Recep Tayyip Erdoğanın bu ülkeye faydasını ve zararını sayar mısınız ?

Evet soru yukarıda . RTE'nin bu ülkeye faydasını ve zararını sayar mısınız?

0|0
10|37

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• Türk milletini sağcısıyla solcusuyla kenetledi.Kimsenin yapamadığını yaparak göztepe taraftarıyla karşıyaka taraftarını birleştirdi.Fenerbahçelilerle galatasaraylıları birleştirdi.Ülkede birlik bütünlük sağlandı Allah razı olsun.Çaldıklarını ondan alırız o sorun değil. link

10|4
    5|13
  • Tanımıyorum o şahsı.

6|8
    3|7
  • Aldığı nefes zarar

7|8
    3|6
  • hırsızı sevimli göstermeye çalışanda bana göre hırsızdır. Adam çalışıyor ama yiyor mantığı bu ülkede sadece satılmışların ağzına yakışır.

4|4
    1|1
  • Babaları milliyetçi soldu diye birbirlerinin kafasına sıkanların çocuklarını kanka yaptı. Tek düşman tayyip erdoğan,düşmanımın düşmanı dostumdur felfefesiyle kenetlendiler daha ne olsun

3|7
    2|4
  • canım kısaca yazayım.

1. milyar dolarlık dış borcumuzu bitirdi

2.devletin bankalarının kasaları dolarla doldu

3.artan nüfusa oranla işsizlik oranı düştü

4.uluslararası itibar kazandırdı

5.sağlık alanında üst düzey iyileştirmeler yapıldı.(dün bir hastane daha açtık sakaryada)

6.tüm şehirler arası yollar bölündü mesafeler tünellerle kısaltıldı

7.işsizlere işsizlik maaşı yoksullara yoksulluk maaşları ödenmeye başlandı

8.kredi alımındaki faiz oranları minimalize edildi

9.hızlı tren metro vs. ulaşım araçları ve her ilde hava alanı açıldı(çok az il kaldı sanırım)

10. KÜRT SORUNU ÇÖZÜM AŞAMASINDA VE SON 1 YILDIR ŞEHİT HABERİ ALMIYORUZ inşallah.

LÜTFEN SİYASETTEN ANLAMAYAN DIŞINDA OLAN YORUM YAPMASIN

AKP Lİ DEĞİLİM SAĞ YADA SOL GÖRÜŞÜM YOK

İSTEYENE YAZABİLECEĞİM 100 LERCE FAYDA YAZABİLİRİM

ZARARLARI İSE FAYDASININ SADECE %5 İ KADARDIR

6|10
    8|15
    • sadece bunu yalanlayayım diğerlerini arkadaşlar araştırsın link

• 1. milyar dolarlık dış borcumuzu bitirdi. (tabi bir o kadarınıda kendine ayırdı.) 2. devletin banka kasalarını dolarla doldu. (sığmayınca aslan gibi Süleyman aslan'la anlaştılar ayakkabı kutusuna dolduruldu.) 4. uluslar arası itibar kazandırdı. (haklısın, bizi rezil etti elin gavurlarına.) 7. ise şöyle oluyor: evet ödendi ama geçenki engelli kişiden faiziyle istenen parayıda unutmamak lazım. %42 raporu var %50 olduğu için 3 yıldır ödenen mağaşı zamıyla aileden geri istiyorlar. karakterSayısıDoldu

• Hepsini geçtim de şu itibar meselesi: yabancı basına bakıyorsan görmüşsündür. Türkiye yolsuzlukluğun, rüşvetin egemen olduğu bir diktatörlük havasında. İtibar bu mu?

• Ne faydası, faydası vardıda bizmi görmedik.

5|8
    2|5
  • Sayamam.. Beni de içeri attırabilir..

Çünkü ne yargı bağımsızlığı kaldı, ne de düşünce özgürlüğü..

4|6
    2|5
  • Yıldırım Demiören ve Tayyip bu ülkenin başına gelen en büyük 2 felakettir :/

7|7
    3|5
  • Faydasına da zararına da kafam girsin.

4|5
    3|4
  • Ülke ? Kalmadı ki hepsini ayakkabı kutularına sığdırdılar.

5|6
    2|8
  • Hangi ülke ? sayesinde muz cumhuriyeti olduk

12|8
    3|10
    • Arkadaş işssizim, yıllarca harç parası falan ödedim okudum ama torpille akpli olmayan iş bulamıyor. Genel sağlık sigortanızı sorgulayın bakalım kaç milyar borcunuz var ? ülkede hukuk denilen bir şey yok, sesini çıkarırssın biber bazı kapsülüyle birlikte kafana gelir. hani çok güçlüydük hani dış itibar... Güçlü olan ülke Rusya adamlar kimseyi dinlemeden Kırımı işgal etti. Nerede Osmanlıcılar? Nerede Tayyip ? sözde Kırımda bizim de hakkımız var ... ama bu işler halka hakaret etmeye benzemez

• Önceden ak partiye oy vermiş biri olarak objektif olmaya calışacagim.

