Eski eşim hakında .....................................???????????????????????

arkadaşlar eskii eşimin beni sevmemş yaptıklrından onu anladım ..ama dişarı çıktığmda beni gördüğünde hep yakınlarımda dolanıyo hep annemle giderm çarşıya annem varken böle tek olsam yanıma gelr gibi çünkü bazen resmen takip ediyo..peki bu nie yapar amaçı nedir anlayamıyormm

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Kimselere yar olma diye peşinde dolaşıyodur..

1|0
    0|0
    • ne alksı var sevse boşanmak ıstemzdi

• Erkek iç güdüsü sevmez ama bir kez sana sahip olmuş ya. Başkasıyla görmek koyar..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• alışkanlık ve sahiplenmekten dolayı...sevmemiş olablir bu onun bu duygusunu değiştirmez.rabibm yar ve yardımcınız olsun.

1|0
    0|0
  • Kıskanma felan değil senide sevdiği felan yok.Hiç zannetmiyorum.Erkekler adam gibi düşünüp evlilik yapmaz.Ahlakıda sağlam değilse kendi karısı daha güzel olsada dışardaki çirkine kayar gözü.Bi süre sonra yuvasını yıkmayı başarır.Sonrada eski karısının peşinde dolanır durur.Evliyken elini tutup ilgi göstermez karım demez.Ayrılınca kıymete biner içer ağlar zırlar.

Babamdan biliyorum ben bunu koy gö--tüne gitsin yüz verme rahatsız ederse 155 i aramak 10 saniye.

1|0
    0|0
    • ya tekrardan zaten olamaz onca pislklerinden sonra öyle bişe düşünrsem hastaneye yatrmalılar beni ..benm gibi birini bıraktığı için pişman olack biliyorm ama düşüncem bu acaba oldudamı böle yapıyor hatta gecenlerde onu aşıda gördüm abisinin oğlula 1 saat sonra faceden abisinin ğlu istek yoladı napıyon faln yazdı hiç bişe yazmadım kesin oda yanındaydı

• çocuk yokşu anevlenmeyi düşünmüyorm öyle bir insan dğlm namzımdım ama laf çıkack bişe yapmıyormki evimdeyim ailemin yanındyım nere gidersem onlarla gidyorm ..karşıma adam gibi biri çıkarsa olur ama yne mutsuz olcksam hiç evlenmem tadı damagmda kalmadı ya

• öyle bişey yapmana gerek yok zaten.Sen cıvık hareketler yapmasanda sulanan çıkabiliyo karakter pahalı şey herkez alıp kullanamıyo haliyle ortalık karaktersiz herif kaynıyo.Evlenmen her açıdan iyidir.Ama bu sefer otur kılı kırk yar nasıl biriyle evlenmen gerektiğini madde madde yaz doğru insanla evlen.

• amaçı seni rahatsız etmek, sevse zaten ondan ayrılmana sebep olmazdı

0|0
    1|0
  • bazı şeyler kaybedilince değeri anlaşılıyor

1|0
    0|0
    • keske öyle olsa keske pisman olsa kapıma gelse

• eski eşin benim aynım ondam biliyorum. kız arkadaşımı seviyorum ona gösteremiyorum ayrıldık mı peşinden gidiyorum hayatına birini soktumu deliriyorum

• eski eşide olsa herkes kıskanır bence

1|0
    0|0
  • kıskanıyo aq

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• saçmalık yaa ayrılmıssınız bitmiş gitmiş ona ne senden..

1|0
    0|0
    • ewt ama o öyle yapmıyor işte arbanın arkşına yazı yazmalar falann hala sürdüryo sevmiyoda nie ble anlmadım

Yükleniyor...