Gerçek bir sevgiyse 1yıl sonra bile olsa kavusma olur mu?

evet olur çünkü bizim oldu tek onu sevmiştim ve aklım mantığım almıyodu onsuz bir hayatı ona bakınca kendimi gördüğüm tek insan o ailem gibi ruh eşim. şükürler olsunki barıstık zaten büyük sorunşar yoktu sadece çocukluk etmiştik.merak ediyorum etrafınızda var mı böyle bizim gibi? gerçek sevenler kavuşur mutlaka

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Örnek olarak kendimi gösterirsem hiçte abartmış olmam. Birbirimizi iyi tanıyor ve anlıyorken bazı ufak nedenlerden dolayı tartışıyorduk aradan 8-10 ay geçti ufak bir şey oldu ve artık gerçekten birbirimizi sevdiğimizi iyi anladık. Allah ayırmasın diyorum...

0|0
    0|0
    • Nasil anlarsiniz ve Kim ilk adimi atti

• yeniden bir gece karşılaşmamızla oldu. yine aynı şeylerden dolayı tartışır bulduk kendimizi. sonra ilk olarak iç halime bir baktım dedim "kız haklı". sonrasında da hiç beklemeden "hayatım sen haklısın" dedim. ben her şeyi kendi yaşantıma göre düşünürken gözden kaçırdığım o zaman zarfında karşımda ki insanın yaşam tarzıydı ve düşünceleriydi. bura da ilk adımı sanki ben atmışım gibi görünse de bence hayatımın aşkı bu adımı attırmıştı bana ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• tabıkıde erkekler sevıyorsa 1senede olsa gerı doner hata ble yapsa hatasnı anlayp gerı doner aşk gurur ezdırır

0|0
    0|0
  • bence kavuşur sizede mutluluklar

0|0
    0|0
  • neden olmasın denemeye değer

0|0
    0|0
  • 12 sene sonra kavusanı gördüm kardes

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4