Fenerbahçe şikeyi kiminle yaptı?

Fenerbahçe şike ile gündeme çok geldi. Fenerbahçeliyim ama Sıkı futbol takipçisi değilim bu yüzden bilgim olmayabilir.

Sorum Fenerbahçe şikeyi kiminle yaptı. Tek başına yapmadı ya. Karşı takım ya da takımlar hangileri? Yoksa tek günah keçisi Aziz Yıldırım mı?

Yada bu bir iftira mı?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Fenerbahçe parayı basıp galatasaray ve trabzonspor maçlarını satın aldı. daha sonra fener şampiyon alınca satılıklar ititraz etmeye başladı. Ben Beşiktaşlıyım aynı naneyi bizede yapmaya çalıştılar ama tutmadı

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Aziz Yıldırım bir günah keçisidir. Fenerbahçe bir günah keçisidir. Galatasaray'ın Beşiktaş'tan ve Fenerbahçe'den çaldığı yıllar apaçık ortada. Arkadaş ortamlarında Galatasaray'da şike yaptı sözlerini duyarsınız. Titreyin ve kendinize gelin. Adalet ismini taşıyan bir partinin adaleti yok edişini izleyin.

0|1
    2|0
  • Başta Aziz Yıldırım Yöneticilerden bazıları Sivas Giresun bunların kayıtlarının çoğu var Emniyetde ama iş de bazı güçler dengeler kuruyor Aziz Yıldırım sadece Futbol değil normalde de düzgün biri değil zaten İnşaat sektöründe usulsüz yapılar Silah vs. işler çabası

1|0
    0|0
    • Dedikleriniz doğruysa ve bunlar açıklanmıyorsa medyaya Buda paranın susturucu gücü olsa gerek

• Çok büyük bir güç var tabi uzun hikaye anlatırım

• karabükspor sivasspor ve ankaragücü bildiklerim arasında

1|2
    1|1
  • Valla şikeyle suçlanan takımların ve şahısların hepsi mahkemede aklandı şuan fenerbahçe kiminle şike yaptığını hiç kimse bilmiyor yani çamur at izi kalsın gibi bir durum

2|1
    1|3
  • Fenerbahçe nin başta Sivasspor maçı olmak üzere toplam 5 maçta şike yaptığı tescillendi

1|0
    1|1
  • Birileri gündem yaratmaya çalışıyo ve bunda başarılı oluyor yoksa bu ülkedeki herşey çok güzel giderken bir tek şike sorunumuz varda benim mi haberim yok :)

0|0
    2|1
    • Pardon burası spor bölümü. İlgi alanınız dışıysa yorum yapmama hakkınız var. Saygılar

• link izle gör

0|0
    1|0
  • bi şikedir tutturmuşlar gidiyo. ulan memleket elden gidiyo, adamlar bu gerçeği örtbas etmek için şike olayını tekrar tekrar gündeme getirmeye çalışıyorlar. ( Farahh, sözüm sana değil, yanlış anlama :) )

0|0
    0|0
  • Karabük, Ankaragücü, Sivaspor , Eskişehirspor - Trabzonspor, İBB

0|0
    0|0
  • aziz konussa hersey aydınlanacak

0|0
    0|0
  • Her takım şike yaptı.

Fenerbahçenin adı çıktı o kadar.

1|3
    2|3

Kızlar Ne Diyor 4

• ya yeter bee bir şike diye tuttumuşlar ota boka herşeye şike diyolar adımız cıktı ya 9 a inmez 8 e her takım yapıyor şikeyi onlar neden görünmüyo kendi pislklerine baksınlar önce ! 2-0 yendik ohh.

1|1
    2|3
  • bu akşam cüneyt çakırla yaptı mesela.!

2|3
    1|2
  • UEFA,CAS ve yargıtay tarafından onandı cezalar ama Tayyip Erdoğan cemaat karşıtı Fenerbahçelilerin dediğine göre yeniden yargılama istiyormuş bu yüzden de cezası hala verilmiyor Sivas,Karabük,A.Gücü,Eskişehir,İBB ve Trabzonsporla yaptı ve hala da utanmadan inkar ediyor başkanınız

0|0
    0|0
    • Ben zaten o başkan denen şahsa Alex'i gönderdikten sonra kıl oluyorum..Aziz Yıldırım evet yapmış olabilir savunmuyorum ama o işin bilinen yüzü. Bilinmeyen nice şike davaları olabilir..Fenerbahçe büyük takımlardan olduğu için adı çok fazla çıktı..Aynı şike diğer bazı takımlarda da var ama bu kadar gündem oluşturmuyor..

• cas uefa yargı hepsi diyor

0|0
    0|1
    • iyi de hangi takımlarla şike yaptı fener. soruyu oku ona göre, adam gibi cevap ver!

Yükleniyor...