Rezil oldum ya resmen :(((((ne yapardınız

Yakın arkadaşım bugün evime ilk kez aniden geldi utsum darmadağın ev dağınık rezil oldum nasıl hissederdiniz siz böyle bir durumda

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ya ben anlamıyorum bunda rezil olacak ne var,özellikle gençler yapıyor böyle,insanın evidir ne de olsa,mesela ben evde çırılçıplak gezmeyi seviyorum,çeketi çıkarır bir yere atarım,kazağı çıkarır tekme atarım,yastığa çekil lan şuradan der yumruk atarım,ayaklarımı belimden aşağısını duvara paralel tutar,vücudumu yere paralel yani L olur çay içmeye çalışırım,amuda kalkıp televizyon izlemeye çalışırım falan filan,bunlar kişilerin özel hayatı nasıl yaşarsa yaşar boşver,bir fark var diğer kişilerle ben yalnızım o kadar,aha bak şimdi çayı bitirdim bu sefer de çay tepsisine tepiyorum,hoşcakalın üyeler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Don atlet cıkarım karşılarına hep gaffur gibi sadudıhsduaıod :d

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten iyi ve yakın bir dostunsa görmezden gelebilir. Ben görmezden geliyorum mesela. (Umarım arkadaşlarımda görmezden geliyordur.)

0|0
    0|0
  • haber verseydin gelirken keşke evi toplardım derdim o yakın arkadaşıma ;) ayrıca aniden geldiği için arkadaşınında seni ayıpladığını düşünmüyorum şahsen;)

0|0
    0|0
  • üzülme boşuna bunlarda geçer

sen kalbin hançerinde olmuşsun naçar

kalbine verselerde deirden hançer

gönlümüzün sultanısın deniz seki

0|0
    0|0
  • rezil olurdum :P

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın evine gidersem dikkat edeceğim en son şey dağınıklık olur.

0|0
    0|0
  • aniden geliyosa senin yapabileceğin bişey yok... sanki herkesin evi çok mu düzenli ?

0|0
    1|0
  • kapıyı yüzüne kapasaydın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yakın arkadaşımsa hiç dert etmem seni eleştirecek olan da senin evine habersiz gelmez zaten. Bir öğrenemedik evimize gelen bizi yermeye eleştirmeye değil, sohbetimize güler yüzümüze geliyor.

1|0
    0|0
  • evim nasıl olur olsun hiç Utanmıyorum

çoğu arkadaşım beni pjemalı yataktayken görüyor odam pert durumdayken

insanlık halidir

0|0
    0|0
  • Aniden habersiz geliyorsa göreceği tüm manzaralara hazırlıklı olması gerek :) Hem arkadaş bu bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım evimi görmeye mi geliyor beni görmeye mi?

Yakın arkadaşımsa hiç takmam.ki çoğu zaman birbirimizin evine gittiğimizde ortalık dagınıksa birlikte toplarız.görücüye gelmiyor ki sonucta..

takma yani...

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımı bu denli önemsemem

0|0
    0|0
  • of ne alaka ya yakın ardaşım diyosun rezilllikten bahsedyorsun .

0|0
    0|0
  • Daha özenli olsan kötü olmazdı ama yakın arkadaşınsa hoş görmesi, önemsememesi gerekir.

0|0
    0|0
  • Baskın yapıyorsa sonuçlarına katlanır arkadaşın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...