Kızlar hoşlandığınız erkek size ilgi göstermesse adımı gidip siz atarmısınız ?

Hoşlanıyorsunuz aynı ortamdasınız ama sizle pek ilgili değil kalkıp gururmu yaparsınız erkek o diye yoksa hoşlandığınız erkeğe gidip belli edip uğraşırmısınız ?

• Erkek o der beklerim
    40% (2)100% (1)50% (3)Oy Ver
  • Uğraşırım koşarım erkeğin peşinden
    60% (3)0% (0)50% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendini ifade edemeyen cekinen birine ilk adımı atsan ne olur merak ediyorum. İlişkinin sonrasında ne diyecek ne vaad edecek? Devamlı susup otururacak gözlerine bakıp iç cekip, iki dudağının arasından cıkan sözlere esir mi olacak? İlk adım erkekten gelmeli sözlerine mukabil olup olmadığını tutarlılığını görmeli insan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ilk adimi atarim eyer benimle ayni duygulari paylasmazsa bidaha konusunu bile acmam.

Ilerde ilk adimi atsaydim acaba mutlu olurmuydum?

Deyip pisman olmak istemem.

0|0
    0|0
  • Ilk adimi attim sevdigim icin bir daha asla atmam

0|0
    0|0
    • adımdan kastın gidip açıldınmı cocuğa

• Sözün bittiği yer .)

• e bencede bitsin bir zahmet

• erkekden erkeğe değişir.kimisi ters teper kimisi hoşlanır.önce karşındakini tanıcan

0|0
    0|0
  • İlk adımı ben attım ama noldu :-) benden sana yar olmaz dedi o yüzden bida asla ilk adımı atmıcamm

0|0
    0|0
    • adım attım derken mesajmı attın ne yaptın yani teklifmi ettin ?

• ODA COK ÖNYARGILIYMIS

• Sevdigi varmıs napsın ama cok o bikez söyledi bnim bin kez canım yandı :( iste bu yüzden ilk adıma dair hic bisey yapmıcm snra neden kızlar ilk adım atmıyo oluyo iste bu yüzden

• Peşinden koşmam ama çocuğa vahiy inmeyecek sonuçta gider selam naber diye muhabbeti kurarım gerisi gelir zaten

0|0
    0|0
    • Peki konusurken gözlerini ayırmadan mı bakarsın kaçırarakmı anlaması için ?

• Önce gözlerimi gözlerine dikerim sonra utangaç yamuk gülümsememi atar gözlerimi kaçırırım sonra tekrar bakarım ama bu sefer kaçırmam gözlerimi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...