Malummu oluyo nedir bilmiyorum, kişiliğime ne oluyo..???

Arkadaşlar sevgilimden ayrılalı 4 ay oldu benden ayrılır ayrılmaz 1 ay sonra nişanlandı. Ailem istemedi onu babam felan aramış neyse..

Nişanlısının bir albenisi yok yani çevremdekiler bile kulvar farkı var diyo inanın herkes söylüyor bunu, uzaktan akrabası nişanlısı..

Ve Şu an o pişman olmuş gibi hissediyorum. İlk sevgilimdi beni her şeyden çok seviyordu, ilk kez sevmiş felan.. Nişanlısı Kürt kendide ben Türküm:)))

Neyse Şu an onun içimin yandığını hissediyorum, sanki beni özledi ama elinden bir şey gelmiyo gibi evet sanki hissediyorum.. Öyle zannetmek istediğimden değil inanın öyle sanki Şu an içi yanıyo onun..

Ayrılırken bana unut beni kendine iyi bak demişti ananla babanla hallet sorununu demişti.

4 ay çıkmıştık ama,dolu doluydu,bana seni baban vermezse mahfolurum diyodu. Bilmiyorum sizce saçmalıyomuyum? İnanın Şu an sanki pişman ama dönüşü olmadığını,biliyo.

Bana babamla aram,bozuldu dedi. Bitmesin diye üstelediğimde.

Güncellemeler:
8 yıllık ilk okul arkadaşımdı.. Çocukluğumuzu biliriz. 15 yıl sonra buldu beni. Bana sen benimsin karımsın okul biter bitmez alıcam seni diyodu. İnanın nişanlısı güzel alımlı biri değil gerçekten. Sırf gururundan yaptı biliyorum. Belkide o kızı sever bilmiyorum. Ama,şuan sanki pişman öyle hissediyorum.

Kısa bişe daha eğitimim kariyerim her şeyim,ustun ailem,onu beni çalıştırmıycak dye istemedi oda evinde otur çocuklara bak deli gibi kıskanıyodu beni ama babamdan korktu bıraktı bilmiyorum

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bence seni sevmiyor korku filan hikaye gerçekle yüzleş

1|0
    1|1
    • O kızı sevdiğini zannetmiyorum. Bana Bi kız var ailem,istemeye gitmiş güya öyle bişe yokmuş dedi. Dedim,ailen o kızımı istiyo dediğimde bağırdı bana saçmalama,sen kendini onla,mukayesemi ediyosun sen benimsin sanada bişe soylenmiyo demişti.

• kapalı olman mesele değil zaten.ya böle ulu orta herşeyide soramıyorum ki gizli olmasan özelden sorardım.takma kafana ama yüzleş gerçekle giden gitti

• Dur ekliyimde sor

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence sen her şeyi olması istediğin gibi düşünüyorsun.Gerçekçi olmalısın.Kızı kendi gözünden anlatmışsın.Onun gözünde çok daha farklıdır.Farklı ki onunla nişanlanmış.

1|1
    1|1
    • Bilmiyorum canım,kızda kapalı benim,gibi. İlk elimi,tutan oydu sen,ne temizsin benimsin derdi hep çok kızla gezmiş,tozmuş ama ben farklıymışım. Yok ya onun hayat görüşü sınırlıydı evinin kadını olacaksın diyodu. O kızda tam ona göre ev kızı görücü usulü belliydi. Nasip bide bu işler. Bilmiyorum..

• İnan bunu deyip yarıda bırakan o kadar çok erkek var ki.İnsanlar ya yalan söylüyor ya da fikirleri düşünceleri değişiyor.Boyundan büyük sözler veriliyor.Eski sevgilin nişanlanmış artık.Bence sen bu duruma daha fazla kafa yormamalısın.Eline bir şey geçmez.Hakkında hayırlısı buymuş demek ki.Şer görünür hayır olur,hayır görünür şer olur.

• Ben onu Allaha havale ettim.. O kadar sözü vermeseydi o zaman. Suda doğurtcakmış beni yanımda da o olacakmış. Her şeyin en iyisi en güzeli benim olacak mış ben ona hakkımı helal etmiyorum ozaman benim suçum neydi? Mutlu olmasın..

Yükleniyor...