Nişanı attım doğrumu yaptım.

Merhaba ,

Geçen sene nişanlımla sürekli surat yaptığı için evlilik planımı erkene alıp 9 ay sonra nişanlandım. Aynı iş yerinde çalışıyordum. 5-6 ay maaş alamadık. Düğünü 9 ay ileri attım. 1,5 sene nişanlı kalacaktık. Ailesi ile beraber üstüme çok geldiler. Annemi babamı suçlayıp düğünü neden baban yapmıyor dediler. Bende yurt dışında çocuk okuttuklarını iki kuruş emekli tazminatları var onlada kendilerine ev alcaklarını söylememe rağmen o parayı babamdan isteyip düğünü yapmamı istedi nişanlım. Olmaz dedim ve kendi istedi parayı. Neyse babam da tersledi senin haddin değil dedi biraz bekleyin daha rahat yapın dedi. Yok ailesi ile beraber sürekli üstüme geldiler ve babamda kopardı herşeyi ya bizim dediğimiz tarih ya da bu iş bitsin dedi. Ben işi değiştirdim. Daha iyi bir işe geçtim. Ancak ailesi aileme cephe aldı. Aradık vs

davet ettik yok. Gitmek istedik ya temizlik ya misafir hep bişey dediler. Nişanlım sürekli bana kızdıkca ailesine beni

suçlu gösteriyor ve sürekli üzüldüğünü mutsuz olduğunu lanse etti. Düğün salonu tuttuk ama düğüne 4 ay kala aileme

hakaretleri arttığı için bende dayanamadım ve nişanı attım. Babama terbiyesiz dedi. Annem için benim için bugüne kadar ne

kadar yardımda bulundu bana mı kazanıyor dedi. Ailen bir gün geçinemiyorum der gelirlerse evden kovarım hepinizi falan dedi.

kardeşimin başı belaya girdi para verdi babam diye babama hesabını vereceksin diye tehtit etti. Düğün için kredi çekecektim

9000 lira onun için babasından icazet almamı sağladı sağolsun. Babası kızıma güvenme o her zaman çalışacak değil vs gibi şeyler söyledi. Sürekli aileye saldırdı.

Tabi benimde hatalarım oldu ancak bu kadar ailesine sarmadım. Anneme annesinin dediklerini facebook denen lanetten okudum. Hep annem babam suçlu. Altınları annesine vercekmiş ben aileme veririm diye o saklayacakmış. daha neler neler. Kendimi suçlu hissetmekten başka birşey yaşamadım bu devrede. Ama baktım ki aile değeri yok bu kızın Bende nişanı attım. Sizce ne kadar doğru yaptım ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• snde dandik bir dğün salonu bulsydın 1500-2000 e dolu.köşklerde yap dememişki arkdşm. alt trafı dğünn

0|0
    0|0
    • 3500 liralık dğün salonu tuttum. Ve hiç bir şeyi de eksik değildi. O daha da o krediyi annem babam ödesin dyordu. 2 tane düğün bir tane nikah üzerine. 5 i bir yerdeden vazgeçti sağolsun onun yerine mega takarsın dedi ...

• ayşe10 sen düğün yapmayı sadece düğün salonundan ibaret mi sanıyosun ? bunun takısı evi eşyası herşeyi var en az 50 bin tutar o kadar kolay değil bu devirde düğün yapmak.

• kızı kafaya dğünü takmş koltuğa dolaba takmamış

Kızlar Ne Diyor 4

• Doğru yapmışsın.Keriz arıyorlarmış.Seni temiz kalpli bulmuşlar.Uyanmana sevindim.

0|0
    0|0
  • çok iyi yapmışsın kardeşim kızın gözünü para bürümüş yarın birgün kıt kanaat geçinseniz bu kız aileye katkıda bulunup çalışmaz senin kazandığınıda ailesine götürür sakın verdiğin karardan dönme

0|0
    0|0
  • sen nişan evresinde bu kadar yüz göz olduğun biriyle ve ailesiyle hala daha yanlış mı yaptım sorusunu neden soruyorsun...

arada saygı yok,sen düğün diyorsun...saygı yok arada...adam kavgada belli olur ayrıca her olayda ağız açanla işin olmayacak,basıp gideceksin...en iyisini yapmışsın kurcalama önüne bak...

0|0
    0|0
  • doğru yapmışsın bence evlenince olacaklar bunun iki katı ve ailenden kopmuş yeni bir hayat sürerdin onlar seni büyütmüş sende eminim saygıda kusur etmemişsindir ailene kız gelmiş kaç günde etmediğini koymamış önce saygı terbiye şart onu öğrensin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• En iyisini yapmissin. Ileride cocuk olukta ayrilmaktansa yolun basında ayrılmak en iyisi. Böyle seviyesiz ahlaksız ve terbiyesiz biriyle ömür gecmez.

Şimdi gecmisi unut ve önüne gelecegine bak derim.

S&S

0|0
    0|0
  • Yapılabilecek en doğru şeyi yapmışsın.,

Sakın ama sakın bir daha rama görüşme.

seni tahrik etse bile cevap verme.

Allahn yüzüne bakmış kurtulmuşsun.

0|0
    0|0
  • çok doğru yapmışsın helal olsun bu olayda tek hata çok uzatmışsın fazla değer vermişsin bukadar uzatmicaktın sen sustukça üstüne gelmişler başta kestiricektin ne olursa başta olucaktı

0|0
    0|0
  • walla çok doğru yapmıssın çok çirkef adamlarmış yaw okuyunca ben sinirlendim burada en iyisini yapmıssın moruk bir kaç aya herşey düzelir zaten sıkma canını

0|0
    0|0
Yükleniyor...