Fenerbahçe maçı hakkındaki görüşleriniz nedir ?

2-0 yendik görüşleriniz nedir ?

Cevaplar İçin Tesekkur Etitm.

0|0
9|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 19

• Adalet Fenerbahçeliler için bu beleş penaltılar olsa gerek

3|1
    1|2
  • Cüneyt Çakır 2 Gençlerbirliği 0

2 penaltınında uzaktan yakından alakası yok benim fikrimde öyle ki bütün yorumcularda öyle diyor Fenerasyon yine iş başında Cüneyt Çakır ztn bunu fenere hep yapıyor fenerbahçeli olduğunu bilmeyen yoktur herhalde?

NOT= Fenerbahçe iyi oynadı kşke böle kazanmasaydı Cüneyt Çakıra yakışmadı Adalet adalet diyenler şimdide penaltı değil derse helal olsun derim Gençlerin hakkı yendi derse helal olsun derim bu maçta susupta başka maçta konuşulursa nese..

1|1
    1|1
  • Fenerbahçe gerçekten güzel top oynadı tek kale maç oldu gençlerbirliğinin kaleyi tutan şutu olmadı 3 şutu var dışarı attılar penaltılar olmasada 3 puanı alacağımızdan emindim çünkü maç rakip cezaalanı içerisinde geçti.

ilk pozisyon penaltı değildi ama kuyta gosso nun yaptığı hareket direk kırmızı ve penaltıydı bu es geçildi. ve emreye yapılan harekette sarı kart gerektirirdi.

puanı hakederek aldık.

0|1
    0|2
  • Fenerbahçe çok üstün oynadı ama attığı iki golde penaltı değil.

2|2
    1|1
    • ya Allah askına nasıl degıl ya

• az önce yalakalık oluyordu şimdi sempatik o zaman onun cevabını bana dil cevaba yazarsın veya açılan sorulara yazarsın.

• dostum sen bana iki yüzlü demeseydin bende yalakalık demezdim başkan bir kere açıklama yaptı diye yalakalık olmaz ona bakarsan bağdat caddesindeki yürüyüşede bjk liler katıldı ben sadece beşiktaş ın naptını anlamıyorum bence bu sempatiklik dil galatasaray a düşmanlımız var ama bu beşiktaşı ilgilendirmez fenerbahçe ile gs ye bakıcaklarına kendi kulüplerine baksınlar aynı şekilde sende birine taş atmadan önce düşün

• penaltı penaltı diye ağladınız sonunda ağladınız hadi bakalım şanslısınız :)

2|2
    1|2
  • Hanım efendiliğinizi bozmayınız bir daha asdfghk

0|1
    2|1
  • Penaltılara itirazı olanların gözünü seveyim ben

1|2
    0|2
  • Tebrik ederiz ne diyelim:) gençleri tutuyordum ama yeneni tebrik etmemiz lazım:)

2|2
    2|1
  • Iki uc haftadir penalti istioduu feneVbahçe al istee cuneyt cakir kombo yapti..:)

3|0
    1|2
  • Maçın özeti;

-Oğlum Fenerbahce nasıl şampiyon oldu?

+Şike şike

-Aferin yavrum, adın ne senin?

+Şüleyman..

0|1
    0|2
  • Bugün birkez daha anladım fenerasyon tesçilli sikeciyi neden kümeye düşürmediklerini

1|2
    1|2
  • dostum çok gol kaçırdık ezdik gençlerbirliğini pek pozisyonları yok emenike çok kötüydü mousa sowda iyidi ama çok iyi dildi sonuç olarak atılan 2 gol birtek gençlerbirliğine atılmadı 17 takıma birden atıldı :)))

0|1
    0|2
    • izledim macı :)

çok gol kacırdık evet emenike berbattı hep kendısı gıtmeye calıstı

• Fenerli ve Galatasaray'llıar nasıl Beşiktaş'a sempati duyuyorsa Beşiktaş'lılarda istediği takıma sempati duyabilir bunun iki yüzlülükle ile alakası yok. İki yüzlülük nedir biliyor musun senin geçen hafta burada penaltımız verilmedi diye şikayet edip bu hafta haksız penaltı ile kazanınca atılan gol 17 kişiye atıldı demendir. İşinize gelince adalet istiyoruz diye bağırmak, işinize gelmeyince susmaktır iki yüzlülük.

• İlk yalakalık kelimesini sen kullandın bu konuda bende madem bu yalakalık sizde Galatasaray'a olan düşmanlığınız yüzünden bize yalakalık yapıyorsunuz dedim.. Yıllardır taraftarlara sorulduğunda biz şampiyon olmuyorsak şu olsun dediğini duyuyoruz o zaman herkes yalaka ama bu sadece sempati duymaktır veya kendini tuttuğu takım dışında o kulübe yakın hassetmektir. Tekrar söylüyorum sen bu olaya yalakalık dediğin için ben örnek verdim. Yalakalık üç haftadır başkanınızın bize yaptığıdır farkı anla.

• MAC SONUCU

Fenerbahce 2-0 Cüneyt Çakır

2|0
    0|4
  • Cüneyt Çakır: 2-0 : Gençlerbirliği

2|1
    0|4
  • cüneytin maç 0-0 ken verdiği penaltı kilidi çözdü

0|0
    0|0
  • yendik

.

0|0
    0|0
  • Şunu anladık ki ağlamayana meme yok

0|0
    0|0
  • aaaa yendinizmi çok üzüldüm

inşallah bidaha olmaz

0|0
    1|0
  • Ee ne denir ki rezillik şimdi sow icin goldu denip haftaya olan mac icin plan yaparlar bir bidiri bir basin aciklamasi tamamdir

0|2
    1|1
    • dedıgınde hıc bısey anlamadım :)

• ya bırader basbaya 2 pozısyonda penaltıydı ıste neyın seyını yapıyorsun sen

• Birak allah askina ya fenerli yormcu bile dedi ilki penalti değil die

Yükleniyor...