Sevgılınız kuzenınızle,arkadasınızla aranızı bozsa?

sevgılımden ayrıldım o da bana gıcıklık olsun ıntıkam almak ıcın kuzenımle aramı bozdu. şimdide utanmadan barısmak ıstıyo . sız olsanız naparsınız ..?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bozamazdı :) bozdu diyelim barismazdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence o çocukla bir daha birlikte olma sen kaybedersin. Bugün kuzeninle aranı bozan yarın başka birşey yapar. Hata olur yani tekrar birlikte olmak. Yol ver gitsin.

0|0
    0|0
  • Neden sonuç ilişkisi belirsiz Neden ayrıldında intikam almak istedi ? İki kişinin başlattığı bir ilişkiyi tek kişinin bitirmesi sinir bozucu olabilir..

0|0
    0|0
    • annesının yanında elimi sallasam elimi dedim diye

• E ağır laf etmişsin sende Bu noktadan sonra ilişkinizin düzene gireceğine ihtimal vermiyorum Zamanla geçer umarım :)

• ama barışmak ıstıo

• nsl bozdu kuzenle aranı ve seviyosan barış

0|0
    0|0
  • Sevgili seni iyi insanlardan ayırmaz. Aksine arabulucuk yapar. Görevlerin biri de budur. Ha görevini yapamadıgı gıbı bırde köstek oluyorsa zorlama. İlerde daha kötü şeylerede sebep olur. Aynısını yaşadım.

0|0
    0|0
    • ne yasadın ?

• buna erkek sıfatı bıle yakısmıyo kardesım ...

• İlişkini gözden geçirmelisin.

• nası becerdi bunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kuzenin seni tanimiyo mu?Niye onun sozune kaniyo.O eski sevgilindebarismak istiyosa artik avucunu yalasin.Boyle adice bisey yaptiktan sonra barisma umudu tasimasi onun aptaligini gosterir.

0|0
    0|0
  • oww nefret ettiğim insan tipi.ben olsam affetmezdim.benim arkadaşım nedensiz yere benimle tartıştı ama yemin ederim ki hiçbir neden yokken.kalkıp erkek arkadaşımla beni beraber gördü.ve onun yanında bana hakaretli mesaj çekti.eğer o mesajı erkek arkadaşım görseydi bitmiştik.o kızın ölümü gözüme gelse asla affetmem.Allaha havale olsun zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...