Konu yine aşk.. belkide degildir.. sizce nedir?

evet konu yine aşk.. istisnasız her insanın içinde oluşmuş o değişik enerji ve hayatınızda bırakan izi.. kısıtlayıcı degilmıdır bu aşk denen sey hayatlardan soyutlanmana sebep olmaz mı bu duyguyu tatmak.. bir o kadar da farkında olmaksızın baglanmak degilmidir sevmekten usanmadan askı butunuyle karsılıklı yasarken bıle canınızı acıtmasına izin verdiginiz sevgili ve onun sivri duyguları degilmidir en cok yaralayan sizi buna ragmen mutlu oldugunuza ınanırsınız herseye ragmen onun kollarında uzanmak dunyanın en huzurlu anıdir.. seviyorsundur ancak kendini kanatları koparilmıs bır guvercın gibi hissettirmez mi.. geceleri uykunu kacıran onun kırıcılıgı degıl mıdır? bu kadar zarar verdikce hala sevmeye nasıl dewam eder insan.. ya da zarar gordukce.. konusamayacak kıvama sokar ınsanı.. basına birsey gelse anlatamazsın ona "yine oklarıyla acıtıcak sus" dersin kendine ve oylece dewam edersin bagımlılıgına.. peki ya farkına varırsan? elin gitmez bagları koparmaya sevmekten zaten vazgecemezsin kurtarılcak bir açısı kalmamıştır oysaki.. ama hala yıllar sonra gunun birinde dunyaya gelecek bebeğinin gözlerinin onunki gibi olmasını istersin onun gibi gulumsemesini ruyanda onunla sana ait olan meyvenı ve onu eşin olarak gorursun kadrajda sadece o ikisi vardir ve sen hayatta amacladıgın cogu seyı elde edememisindir ve o bu isteklerine hep oklarının ucunu gosterır ve hayattan bir amacın kalmaz süzülür gözlerinden arzuların.. konusmak anlatmak ıstersın ama en ihtiyac oldugunda bulamazsınız dostlarınızı uzun soluklu ve derin bir karanlıga saplanırsınız biraz gözlerinizi araladıgınızda farkedersiniz degistiginizi özguveniniz sizden alınmıstır zaman ıcerısınde hersey ve herkes gurultudur sizin için.. butun donanımınızı kaybetmişinizdir.. enerjiniz yoktur ve çökmüşünüzdür.. sonuç?

Güncellemeler:
...
ben harıc herkes ın ask hayatı yolunda sanırım...
bi üşenmeydiniz de okuyaydınız ya...

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu hayatta teksin bunu bil ayağa kalk ve yürü

1|0
    0|0
  • Vay be abla cok iyi anlatmışsın helal olsun resmen dile dokemediğim şeyler. Peki benim de sana sorum var neden insan hep boyledir. Neden canını yakanı daha cok sever. Niye bu kadar mı mazoşist

0|0
    0|0
    • çünkü göremez ve bilemeyiz.. ılık bir suda oldugunu ve derecesinın saat bası arttıgını farzet.. içinde kaldıkca ne kadar kaynadıgını farkedemezsin.. sudan cıkmaya kalkıstıgında dısarsı sana cok soguk gelir bu yuzden o kaynar suda kalmak cazip gelir ancak is isten gectiginde vucudundaki yanık seviyesi arttıkca ne yapacagını bılemezsin artık sudan cıkmaya kalkıstıgında suyun dısı sana buzluk gibi gelir suda kalsanda sudan cıksanda elbet gunu gelir ve yanık tedavisi gorursun ki bu tedavi o suya

• O zaman acı cekmeyi seviyoruz ve haslanmanın tenimizdeki bıraktığı etkileri onemsemeyiz biz de bu cezamızı cekeriz ama bazen de iyi ki de boyle biri karşıma çıktı diyorum. Mutlu eden yanlarıda var ya :D

• Yoo benim ki hiç te yolunda degil dediğim gibi ne onşu oluyor ne de onsuz oluyor. Aşk ı cekici yapan olayda bu sanırım :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...