Kim ne derse desin, bir çok alanda yatırım yaptı, askeri vesayete son vererek ordunun siyasiler üzerindeki baskıyı durdurdu.

Buna karsı;

Kim ne derse desin, tüm çabalara rağmen yolsuzluk yaptığını kimse inkar edemez, hem de az buz değil,

Bence daha önemlisi oslo gorusmeleri sonucunda özerklik sözü verikerek kürt devletinin kuruluşunun önünü açtı.

Şu aşamada ak partiye verilen her oy kürdistana evet demek anlamına geliyor.

1|0
    0|1
  • 1: hırsızlık, 2: dini kullanarak milletin aklı nasıl çelinir, 3: ceza evinden nasıl adam çıkartılır, 4: yurtdışı seyahati nasıl yapılır. (izin süresi olmadan, işleri bekleterek, şehit analarını oğullarının sonsuzluk yolculuğu törenlerine katılmayarak.) işte bunlar ve daha fazlası aklına ne türlü pis iş gelirse.

2|1
    0|2
  • faydası çok var zararları akp gelmeden önce rakı su gibiydi herkes alabiliyordu şimdi altın suyu oldu dinciler bu kadar güçlü değildir herkesin birbirine saygısı vardı ve bir çok vergi ama ben laiklik bitti kapalı bayanlar ülkeyi ele geçirdi hayatıma karışan akp hükümetini istemiyorum bir an önce gitsinler

2|3
    1|2
  • Faydalı bir yönü yok fakat karşısında rakip muhalefet yok. Halk artık yeni kişiler aradı buda son 10 yıldır böyle götürüyor işte. Muhalefet olmadığı için millet o şahısa atıyor oyunu. Koyun diye tabir ettikleri kitle bu nedenle suçlanmamalı. Suçlayan kişilerin oy verdiği partiler, kişiler o şahıstan farksız.

Edit: Alayı bir halta yaramaz meclistekilerin. Para peşinde it sürüsü hepsi.

5|2
    2|8
  • Herkes aynı şeyleri tekrarlatıp duruyor. Biri evet diyor biri hayır diyor. Bunlar hep aynı çatı altında oluyor. Bu yüzden Türkiye'de siyaset yok. Ve artık hep bu aynı şeyleri tekrar etmekte salakça bence. Kime oy vereceksen ver bunun üzerinden konuşmak fayda etmiyor.

1|3
    3|2
  • Para mı çalıyo napıyosa yapsın adam ülkeyi kimsenin geliştremediği kadar geliştirdi.Yiğidi öldür hakkını yeme demişler

1|7
    6|9
    • koca bir sıfır link

• Kardeşim ben sana adamlar mükemmel mi diyorum? Ben ak partili bile değilim sadece at gözlüğü ile bakıyorsunuz.Terör kalmadı, avrupa da şamaroğlan değiliz artık.Git gide de ilerliyoruz.Mal değiliz bizde görüyoruz neler olup neler bittiğini.Sadece demek istediğim akp den daha iyisi yok şuan.

• Kardeşim 1.siyaset 2.futbol bitmez bu tartışmalar.Doğru bildiğin neyse onu yap sen.Bizim elimizden gelecek bişey yok boşa burada laf si*iştirmeye gerek yok

• faydası dini sorgulamaya başladım din adı altında ne kadar görüş ortaya konduysa altında rezilikler oldu

2|2
    0|1
  • AKP hükümeti düşerse türkiye 300 km hızla duvara giren bir araba gibi olacak olacakları izleyin ;)

5|5
    5|11
    • eksileyenler gerçekleri bildiğinz için eksiliyosunuz :) ...

the pariot emin ol şu anda türkiye öyle bir zamanedena geçiyorki allah sonumuzu hayır etsin meak etme yok olmayızda bakalım varlığımızı kabullenen biirleri olucakmı ;) izleyin siz izleyin göreceksiniz bişeyin bişeyini

• namaz kılan değil bale yapan nesil istiyoruz demecinde bulunan muhalefet oldukça iktidar nasıl olabilirki

1|8
    4|5
  • cevabım tek olacak Osmanlı neden yıkıldı sorarım ve Osmanlı yı yıkan sebeplere bakın derim saltanat düşkünü olmaları bilime ve fenne önem vermemeleri milleti habire vergiye bağlamları etkili oldu işte cevap bu ha vahdettin ha Erdoğan aralarında hiçbir fark göremiyorum ben

1|2
    1|1
  • faydaları yollar hızlı trenler kitap falan filan başörtü serbestlği

zararları emeklşilik yaşı,yolsuzluğu herkes yapar,sağlıktaki değişikler ve en önemlisi pkkya verilen tavizler ve apoyla anlaşmalar

1|0
    4|2
  • yaptıgı yatırımları gormuyorsan o senın sorunun

5|5
    9|8
  • hem ülkeyi düzene soktu hem cebini doldurdu. bundan öncekiler sadece cebini doldurmuştu. Turgut Özal hariç.

