Galatasaraylılar penaltıdan atılan golleri beğendilermi ?

birde espiri yaparlar ligden çekilirim yaz 1907 ye yolla penaltılar cebe gelsin beğenmişlermi bari golleri :))))

Güncellemeler:
az kaldı cimbom az kaldı evimize geliyoruz link :))

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaraylılara koyan 3 şey var

- fenerbahçenin penaltıdan gol atması

- emrenin gol atması

- ikisinin de iki defa olması

0|3
    2|2
    • size koyanda cimbom korkusu puan farkı azaldıkça suçu tff ye atın ağlayın sızlayın maç kazanın bu 2 oldu madem delikanlısınız sözünüzü tutun da çekilin ligden bakalım dediğiniz kadar delikanlımısınız. bize hiç bişey koymuyor belki emre konusunda haklı olabilirsin ama onunda meselesi farklı siz anlamazsınız daha ;)

• :) gs kadar karkatersiz bir yönetim görmedim sivas maçında hakemlere laf yok fenere olunca var çok karaktersizsiniz muhatap bile olmaya değmezsiniz neyse acın var anlıyorum devam devam

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• gs liler çok bozuk attı bugun boşver acıları büyük emre gol attı ley ley

1|3
    2|2
  • Yeni transferiniz Cüneyt hayırlı olsun kardeş.

2|4
    1|2
  • Öpsün sizi Didier DROGBA

2|3
    1|0
  • bu tür galibiyetlerle mi şampiyon olacaksınız

0|0
    1|0
    • geçen haftaki 2 penaltıya sayılsın objektif baktın. zaman şampiyonu görürsün

Erkekler Ne Diyor 8

• Sözüm meclisten dışarı bugün genel anlamda fenerlilerin nasıl olduklarını daha iyi anladım bu maç tam tersi olsa penaltıları beğendinizmi he :) Nese soruna dönelim bir penaltı ne kadar güzel olabilirse işte 2. penaltı iyiydi ama genel anlamdada baskılı oynadı FB ilk yarıyı izledim kaçlan pozizyonlar vardı.

0|1
    0|0
    • alper buraktan örnek almış :D

• İlk olanıda penaltı değildi :) 2 tane beleş penaltıdan aldınız maçı Cüneyt herzaman yapıyo bunu FB ye ;) Mehmet Özdilek Cüneyt Çakır üstümüzde çok baskı kurdu kaldıramadık. He bu arada cevabına bende eklim hepsinin hocası Arif Erdem :)

• hem fenerbahçe kurdu hemde cüneyt çakır dedi haksız dildi haklıydı 2 side beleş penaltı

• galatasaraylılara koyan 3 şey var

- fenerbahçenin penaltıdan gol atması

- emrenin gol atması

- ikisinin de iki defa olması

1|3
    2|2
  • soran olursa ağlaya sızlaya şampiyon olduk dersiniz...( soran olmaz zatende )

azıcık delikanlı olun be biraz erkek olunda öyle konuşun yok penaltıymış yok tff ye adalet için gidiyoruz falan fistan ulan senın o adalet kelimesini ağzına bile alman hata

şimdide kalkmış 9 yaşındaki bebeler gibi şampiyon olmamıza engel var

laaaaaaannnnnn:D

0|1
    0|0
  • beleşçiler sizi .d

0|3
    0|1
  • Hakemin gollerini beğendinizmi deseydin daha doğru olurdu.

Bi dahaki ağlayısınız ne zaman olcak merak ediyorum.

1|0
    0|0
  • feNerasyon ve fenerbahçe formalı hakemler iş başı yapmış

0|2
    0|0
  • kıskanmışlar

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...