Tuttuğun takımı hangi konular da eleştiriyorsun?

-Transfer politikası

-Oyun sistemi

-Teknik kadro ve oyuncu kadrosu

-Yönetim

gibi aklınıza gelecek her konuda eleştirin bakalım. Taraftar takımı hakkında ne. düşünüyor?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1-Şu çok sıkışık ekonomik durumunda bile gençlere yönelmediği için eleştiriyorum Beşiktaş'ı. Biz de seviyoruz Atiba Hutchinson ve Ramon Motta'yı ama bu kalitede oyuncuları niye biz yetiştirmiyoruz, yetiştirmek için uğraşmıyoruz ?

2-Kerim Frei niye yeterince şans bulamıyor?

3-3 kulvarda mücadele eden Gs, bizim oyunculardan çok daha ağır idmanlar yapan Fb yılda 4-5 sakatlık verirken bizim oyuncular niçin bu kadar sık ve çok sakatlanıyor? Kondisyon departmanı yeterince iyi çalışmıyor mu?

4-Sadece defansif ya da sadece ofansif oyuncu yerine oyunu çift yönlü oynayan orta saha oyuncularına karşı bir düşmanlığınız mı var, niçin böyle orta saha oyuncuları bulmuyoruz ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Her konuda eleştiririm ama sonuçta ben Galatasaraylıyım ve haddimi aşmadan eleştiri yaparım ve asla kendi oyuncuma başkanıma veyahut takımıma sürünsem de küfür etmem ettirmem bu böyle bilinsin eleştirmek hakkımızdır sonuçta her zaman oyuncular da sütten çıkan ak kaşık olmuyor

0|0
    0|0
  • Hevesimizi kursağımızda bırakıyo FenerBahçem

0|0
    0|0
  • GS'de Fatih Terim'i gönderip manciyini getiren yönetimi başkanı şiddetle kınıyorum

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırm`ı Alex`i gönderdiği için eleştiriyorum bir fenerli olarak...

1|0
    0|0
  • tek kusurları sessiz kalmaları

0|1
    0|1
  • kesinlikle transfer konusunda yanlış tranfer yapılmasına kızıorum..

bazen ilk 11'in yanlış olmasına yani oyun kadrosuna kızabiliyorum..

ama her ne kadar kızsam da maç sonunda yine aşık oluyorum <3

0|0
    0|0
  • gol atma sıkıntısı yaşıyoruz en çok bu konuda bir ara iyiydik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Transferler: Düzelmeye başladı geleceğe yönelik iyi hamleler yapıyoruz .

Oyun Sistemi: Henüz Mancini oturtamadı daha çok zamana ihtiyaç var . Drogba tecrübeli ama pres yapamıyorum Galatasarayın sisteminde daha çok pres yapıcak oyuncuya ihtiyaç var Elmander gibi mücadeleci oyuncular lazım bize defans olarak eskisine göre çok daha iyiyiz hücum anlamında biraz geliştirsek kendimizi olmıycak şey değil özellikle Melonun hücuma katılması çok önemli Galatasaray için .

Teknik Kadro , Oyuncular : Antrenörler iyi bence oyunculardan Alex Telles çok iyi Chedjouya daha çok şans verilmeli alışmaya başladı gerçektende Burdissonun zamana ihtiyacı var Ontiveroyu ligde kullanabiliriz ligde Sabriye daha çok şans verilmeli

Yönetim : Genel olarak iyi işler yapıyorlar ekonomik açıdan iyi durumdayız

0|0
    0|0
  • Ara transfer dönemi ihtiyaç transferleridir, devre arasında 9-10 transfer yaptık ama Alex Telles ve Veysel Sarı dışında takıma başka bir ismi monte edemedik Amrabat gibi bir oyuncuyu gönderip yerinde kapalı kutu Hajroviçi almakta hataydı.

0|0
    0|0
  • yabancı olarak chelsea yi seviyorum , eleştirilerim ise ; dortmund gibi hızlı ve akıllı kurnazca paslarla kontra atak yapamıyorlar, bir defans takımının en önemli ve tek silahı budur, zlatan ibrahimovic ve arkasına arda turan alınsa bu ikisi yeter eden hazard ve oscar, willian zaten iyi

Türk takımı olarak Galatasaray ı seviyorum, eleştirim ise ; son maçta olduğu gibi felipe melo ve yekta dışında kendinden emin takımı sırtlanan ve oyunu kazanmaya oynayan kişiler hep 1 veya 2 oluyor her maçta, bunun en az 4-5 olması lazım ki takım ruhu oluşsun, onun dışında bir de burak ve drogbanın yerine genç ve güçlü santrafor alınması lazım diego costa gibi atleticolu

ama çok amatörce düşünceler bunlar her cümlemde hatalı olabilirim eleştirilere açığım :D

0|0
    0|0
  • herşeyiyle 4x4lük benim takımım bazen sadece böyle şikecilerin kirli futbolun olduğu bir ligde niye bu kadar temiz olduğuna kızıyorum Galatasarayımın <3

0|1
    2|0
  • Milli takımı tutuyorum ve teknik direktör olarak yabancı birilerinin getirilmesinden nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • fenerbahçe'yi tranfer politikası hakkında eleştireceğim çok yaşlı futbolcular alınıyor.aslında ligimizdeki bütün takımlar yaşlı oyuncu transfer ediyor

0|0
    0|0
  • gs liyim ve teknik direktörün yabancı olmasına anlam veremiyorum getirin bir yerli hocayı fatih terim hariç takıma coşku versin azim versin yılmaz vural gelsin hemde bizim takım dört nala koşar koşmayana dayak :)

0|0
    0|0
  • Transfer politikası çok boktan, bonservise para vermemek için 2 senedir nerde sözleşmesi biten oyuncu var, mevkisine-kalitesine vs. bakmadan hemen atlıyorlar oyuncuya..

Not:Beşiktaş'lıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...