Galatasaraylılar penaltıdan atılan golleri beğendilermi ?

birde espiri yaparlar ligden çekilirim yaz 1907 ye yolla penaltılar cebe gelsin beğenmişlermi bari golleri :))))

Güncellemeler:
az kaldı cimbom az kaldı evimize geliyoruz link :))

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaraylılara koyan 3 şey var

- fenerbahçenin penaltıdan gol atması

- emrenin gol atması

- ikisinin de iki defa olması

0|3
    2|2
    • size koyanda cimbom korkusu puan farkı azaldıkça suçu tff ye atın ağlayın sızlayın maç kazanın bu 2 oldu madem delikanlısınız sözünüzü tutun da çekilin ligden bakalım dediğiniz kadar delikanlımısınız. bize hiç bişey koymuyor belki emre konusunda haklı olabilirsin ama onunda meselesi farklı siz anlamazsınız daha ;)

• :) gs kadar karkatersiz bir yönetim görmedim sivas maçında hakemlere laf yok fenere olunca var çok karaktersizsiniz muhatap bile olmaya değmezsiniz neyse acın var anlıyorum devam devam

Kızlar Ne Diyor 4

• Yeni transferiniz Cüneyt hayırlı olsun kardeş.

2|4
    1|2
  • gs liler çok bozuk attı bugun boşver acıları büyük emre gol attı ley ley

1|3
    2|2
  • Öpsün sizi Didier DROGBA

2|3
    1|0
  • bu tür galibiyetlerle mi şampiyon olacaksınız

0|0
    1|0
    • geçen haftaki 2 penaltıya sayılsın objektif baktın. zaman şampiyonu görürsün

Erkekler Ne Diyor 8

• Sözüm meclisten dışarı bugün genel anlamda fenerlilerin nasıl olduklarını daha iyi anladım bu maç tam tersi olsa penaltıları beğendinizmi he :) Nese soruna dönelim bir penaltı ne kadar güzel olabilirse işte 2. penaltı iyiydi ama genel anlamdada baskılı oynadı FB ilk yarıyı izledim kaçlan pozizyonlar vardı.

0|1
    0|0
    • alper buraktan örnek almış :D

• İlk olanıda penaltı değildi :) 2 tane beleş penaltıdan aldınız maçı Cüneyt herzaman yapıyo bunu FB ye ;) Mehmet Özdilek Cüneyt Çakır üstümüzde çok baskı kurdu kaldıramadık. He bu arada cevabına bende eklim hepsinin hocası Arif Erdem :)

• hem fenerbahçe kurdu hemde cüneyt çakır dedi haksız dildi haklıydı 2 side beleş penaltı

• galatasaraylılara koyan 3 şey var

- fenerbahçenin penaltıdan gol atması

- emrenin gol atması

- ikisinin de iki defa olması

1|3
    2|2
  • soran olursa ağlaya sızlaya şampiyon olduk dersiniz...( soran olmaz zatende )

azıcık delikanlı olun be biraz erkek olunda öyle konuşun yok penaltıymış yok tff ye adalet için gidiyoruz falan fistan ulan senın o adalet kelimesini ağzına bile alman hata

şimdide kalkmış 9 yaşındaki bebeler gibi şampiyon olmamıza engel var

laaaaaaannnnnn:D

0|1
    0|0
  • beleşçiler sizi .d

0|3
    0|1
  • feNerasyon ve fenerbahçe formalı hakemler iş başı yapmış

0|2
    0|0
  • Hakemin gollerini beğendinizmi deseydin daha doğru olurdu.

Bi dahaki ağlayısınız ne zaman olcak merak ediyorum.

1|0
    0|0
  • kıskanmışlar

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...