Bazı Yapıların Ak Partiye destek veren Vatandaslara koyun demesı Ahmaklık değilmi?

Türkiye Cumhuriyetınde Yasayan Halka Bu sekılde Itham Edıyorlar. Bılıyorsunuz, Yaptıkları Tek Sey, Koyun demeleri, Ellerınden Bu gelıyor Çünkü, O Koyunların ıcınde Muhendıs Doktor, Bılım Adamıda Var.

Hasta Olunca O Koyuna Muhtac OLuyorsun değilmi...

Eğitim Aldığın Kısılerın arasında O koyunlardan var.

Ama ısıne gelınce Çok güzel eğitim verıyor demesını bılıyorsun?

Cahıllık Başa Bela.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Siyasi görüşler üzerinden fazlasıyla bir tartışma söz konusu. Ben insanların inancını, siyasi görüşünü yargılamam. Ha bu ülkede her kesimin hataları yok mu? Var. Ama koyun demelerinin sebebi güdülen siz olduğunuz için denmiş bir söz sanırım yani ben bunu çıkarırdım ki yalan bir söz değil sadece siz değil (akpliler) biz bu toplumdaki insanlar güden değil güdülen bir toplumuz ne yazık ki. Bu olaya mühendisi doktoru diye bakmak yanlış olur fikrimce sol kesimi destekleyen insanlara kafir diyenler de mevcut. Bu ülke de siyasi görüşe bakarak yardım beklemiyoruz insanlığa bakarak yardım bekliyoruz. Eğer bir yerde deprem olunca el ele verip yardım gönderiyorsak, tecavüz edilen kızların acısına üzülüyorsak, elleri nasır tutmuş işçilerimize insaniyetle bakıyorsak(vb) biz olmuşuzdur, ki biz olamadık ne yazık ki. Eğer akplilere koyun denilmesinden ve yarın sizden yardım beklemelerinden bahsediyorsanız kafir dediğiniz sol kesimden de yardım bekliyorsunuz. Doktorun odasına girdiğiniz an da sağ-sol yok hasta-doktor ilişkisi var sonuçta.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Mühendis,doktor olunca yanlış birşey yapmıyorlar mı yani?Yüksek lisans yapmış insanlar da pkk ya katılıp terörist oluyor.Herşey diploma değildir.Akp yi destekleyenlerin hepsinin kişisel çıkarları vardır.Hiçbiri genel,toplum açısından düşünerek yaklasmıyor siyasete.

1|0
    0|0
  • saçmalayanlardan nefret ediyorum

çapulcu denilenlerin arasında ne var?

biraz daha geniş bakarsan olaylara belki idrak edersin

2|1
    1|1
    • Çünkü Çapulcu kelımesi Onlara Yakısıyor.

Fiilen Bunu Gördük zaten.Neyın kafasını yasıyorsun?

• beynini örümcek kaplamış at gözlüğünü çıkar sonra bakmay dene

herleyde haklısınız herşeyde mağdur tarafsınız

• Konusma bıtmıstır.

• bana karsı oyle dıyenlee bende artık eşek diyorum

0|0
    0|0
  • Koyun denmesinin sebebi oyunu para karşılığı satmaları ayrıca sizin adamınız açıkladı okuma yazma oranı arttıkça akp oyu azalıyor diye

0|0
    0|1
Yükleniyor...