Beşiktaş ve Galatasaray´ın Önünü kesip Fenerbahçe´yi Şampiyonmu Yapmak İstiyorlar?

Erman Toroğlu sezon başında aynen bu kelimeyi kullandı şimdi bakıyorum Beşiktaş ve Galatasaraya defalarca hakıslık yapmalarına rağmen kalkıpta yürüyüş yapmıyorlar sizce bu iddia doğrumu?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• İsyan edip hakemleri de satın aldık <3

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Kartal aglamaZ

0|0
    0|0
  • istatistikler ligin en iyi takımı olarak fenerbahçeyi gösteriyor en sonki maçta gençlerbirliğinin kaleyi tutan şutu yok o yüzden hakemlere karşıda kazanıyoruz ve lideriz

0|0
    1|0
  • Üst üste 3.defa bir takım şampiyon olursa seyir zevki düşer(bkn.barcelona)

Bjk zaten alışık,hemen kırılır...

0|0
    0|0
  • Henüz karar vermedim... Hangisinden hisse alırsam onu Şampuan yapacağım :-)))

0|0
    0|0
  • Adamlar resmen ağlıya ağlıya yalvara yalvara şampiyon olcaklar ama biz bu oynu bozarız.

0|0
    0|0
  • hangi maçta bir hakem hatası olsa ilk açılan soru başlığı :)

0|0
    0|0
  • Fenevbahçe bir kez daha bizim 4 yıl üst üste şampiyon olmamızı kaldıramaz. O yüzden 3. olmadan kesmeye çalışıyorlar.

0|0
    1|0
  • Evet öyle katılıyorum bu konuya

0|0
    0|0
  • HIHIHIHIHIHI

0|0
    1|0
  • Umarım fener şampiyon olur. Ben Beşiktaşlıyım bizim şansımız azaldı ama bunca olaydan sonra Fenerbahçe ya da Beşiktaş şampiyon olmalı. Galatasaray değil.

0|0
    0|0
  • her hakem hatasında ağlayıp yürüyüş yapılsaydı her hafta sokaklar insandan geçilmezdi. ağlamak fenerbahçeye has bir davranıştır.

0|0
    0|0
  • Erman Toroğlu çok doğru söylemiş feNerasyon ve fenerbahçe formalı hakemlerden bahs etmiş biraz

0|0
    0|0
  • Feneri kolladıkları her halde bellide , galatasarayla beşiktaşın önünü kesmeye çalışmıyorlar bence.

0|0
    1|0
  • doğrudur fenev avrupaya gidemedi ya ligi verecekler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• En azından bir penaltı için TFF binalarına yürüyecek kadar aciz değiliz

0|0
    0|0
  • fenerbahçenin şampiyon olacağınızı anladınız tabi :)

0|0
    0|0
  • galatasarayın gücü belli bu sene şampiyonuz

0|0
    1|0
Yükleniyor...