Bu Türkiye'de yaşama amacınız nedir ?

Böyle bir ülkede neden yaşıyorsunuz.Suçlunun suçsuz sayıldıgı masum insanların hapise atıldıgı bir ülkede.Paraların konuştugu masumların ezildigi bir ülkede.Devlet memurunun amele olarak görüldügü ezildigi bir ülkede.Sokaktaki serserilerin bile daha çok lafının dinlendigi,fakat bir ögretmenin lafının dinlenmedigi bir ülkede.Tüm bunlar beni hayattan sogumama neden oluyor.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ne yapalım arkadas,ermenıstan ıltıcamı edelim,yunanıstanamı kacalım,israılemı sıgınalım...

yasadıgınızı hıssettıgınız hersey aslında hayatın ta kendısı,dar cevredede durum boyle ulke genelındede,kolay olan kusmek ve gıtmek..

inadına sarılacaksınız dogrulara,dıkıne dıkıne gıdeceksınız prensıpler ustune...

ahlaklılar ne zamanki ahlaksızlar kadar cesur olursa ıste o zaman adam oluruz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benımde öyle. Aç gezen yüzlerce insan varken mecliste aylık 5.000 tl alanlara .. Emekli bir babaya 900 tl maaş veren başbakana üzülüyorum. Adam evine ekmek getıremıyor. çalışmak desek askeri ücretin fiyatı belli . Çok zor bu ülkede yaşamak. Ona buna zam yapıp bizden çıkıyor herşeyin acısı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Deveyi gütmek için yaşanmalı

0|0
    0|0
  • mecburiyetten yaşıyorum.

başka bir sebebi yok...

0|0
    0|0
  • insanlara vermeye gelince kepçeyle yok zam oranı düşük. soymaya gelince kürekle götürmek var. millet de saf olmasın. millete layık bunlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...