Neden Rap değilde Pop ?

Rap dinlemeyi seviyorum çünkü :

Kafamı rahatlatıyor.

Yalnızlığımı gideriyor.

Gerçekleri anlatıyor.

Doğruyu ve yanlışı anlatıyor.

Peki pop,rock ,metal,arabesk rap ıvır zıvır

HANGİSİ BUNLARI YAPMAYI BAŞARIYOR ?

RAP sizin sandığınız yoo ye baby gibi ifadeler değil hayatı ve gerçeklerini anlatan vb bir müzikten fazlası rap demek hayat demek sanat demek tir bizim için bu adete bir hastalık Allah şifamızı vermesin rapçilere bakarsak TUPAC SHAKUR adam bir efsane rapçi sistem karşıtı bir insan ve bir efsane hayatını araştırmanızı tavsiye ederim herkes bütün ünlüler İLLUMİTİ belasının köpeği olduğunda bu adam karşı çıktı ve illuminatiye killuminati diyerek meydan okundu 1996 senesin kalleşçe vuruldu neyse mesela pop müzikten hande yener çıkıp bir şarkıda 30 35 kere yaya ya diyor ve bunları milyonlar seyediyor 43 milyon boru değil joker adında bir rapçi çıkıyor yaşamak öldürür diye parça yapıyor hayatın gerçekleri zorlukları ve bşarıya giden yolu anlatıyorken onun aldığı izlenme sayısı 1 milyon adalet ? halkımız boş iş kovalamakta zamanını boş işlerle harcamakta üzerine yok NEYSE SON SÖZÜMÜ SÖYLEYİM :

SEN POPLA KOPARSIN ANCA AMA HAYATIN GERÇEKLERİ HİPHOP' ta !

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• 2000 lerin başında falan bende çok dinlerdim ama son zamanlarda iyice işi hızlı söylemeye vurdular birşey anlaşılmıyor. eskiden cartel, nefret, dr. fuchs falan dinliyordum. Şimdide bayağı yetenekli çocuklar var ama söylediklerinden pek birşey anlamıyorum tamamen kim ne kadar hızlı söylere getirmişler olayı oysa kelimeleri anlamlı ama dinlerken bunlar akılda kalmıyor.

0|0
    0|0
    • dostum senin söylediğin flex rap cezanın yaptığı dinliyceğin diğer türler var slow dinleyebilrisin battle rap ,gangsta rap felan çok iyi yetenekli kalemler varyani ilklerde biraz zorluk çekersin anlamakta ama sonrası kendiliğinden gelir :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Klasik,rock,metal,nostajik,epik belki bir de folk dinlemeyi tercih ederim rap hayatımın hiçbir döneminde dinlemedim,itici bence.

0|0
    0|0
    • Çünkü rap zengin faişelerin kalçasına ritim değil varoş çocukları beyninie kan pompalıyor . deyim sana ezilen halkın yaşam senfonisini anlatır rap gerçekler ve doğruluklar eleştirilir seer bir dinler rock ve metalda bağırarak bir tarafını yırtarken rapte bunu tam tersini duygularını bir parçaylaanlatabilirsin ön yargılı yaklaşma yo ye de değil bir müzikten fazlası benim için ama

• yol al kardeş

• Herkes aynı tür şarkıları dinlemek zorunda değil. Herkesin zevki farklı. Sana pop saçma kalır başkasına rap.

İllumiti güzelmiş bu ara sjfgdsjh

0|0
    0|0
    • müzikten anladığınız bok çukurunda hela fırçası

• Ya milletin zevkine ne karışıyosunuz avukatlık yaptım şindi isteyen istediğini dinler

• Raptiye rap rap

0|0
    0|0
  • rap ve rock hayatın gerçeklerini anlatıyor, buna inanıyorum ve ikisini de severek dinliyorum.

0|0
    0|0
  • ahahhah doğruyu yanlıştan rap sayesindemi ayırıyosun üzüldüm

0|0
    0|1
    • anlayamazsınız :D herkes rap dinleyemez sende haklısın dinlemeden ön yarfılı olma popla kopmaya devam edin veya hadi eyvalalh

• popla ne alkası var yahu

• çünkü rap hayatın kötü yanlarından bahsediyor insanların eğlenmeye ihtiyacı varr :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bazıları hayatın gerçeklerini dinlemeyi sever.

Bazıları hayatın gerçeklerinin içindedir ve pop ile uzaklaşmaya çalışır.

ANLAYAMAZSINIZ...

0|0
    0|0
    • Pop yağan yağmurun romantik oluşundan ,

RAP sokaktaki çocuğun su alan ayakkabısından BAHSEDER

• dostum anlatsamda anlamıycak sonuçta kapasite işi boş ver pop dinlemeye devam et sen

• Ben pop dinlemem.

Kapasite meselesi bu lafın bir gönderme olduğunu anlamalıydın.

• Rap müzik kapasite işidir. Yapanda içinde dinleyen içinde geçerli bu. Bu işi yapanlar bende dahil para için yapmıyoruz, para kazanamayacağımızı biliyoruz. Bir hobi olarak düşünüyoruz ve sanat icra etmeye devam ediyoruz. Bu arada dostum bizi hiç bir zaman anlamayacaklar.

Respect !

0|0
    0|0
    • aynen öyle kardeşim kalite ve kapatsite meselesi herkes anlamaz peace

• link Rap linki bir tadına bakın sözlerin vurgusu önemli anlamasanızda olur yani :) bakalım nasıl gelicek kulağa

0|0
    0|0
  • Gereksiz birşey. İngiliz popu dinlemeyen bir adamın söyledikleri.

0|0
    0|0
  • Aynur Aydın - Measure Up dinle. Kıpır kıpır. Pop'un en iyi müziği.

1|0
    0|0
    • pop dinleme ama birisini tercih edersem oda mikel jackson popun efsanesini tercih ederim

Artı bende sana bir isim önereyim Tupac Shakur rapin tanrısı önereyim gerek olsun müzik gerek olsun yaşam felsefesi tupac sshakur bir rapçiden fazlası araştırmanı şiddetle öneririm

• Teşekkürler.

• bişey değil dostum

Yükleniyor...