek lisesi bide.

Yükleniyor...