Tokalaşmak istemeyen bayan hakkında ne düşünürsünüz?

tokalaşmak istemeyen bayan hakkında ne düşünürsünüz? hiçbir erkekle tokalaşmayan bir bayan... ?

Güncellemeler:
gelen cevaplara bakılırsa yarı yarıya zıt düşünceler var.

öncelikle şunu belirtmek isterim.

herkes herkesin düşüncesine saygı duyabilecek kabiliyette olmalıdır.

tokalaşma önce bayandan beklenmelidir. bu bir görgü kuraldır.

hiç kimsenin hiç kimseye düşüncesinden ötürü olumsuz ithamda bulunması doğru değildir.

her insan kendi anlam dünyasında nasıl iyi hissedecekse kendini öyle davranmalıdır. ve diğerleri de onun bu davranışına saygı göstermek zorundadır.

saygılarımla.

0|0
14|34

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır anormal karşılanacak bir durum değil maneviyat meselesi.. Kapalı bayanlara elimi uzatmam kesinlikle, açık ise duruma samimiyete bağlı uzatmamaya özen gösteririm tabi fakat olumlu ya da olumsuz bir şey düşünmeye gerek yok. Aynı şekilde bir erkekte bayan elini uzatsa dahi oturacağı yeri gösterip ağırlayabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• allah razı olsun derim.

3|2
    0|0
  • Saygı duymak gerek. Mutlaka bir gerekçesi vardır ve anlayışla karşılanmalı.

2|0
    0|0
  • öyle bir arkadaşım vardı. ne olumlu ne olumsuz hiç bişey düşünmedim. zaten ilk karşımdakinden beklerim onun dışında atılmam.

1|0
    0|1
  • bu zamanda böyleleride kalmış mı der allaha şükrederim.

3|2
    0|0
  • saygı duyarım

2|3
    0|0
  • Tokalaşmak istemeyen bayana saygı duyarım,ayrıca ben de zorunlu olmadıkça bayanlarla tokalaşmam.

1|1
    1|0
  • Dini hassasiyetse çok takdir ederim saygı duyarım kendisine.

1|1
    0|0
  • pozitif ya da negatif herhangi bir şey düşünmem. kimse merhabalaşırken tokalaşmak zorunda değil. saygı duyar, 45 metrelik mesafeyi korurum.

2|0
    0|0
  • vardır kendine göre bir düşüncesi saygı duymak lazım derim .

2|0
    0|0
  • çok normal.zaten bir bayan el uzatmadan bir erkek el uzatması doğru değil.bu bir görgü kuralı

1|0
    0|0
  • Hoşuma gitmez elimi uzattığımda elimin havada kalması ama herkesin de yetişme tarzı,dünya görüşü farklıdır diye düşünürüm ne kadar kızsam da o an herhangi bir tepkide bulunmam kaldı ki bu duruma bizzat şahit oldum da yani ama sukunetimi korudum bir şekilde :)

1|0
    0|0
  • Ben de çoğu kez kızlarla tokalaşmam , merhabalaşırım.

Kızlar pek sevmez de beni.

Birşey düşünmem yani.Takılmam basit şeylere.

1|1
    0|0
  • çok doğal bir davranış doğal karşılarım...

1|0
    0|0
  • Kadının dibi dibi :)))))

2|1
    0|0
  • İtici, öcü

1|0
    3|2
  • Ben tokalaşmam bayan tokalaşırsa ben karşılık veririm o kadar.

3|1
    0|1
  • vardır mantıklı bir sebebi.mesela benim avuç içim aşırı terler bir hastalık ve tokalaşmaktan kaçınırım sürekli bazen açıklama yapmak zorunda kalıyorum.

1|0
    0|0
  • itici

1|0
    1|0
  • tuvaletten elini yikamadan cikan insanlari gördükce kimseyle tokalaşasim gelmyiro ne yazikkii...

1|1
    0|0
  • Çekingen olabilir diye düşünürüm, ama tokalaşanlar daha samimi ve sıcak geliyor tabi

0|0
    0|0
  • Tokalaşmayan bir bayan olduğunu düşünürüm...

1|0
    0|0
  • Ben tokalasmam zaten hep karşımdaki hatun ilk tokalasir yoksa brn geri durrum

1|1
    0|0
  • tokatlaşmak istediğini =P

1|0
    0|0
  • Uzatılacak eli geri çevirecek kadar katı dindarsa çarşaf örtünsün. Çarşaflı birine zaten hiç bir erkek el uzatmaz. Aksi halde evinden çıkmasın, mağarada yaşasın.

1|0
    3|5
  • hoşlanmam, sevmem. itici gelir bana.

1|0
    3|4
  • Bir şey düşünmem.

0|0
    0|0
  • Ne kadar asosyal bir yaklaşımı var derim.

1|0
    3|3
  • Çünkü onlar öcü

1|0
    3|3
  • Domuz Gribi Nedeniyle Tokalaşmıyodur :D

1|0
    3|2
  • Ben erkeklerden kesinlikle hoşlanmadığını bayanlara ilgi duyduğunu düşünürüm

1|0
    3|3
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 14

• Olması gereken odur aslında.

O yüzden tuhaf karşılamam.

Ama şu bir gerçek ki, erkek elini tokalaşmak için uzattımı, bayan eğerki tokalaşmayan biriyse erkeğin elinin havada kalması hoş olmuyor.

O yüzden beylerde böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için önce bayandan tokalaşmaya dair bir karşılık beklerlerse onlar için daha iyi olacaktır.

1|1
    0|0
  • shsen bende tokalasmam sonucta el önemli bir organ yani önemli derken mesela sevgililer tutusur elele o el ona layiktir o hakeder o eli madem tokalsmak önemsiz o zaman herkesin her önune gelenin elini tut olmaz o el sevdicege yaraşir o kadar..n

2|0
    0|1
  • ben inançlı bir hanımım ve bana el uzatılmasından hoşlanmam çünkü yabancı bir erkek bana haram ve bunun günahı var bana geri kafalı öcü gibi bakılsada umursamam bu benim inancım ve karşımdakinin bana saygı duymasını beklerim ve bir çok zaman bana uzatılan eli havada bırakmışımdır...

2|1
    1|1
  • Her görüşe,düşünceye saygım var.İnsan kendisini nasıl iyi hissediyorsa onu yapmalı.

2|2
    0|0
  • El sıkışırım nezaketen ama kafa kafaya tokuşturma çok saçma değil mi ya :D

1|1
    1|1
  • Dini inanç der geçerim.

1|0
    0|1
  • Hiçbişey düşünmem. Çok lazım değilse bende elimi uzatmam zaten.

0|0
    1|1
  • Iyi dusunurum normal bsy

1|1
    0|0
  • Görgü kurallarına göre tanışma esnasında elini ilk kadın uzatır...

Dini bir hassasiyet olabilir ama her şeyin aşırısı zarar...

0|0
    0|0
  • Oturup hayatımda hiç yeri olmayan birinin neden elini karşısında ki erkege uzatmadigini dusunecek halim yok. Banane. Ne istiyorsa onu yapsın..vardır bir nedeni

1|0
    0|0
  • çok itici dalga konusu olur arkadaşlarımla aramda

1|0
    1|3
  • ruh saglıgını titizlikle bozmus veya karsındakini kaile almıyor olarak nıtelendırırım

1|0
    0|3
  • saygı duyarım

1|0
    0|0
  • Muhafazakar.

1|0
    0|1
Yükleniyor...