Cristian Benteke Drogba'nın yerini dolduracak mı sizce?

Ünal Aysal'ın çileği yolda gibi gözüküyor arkadaşlar.Drogba kesin gidecek gözüyle bakıyorlar ben büyük ihtimal ağlayacağım onun gideceği yönünde haberleri dahi okuyamıyorum içim acıyor.Amerika defterini kapattığı ve Chelsea'ya döneceği söyleniyor.Benteke 24 yaşında ve Aston Villa takımında forma giyiyor CL'de forma giymek istemesinden ötürü de Galatasaray'a sıcak bakacaktır.Bu sezon Premier Lig’de oynadığı 22 maçta 7 gol atıp 3 de asist yapan Christian Benteke, geçtiğimiz sezonda da 34 lig maçında 19 gol atıp 4 asiste de imza atmış. Benteke, bu performansıyla takımının ligde kalmasında başrolü oynamış. Belçika formasıyla da 17 maçta 6 kez ağları sarsmış.Başarılı bir forvet bence taraftar da Balotelli gelsin diyor.Siz ne dersiniz? Gençleştirme politikamıza uygun bir oyuncu mudur?

link

0|0
316

En İyi Erkek Görüşü

• Benteke gerçekten Drogba´nın yerini doldurabilecek bir oyuncu ve daha gelişimi açık alırsak büyük bir iş başarmış oluruz ama 20 Milyon Euro´dan aşağı bir fiyata satmazlar diye düşünüyorum bence Edin Dzeko´nun gelme olasılığı daha yüksek Galatasaray´a birçok yıldız geldi geçti ve gelmeyede devam edecek Drogba´yı seviyoruz ama herşey tadında bırakılmalı

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• gs ye gelen en iyi oyuncu hagidir

sonra baroş gelir

sneijder eskisi gibi olsa iyi derdim drogbayı bu kadar büyütmeyin ya. gereksiz. eskiden iyiydi. şimdi o kadar iyi oldugunu düşünüyorsanız gs bitmiş demektir. drogba normalde oynadıgının 10 da 4 ünü oynuyor. size yetiyorsa ne ala. chelsea macında ne yaptın? hicbirşey. tellas ne yaptı hiç büyütmeyin artık

benteke gelse bile birşey cıkmaz abartı=gs

0|0
    2|1
  • Gençleştirme politikamıza uygun ama ben bu politikayı türk ağırlıklı oyuncularla yapmaktan yanayım. yani galatasaray 2. milli takım olsun isterim alt yapıdan iyi futbolcular çıkartan en iyi türk oyuncuları elinde tutan ve yetiştirmeye devam eden bir takım olmalıyız misyon olarak.

Oyun olarak baktığımızda uygun bir forvet değil bize tecrübeli ve istekli bir oyuncu lazım lokomatif görevi görecek bir forvet yani. Drogbanın takıma faydadan çok zararı dokunmaya başladı son dönemlerde artık gitsin fazla oldu ayrıca maliyeti de düşük değil. Balotelli gelse sevinirim mancini onunla başa çıkabilir. Torres gibi bir forvette olabilir.

1|0
    0|0
  • ben gs de ya adebayor ya da gilardınhoyu ısterım cok ıyıler link B link

1|0
    0|0
  • 2 sezon çıkış yapmış bir oyuncu gelecekte ne yapacağı bilinmez ayrıca premier ligten forvet transfer etmek parasal olarak klübü zorlar.

1|0
    0|0
  • İbrahimoviçi tercih ederim:)

1|0
    0|0
  • Burağın yanında kafa toplarına hakim bir oyuncu lazım keşke gelsede Carroll gelse :)

1|0
    0|0
  • Benteke müthiş bir oyuncu kendini geliştirmeyi başarabilen bir oyuncu ben doldurabilir görüşündeyim ama benteke olmazsa ikinci tercih juventusdan osvaldo olmalı oda mükemmel bir oyuncu

1|1
    0|0
  • ne işleri var la tekeyle mekeyle alsınlar adam gibi adam. Bayern München gibi bir takım olmayacak zaten kasmayada gerek yok. her maç stres her maç saç baş yolma klasiği devam edecek sonuçta 1-2 oyuncuya ümit bağlayan takımlar ayakta kalamazlar!

1|0
    0|0
  • hayırlısı

asolan her zaman Galatasaray

1|0
    0|0
  • Yalan yok premirerde en çok takip ettiğim oyunculardan hatta takipçisiyim diyebilirim.Çok sağlam bana göre gözümüz kapalı emanet ederiz forvetide aston villa satmaz.Satsa bile ucuza satmaz :)

1|0
    0|0
  • Gelmediki doldursun gelsin ondan sonra konusuruz.

1|0
    0|0
  • ben galatasarayda görmeden bişe diyemem endi kerıl gelsin bencee

1|1
    0|0
  • benteke türkiyeye gelmez,sadece bir hayal bu transfer

0|1
    1|0
  • lewandovski veya diego costa gibi bir forvet lazım her takıma

1|0
    0|0
  • Drogba gibi bir efsanenin yerini kimse dolduramaz arkadasim bunu demisti dersin bir gun (:

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence drogbanın yerini kapatmaz...

drogba harbi adamda ya... 35yaşında adam sahada en çok koşandı, bazen saçma şutlar çekip bizi sinirlendirsede drogba çok iyiydi...bnde istemiyorum gitmesini, sıcak bakmıyorum bu transfere.

hem ben, genç oyunculara pek güvenemiyorum nedense, fizik güçleri eksik ve tecrübesiz oluyorlar (alex telles hariç )

Yani benteke drogbamın yerini kapatmaz, bir ara ibrahimoviç felan dediler...doğruysa gerçekten çok iyi olur.

eğer ki, drogbanın yerine benteke gelirse, yani drogba gidip o gelirse...

inşallh iyi oynarda, beni yalancı çıkarırrr...

galatasarayım için yalancı olmaya razıyım be :DD

1|0
    0|0
  • ya bir terim bir bu yeter ya of

1|1
    0|0
  • benteke şuan kadromuzda mı renktaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...