Bu hafta halı saha maçım var ve ben penaltı almak istiyorum sizce nasıl ve nereye gidip ağlamalıyım?

Arkadaşlar Bu hafta halı saha maçım var ve ben penaltı almak istiyorum sizce nasıl ve nereye gidip ağlamalıyım? aynı zamanda tehdit de edebilirim sizce nereye gitmeliyim

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben aynı zamanda yerdeki adamı tekmeleyip saha içinde ana avrat küfür etmekte istiyorum onlarada ceza gelmesin istiyorum onun için de ne yapmalıyım?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şike yap,

yüzsüz ol,

ağla, çok ağla ama, yeter artık buramıza geldi falan diye

yürüyüş yap,

Başkanın hapis cezası alsın, uefa tarafından avrupadan men edil sonra adalet istiyoruz diye ağla.

zaten seni kollayan tüpçüyü protesto et,

Bunları yap halısaha maçında en az 2 penaltı almazsan ben de bir şey bilmiyorum karşim.

0|1
    0|1
    • link bide hacı ben rakip takımın oyuncusunun canına böyle kast edercesine vurmak istiyorum ama karokala bile gitmek istemiyorum ceza almak istemiyorum link bide böyle milletin içinde bağıra bağıra küfürler etmek istiyorum ve kimsenin bana sesini dahi çıkartmamasını istiyorum bunlar için ekstra bişey yapmam lazımmı?

• Ya yemin ediyorum, yeryüzündeki böyle iğrenç bir takım ve taraftar topluluğu bulunmaz. ar damarları çatlamış resmen.

• söylediğin takımı bilmiyorum ama senin söylediklerine göre suratlarına tükürsen Yarabbi Şükür derler galiba :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Ligden çekilirim " yaz, 1907'ye yolla penaltılar anında cebine gelsin

2|2
    1|1
  • Halı saha hakemliği için Cüneyt Çakır'ı tercih ediniz ... Tüm isteklerinizi karsılayacaktır

0|1
    0|0
    • saha ortasında ana avrat küfürlerime ve adamları tekmelememe de ceza gelmez o zaman dimi?

• Kesinlikle görmezden gelecektir ...

Ya da şunu yap Emre , Caner gibi transferler yap takımına hakem kim olsa olsun bu şahısların hareketleri hep görünmez kılınıyor .

• Oradaki yetkililer yardımcı olacaktır tabi karakterleri YD'yi andırıyorsa 5 penaltı alırsın ne 1i

0|1
    0|0
    • ben aynı zamanda yerdeki adamı tekmeleyip saha içinde ana avrat küfür etmekte istiyorum onlarada ceza gelmesin istiyorum onun için de ne yapmalıyım?

Erkekler Ne Diyor 11

• Halı saha yetkililerine bir daha burada maç yapmayız diye tehdit et istediğin penaltıları alırsın

1|1
    0|0
    • küfürlerime ve yerdeki adamları tekmelememede bişey demicekler ama o tehdit yetermi?

• Arkadaşlarınla birlikte yürüyüş yaparsan tekme atmayı bırak maçta şike bile yapabilirsin

• bol bol fenerbahçenin maçlarını izle

0|1
    0|0
  • ağla olmadı tehdit oda olmadı şike yap

0|2
    0|0
  • bizim dany yollayalım size :)

0|2
    0|0
    • ama ben aynı zamanda yerdeki adamı tekmeleyip saha içinde ana avrat küfür etmekte istiyorum onlarada ceza gelmesin istiyorum onun için de ne yapmalıyım?

• Sizin dany görevini tamamladı zaten sezon sonu yuvasına geri dönecekmiş :)

• ben beşiktaşlıyım tamamladı evet allah bin türlü belasını versin

• TFF git :)

0|2
    0|0
    • ağlayıp sızlayıp tehdit etsem yetermi?

• ama ben aynı zamanda yerdeki adamı tekmeleyip saha içinde ana avrat küfür etmekte istiyorum onlarada ceza gelmesin istiyorum onun için ne yapmalıyım

• Onuda tff ayarlar küfür etmeyi bırak s.ksen bilen sorun olmaz :)

• salatasaray ii bilir takım arkadaşını rakibe ver anlaş öyle kullan sonra oyundan çık kendi seyircine küfret

0|1
    0|1
    • sorduğum sorunun fb maçıyla ne alakası var ki herkes direk oraya yöneliyor :D canınızı fena acıtmış birileri tamamda benim sorumla ne ilgisi var hiç anlamış değilim :D

• link bu ilk şampiyonlar ligine giden Türk takımını kanıtı link bu fransız olmakla suçladığın kuruluşun kahraman evlatları en azından başkanımız Atatürke süikast düzenleyecek kadar aşşalık değil sen Türkiyeye yabancı oyuncu getiren takım derken herhalde 200 den sonra doğdun çünkü HAGİ yi tanımıyorsun

• ben hagiden öncesinide kapsıyorum ki hagi ile roberto carlos karşılaştırman kadar saçma lık yokcarlos diyosun ya ki bana resmi sayfanızın paylaşımlarını atıpkanıt deme ltfen

• KIRALIK futbolcu dany e git o sana penaltının inceliklerini ve yapman gerekeni anlatır böylelikle güzel penaltılar kazanırsın

0|1
    0|3
    • ama ben aynı zamanda yerdeki adamı tekmeleyip saha içinde ana avrat küfür etmekte istiyorum onlarada ceza gelmesin istiyorum onun için ne yapmalıyım

• Profesyonelce penaltı kazanan futbolcularınız varken ve onlardan eğitim almak varken şikeye bulaşma derim :)

• bizim halı saha takımında maalesef yok öyle oyuncular :( ben en iyisi ilk önce hakemi arayım olmadı karşı takımın kaptanını arayım ama telefonum dinlenecek :( neyse en kötü gider halı saha sahibini veya hakemi tehdit ederim öyle kurtarırım olayı

• Burak yılmazın yanına gidip ders alabilirsin

0|0
    0|3
    • ama ben aynı zamanda yerdeki adamı tekmeleyip saha içinde ana avrat küfür etmekte istiyorum onlarada ceza gelmesin istiyorum onun için de ne yapmalıyım?

• uzatmayalım istersen aradığın herşey galatasarayda var dışarıda örnek arama:)))

• ama nasıl tehdit edecem mesela kimi tehdit edeyim hakemimi? halı saha sahibinimi? ben bide rakip oyuncuyla kan davalısıyım link böyle canına kast edercesine vurmak ve karakola bile gitmemek istiyorum o akşam nasıl yapacam ya off :(

• Tff ye bir protesto duzenle tamamdir:-)

0|1
    0|0
  • bugün atılan 2 gol birtek gençlerbirline atılmamış anlaşılan :)))))))

0|0
    0|1
    • sorduğum sorunun fb maçıyla ne alakası var ki herkes direk oraya yöneliyor :D canınızı fena acıtmış birileri tamamda benim sorumla ne ilgisi var hiç anlamış değilim :D

• maçınızda hakem varsa tff ve demirören size yardımcı olacaktır. iyi emek hırsızlıkları :D

0|0
    0|0
    • ama aynı zamanda yerdeki adamı tekmeleyip ağzıma ne gelirse ana avrat küfür de etmek istiyorum onun için bişey yapmam lazımmı?

Yükleniyor...