Bu insanların para için yaptığı saçmalıklar da ne diye ?

Ya televizyondaki programlara bakıyorum yetenek sizsiniz gibisinden insanlar hep para için rezil oluyo rezilliği geçtim onurlarını haysiyetlerini kaybetmekten hiç mi korkmuyolar bir para için bu kadar haysiyetsiz olmaya değer mi siz olsaydınız yapar mıydınız ya da böyle insanlar için ne düşünüyorsunuz ben bunların aklı olduğundan emin bile değilim yaşlı başlı adamlar tutup elektrik alamadım fiyo felan nasıl oldu da değişti bu insanlar ben 18 yaşındayım ama illaki byüklerimizden duyuyoruz.Allah akıl fikir versin böylelerine

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Para için televizyona çıkan bu insanların hiçbirisinde akıl yok..Bunları oraya gitmeye teşvik eden ailelerinde de suç var..

Yaşlı insanlar evde onurları ile oturacakları yerde evlenme programlarında milletin ağzına sakız , zengin avcısı kadınların tuzağına düşüp rezil oluyorlar..

Küçücük çocuklar veya enerjisini başka işlere harcayıp kendini geliştirebilecek gençler yetenek yarışmalarında ne kadar yetenek olduğu tartışılan showlarla kısa yoldan köşeyi dönerek popüler olmanın yolunu arıyorlar..

Bu toplum ne yazık ki 7sinden 70'ine popüleritenin, karizmatik olmanın ve çok paranın yolunun medyadan geçtiğini keşfetti..

Oysa ki medya bunları sadece reyting amaçlı kullanıp işleri bitince de kağıt gibi buruşturup atıyor..Nerede biri bizi gözetliyor'un birincileri? O ses Türkiye birincileri? vs Hepsi eski hayatlarına döndü birer ikişer..

Ama ne yazık ki bunları bile bile yine her sene binlerce insan ''medya maymunu'' olmak için seçmelerde sıraya giriyor..Hiç akıl yok şu insanlarda !

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...