Cünyet çakırın fenerbahçeye verdiği penaltılar fenerbahçenin klasını mı sarstı sizce?

2 gün önce penaltı konusunda yapılan basın toplantısı ve bu maçta aldıkları penaltılar fenerbahçenin büyüklüğüne GÖLGE düşürmüştür

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerliyim ama " keşke o penaltıların hiçbiri verilmeseydi "

Fenerbahçe bugün mükemmel oynadı tek eksik goldü ama varsın o golde o iki penaltı'dan gelmeseydi dedim kendi kendime..

1|3
    0|1
    • REM ben sana bayılıyorum ya işte sen olayı çözdün :)))

• helal olsun rem sana takdir ediyorum

• Saol tatlım <3

Zaten bu maçta bizim penaltıya ihtiyacımız yoktu bence, Fener çok iyiydi penaltı olmasaydı da atardı diye düşünüyorum..

Erkekler Ne Diyor 19

• Size bir soru sorayım Aziz Yıldırım hafta içi Neden TFFile görüştü? Fenerbahçe hakem desteği olmadan maç kazanamıyor

4|2
    0|0
    • fenerbahçe battıkça batıyor renktaş alay konusu oldular

• Beşiktaş Fenerbahçe maçından sonra şampyonluğumuzu ilan ederiz

• büyük takımlar ter dökerek küçük takımlar penaltılarla şampiyon olurlar ahahaha :))))

• fenerbahçe formalı hakemler ve feNerasyon iş başı yapmış anlaşılan fenerbahçeli yöneticilerin ağlamaları işe yaramış

1|2
    0|2
  • olmayan şeyin neyi sarsılcakki klas mlas kalmadı onlarda bu saatten sonra her ağlayıslarına bir penaltı

0|0
    0|0
  • Fener hakkında konuşmak istemiyorum ne zaman birşeyler desem adamlar yüzsüzlük yapıp ne yapıp ne edip haklı çıkmaya çalışmalarından yoruldum artık tek diceğim şey onlara yav he he

0|0
    0|0
  • Şike büyüklüğümü? Bu saatten sonra Fenerden gayrısı hakemleride yenmek zorunda.

1|0
    1|1
  • cüneyt çakır bence bu akşam günah çıkardı beşiktaş maçında vermediği penaltılar için.bu akşam ki maça gelirsek ilk pozisyonda kendisi ele çarptığını gördü ikinci pozisyon için söylenecek çok fazla şey yok kesinlikle penaltı bunu fenerbahçeli olduğum için değil futbolun içinde olduğum için söylüyorum sadece.keşke böyle tartışmalar olmadan kazansaydık iyi olurdu.ama unutmayalım kaç haftadır verilmeyen penaltılarımız hatalı verilen kartlarımız var bunuda unutmamalıyız.

0|1
    1|0
  • Hafta içi yapılan ziyaretlerin ve açıklamalarını meyvelerini bu maçta fazlasıyla topladılar. Adamlar bu tür işleri çok iyi biliyor ne hikmetse.

1|0
    0|0
    • yazık fenerbahçenin şampiyonluğu penaltılara kaldı vah vah alamayınca olamıyorlar bebeler

• fenerde yüz olsa şike davasında gölge düşerdi 2 penaltıda değil

1|0
    0|0
  • hangi büyüklüğe?

ligin içine s.çtılar son bir kaç yıldır. şikeydi pislikti çamurluktu...

1|2
    1|1
  • Şike yaptığı onaylanan bir klubun prestiji ne kadar sarsılabilir?

1|1
    0|0
  • Şikeden sarsılmıs zaten daha ne sarsıntısı bunlar sinek vızırtısı gelir onlara.Fenerde klasmı varda klası sarsılsın

1|0
    0|1
  • 2. penaltı için diyecek birşey yokta ilk penaltı yanlış...

0|0
    0|0
  • Olmayan biseye golge dusmez ;)

1|3
    1|1
  • macı ızlemedım ama cognluk hksız yere verdıgını soledı bu konu hkknda bırsey dıyemem takıp etmıyorum.fb lıym ama fanatık degılm

0|0
    0|0
  • Büyüklüğümüze kimse gölge düşüremez sen canını böyle küçük şeylerle sıkma:))

1|1
    1|4
  • cüneyt cakır türkiyenin en iyi hakemi ve dünya sıralamasında ilk 5e girer maçı izlemedim ama verdiyse penaltıdır diye düşünüyorum...

not:) eskişehirsporluyum

0|0
    1|1
  • Fenerliler sorularda saldırıyor diyen gs liler hayırdır soruya gelince birincisi penaltımı dilmi teredduddeyım ikincisi penaltı dil. ama bugun atılan 2 gol birtek gençlerbirline dil 17 takıma birden atıldı helal olsun FENERBAHÇEM :))

0|0
    0|0
  • İki hafta ağladılar şimdi de o ağlamanın meyvesini alıyorlar.

0|0
    0|0
  • Büyüklük verilen penaltılarla ölçülecekse biz galatasarayı boşuna 4 büyükler arasında görmüşüz

0|0
    1|2
    • sığ düşünme bence geniş düşün bu akşam alay konusu oldunuz

• O zaman neden yürüyüş yapıyosunuz.Büyük takımısınız ya

Kızlar Ne Diyor 3

• ya gizliye açıkk olsaydı, daha ağır yorum yapardım...

aziz yıldırım piçi 2 haftadır havlıyorrrr,abi süpriz yapacak tabi tüpkafa demirören...

valla başım ağırdı maçtan sonra..!.

2|1
    0|1
  • sen merak etme gölge filan düşmez

2|2
    0|0
  • Onlar büyük mü ki gölge düşsün kara leke bile Fenev'den üstündür daha şereflidir hem başkanları hafta içi YD ile de görüştü mağdur rolü yaptı penaltıyı kaptı

0|0
    0|0
Yükleniyor...