Derbi maçlardaki istatistikler hakkında ne düşünüyosunuz??

Fenerbahçe,Beşiktaş,Galatasaray ve Trabzonspor'a karşı kadıköyde büyük bir üstünlük kurmuşken,deplasmalardada yine aynı şekil diğer rakiplerine göre sıkıntı çekmiyor galibiyetler alıyor kolayca,örneğin,galatasaray 15 sene,beşiktaş 9 sene,trabzonspor 17 senedir kadıköyde galip gelemiyor,ama fenerbahçe son 10-15 yıla baktıgmızda deplasmanlardada rakiplerine üstünlük saglamış durumda bunu neye baglıyosunuz arkadaşlar?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• kadıköy türkiyenin en büyülü stadı rakipler için ise tam bir cehennem

0|1
    0|3
    • yuh o bizim sloganımız. WELCOME TO HELL . yakılan meşallerden de anlaşılıyo zaten

• Doğru sölüyon , o gün statı yaktığınız gün anlamıştım ben saten. Eee dile kolay değil, 50 bin sığırın önünde şampiyonluk sevicleri..

• sen tam bir o. çocuğusun yengeç

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 2

• Sizin adalet adalet dediğiniz bu olsa gerek Cüneyt Çakır gibi hakemler oldukça çok.. Geçen hafta haklı kırmızıya değil derken ortalığı yıkarken bu akşam derbiler gerçi ben ne bekliyorum fenerlilerden çıkıp hakem maçı bize ikram etti demesinimi bize yapılsa emin ol derdim. Ama kimden ne bekliyorum dimi?

Soru şöle olsun;

Neden en çok şampiyon olan GS

Ençok Türkiye K. GS

Türkiye Süper kupası GS

En çok Taraftar GS

En popüler GS vs vs vs

Neden Dünyada Şikesi kanıtlanmış FB?

0|2
    0|2
    • neden soruma cevap vermiyosun yukarıda sorumla ilgisi var mıyazdıklarının ne alakası var konuyla şlimdi ? dediklerinin hepsine cevabım var,ama demogoji yapmana izin vermicem ya soruma cevap ver ya da sus.

• Unutmuşum neden avrupada tek kupa getiren Türk takımı GS? hatta 2 tane? Neden avrupada en çok başarısı olan GS? Kadıköyde kazanıyolarmış e nolmuş GS yenene kupamı veriyolar? FB yenene veriyolar hatta beraberliğe bile kadıköyde 1 puan yetiyodu aldık kupa geldi kupa finalinde galibiyet lazım dediler Drogba salladı kupa geldi :) Kadıköyde yeniyoruzda nyeniyoruz biz kupa alıyoruz nolmuş? :)

• seni engelledim gerek yok dil dökmeye sorularına tek tek cevap verirdim ama demogoji yaptıgın için tartışmak yersiz.

• Evet gözle görülür üstünlüğümüz var ancak bu üstünlük bize bu sezon daha çok lazım ve daha önemli örnek haftaya trabzon deplesmanı o maçta trabzonspor puan kaybetmemiz için ellerinden ne geliyorsa yapacak ve şampiyonlar ligi finaliymiş gibi savaşacak belkide bu sezonun en zorlu deplasmanı olacak dikkat etmemiz şart

0|0
    0|1
Yükleniyor...