Devamsızlıkla ilgili sorun... Bu konuda bilginiz var mı?

arkadaşlar meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim şu devamsızlık sorunuma çare bulmam lazıım hocalar gelmeyin diyorlar sınavlarımızı olduk bitti hepsi formaliteden gidiyoruz devamsızlığım 19,5 gün bide özürlü devamsızlıklar var onlarda ;

Raporlu 4

İzinli 3

Özürlü Devamsızlık Toplamı 7 gün

ben sadece p.tesi salıları okula gidiyorum ama gidipde akşama kadar boş boş oturmak istemiyorum rapor alsam sadece p.tesi ve salıları hazirana kadar 20 gün filan yapıyor? olur mu böyle bişey mümkün mü?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• bizim zamanımızda saolsun mdr yardımcı dayımın arkadaşıydı biz hiç gitmedil diyebilirim kebeptı ama bitti gitti işte bak bişe olmaz devamsızlık yap son sınıftasın ve sınava hazırlanıyosun asla devamsızklıktan bırakmazlar ben görmedim bizde olmadı kimse de gelmezdi normalde bile gelmezdi millet hep kaçardık bişe olmaz bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hocalar yazmazlar gelmeyin dediyseler merak etme bizede sağlamışlardı okadar kolaylığı sağlık meslek lisesinde :)

0|0
    0|0
    • hayır yazıyolar kendileri için gelmeyin diyorlar

• ya e okula bak orda varmı onların gelmeyin dediklerinden sonrakiler.

• toplam 45 gun devamsızlık hakkın var bunun 25i raporlu 20si de özürsüz devamsızlık hakkıdır. ayrıca bıde dılekceyle devamsızlıgını dusurebılme ımkanın var 3 4 gun

0|0
    0|0
  • Hemen okula git. Milli eğitim bakanı değiştiya. Geçen yılki lise 4'ler gibi tatil olmayacakmış. Bende son sınıfa gidiom düz lise. Nisan 1'den sonra okul var. Bizde de yazlılar bitti..

0|0
    0|0
  • olur ama verecek doktoru bulman lasım

0|0
    0|0
  • Sistemin en büyük eksikliği işte ama mecburen bir tanıdık bulup rapor almak şart

0|0
    0|0
  • p.tesi ve salı günlerine özel rapor alamazsın :)

0|0
    0|0
  • pazartesi ve salılara özel rapor mı alacaksın sürekli? zor

0|0
    0|0
  • OLur

0|0
    0|0
  • Her hafta rapor alacak doktor bulacaksan olur tabi..

0|0
    0|0
  • olabilir mümkündür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...