2|4
    6|7
  • Yolsuzluk o şu mesele değil de (zaten siyasilerin bir şey çözeceğîne inanmam), eğitim beter oldu. Eğitim sistemi ard arda değişti. Sanki 5 iktidar değişti. Hepsi birbîrinden ilgisiz. Şimdi daha bir beter oldu. Liselerin yarısı imam hatip :)))

2|0
    0|1
  • Faydası yok, Zararı çok.

2|0
    0|1
  • o koltukta oturduğu her saniye zarar...

2|0
    0|1
  • faydası çok zararı yok hiç

büyük başkan Recep Tayip Erdoğan

3|5
    7|9
  • faydası: ülkesi zengin ülkeler arasına soktu zararı:geri klana herşey zarar

1|2
    1|5
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu ülkeye yaptıklarını görmemek için ya kör ya nankör olmak lazım . Bu ülke oyuncak helikopter yapamazken bugün insansız hava aracı yapar kendi tankıni üretir hale geldi .

8|14
    6|10
    • Iyi de 80 yıl yatmış bir ülke 10 yılda dünyanın süper gücü olamaz . Ama dünyanın süper gücü olmak için çalışıyor en azından da sizin gibi ulkesinin yaptıklarını görmemek için gözlerini kapatanların da gözlerini açacağız . Anlamadığım ne biliyormusun ülkenize sırf tuttuğunuz parti iktidar değil diye nasıl bu kadar hain oluyorsunuz .

• bence sen körsün. (kusra bakma ama) Çünkü halkın gözünün içine baka-baka kendi adamlarını daha dün içerden çıkardı. benim babam bugün 4 yıl bitti h?l? içerde tek suçu cihazı dinlenen birinin adını telefonda geçirmesi. bunları dinlemede yan delil olmadığı için serbest bıraktılar. sana dahada söyleyecek bir l?f bulamıyorum. yine söylüyorum: (allah bel?nızı versin AKP hük?meti milletin ahını çekeceksiniz daha öyle koltuğu bırakıp gitmek yok.) yine kusra bakma başlangıçta biraz kırıcı olmuş olabilir

• Adam tamamen kendisi zarar zaten.

7|5
    4|10
  • Ben anlamam zarardan yarardan pek bu konuları bilmem ama bildigim ve dogru olduguna inandigim birsey varsa ne kadar kötü olursa olsun oşu anbizim basbakanımız. Ve ne yaparsa yapsın bu ülkede başbakan iken asla küfür edilmez!

3|10
    5|7
    • Kimsenin küfür ettiği yok arkadaşım. Saygı çerçevesi için de yorum yapıyorlar

• aynen katılıyorum. ama adam zaten bütün halkı benimsemiyor. yaptıklarını onaylamayan herkese terörist dedi. ben milliyetçiyim ama adam geçen gün solculara terörist dedi , bu ülkede akp li olmayan herkes terörist sanırım ya da tayyip şizofren

• vall?h elime geçse. ben neler edeceğimi biliyorum ama. o bir başbakan değildir. o bir başçalandır. bu lafı Kemal'den alırım buraya yapıştırırım. ve giderim eyi vallah...

• Kim gelirse gelsin faydasını da zararını da biz çekiyoruz...olan hep millete oluyor ama millet bunun farkında değil.

3|2
    0|3
  • faydası varda bizmi görmuyoruz istifa etsin ya

5|6
    2|10
  • Ne ektiyse zamanında şimdi onu biçiyor...

5|4
    1|7
    • evet haklısın. Zamanında ayakkabı kutusuna paraları biriktirmiş. şimdi onu yemekle meşguller.

• kimin ne faydasını görüyoruz şuanda..hepsi aynı lacivert...önemli olan halkın ne yapacağı..

4|1
    0|2
  • adam cidden yolsuzluk yüzünden az oy alacak ama ben yine de oyumu ona vereceğim

2|4
    6|6
  • Rte. Türkiye de siyaset diye bir şey yok. Akpli değilsen ya Chp ya Mhp'lisindir. Bizim ülkemizde insanların çoğu böyle düşünür. Bir çatı altında toplanilmasi gerekirken ülkeyi zenginleştirmek varken adamların tek yaptığı kavga yolsuzluk hırsızlık patavatsizlik. Rte sayesinde ülke daha da geriye gitti. Ben şahsenşu anicin hangi partinin genel başkanı geçerse gecsin bu ülkenin kendini toparliycani düşünmüyorum.

2|2
    0|2
  • o kim canımsss tanımıyorum uff slk

0|0
    0|1
Yükleniyor...