Sevmediğim kızla evlenecek kadar ciddi bir durumdayım.

iyi akşamlar kızın babası ve benim babamın arasındaki çok ciddi ve bir okadar güzel olan iş ahlakı biz çocuklarınında hayatına müdahale edecek duruma geldi. kızın adı tuğçe. babamın hatrına buluşmaya gittim eve getirdim gezdik dolaştık sabah kadar İstanbul sokaklarına vs. hep babamın hatrı için oldu bunlar. amaaa iş evlilik konusuna geldi mi ben bir neoluyoruz a geldim. iş bayaa ciddi. kız çok güzel yani boy pos fizik güzellik bunlarda hiçbir sıkıntı yok ama ben evlilik falan düşünmüyorum. şimdii yarın akşam tuğçe ile tekrar yemeğe çıkacağız oda bana bayılmıyor bu belli. ben babama az çok anlattmaya çalıştım durumumu anında ters tepki verdi. ve benim üstümde olan bütün maddi ve manevi yüklerini çekeceğini söyledi yani benim için hayatımın sonudur. bu yaşıma kadar babamın sırtından geçindim ben ne yapabilirim. teşekkürler.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• kendi ayaklarının üzerinde durmanın zamanı gelmiş bulunuyor

0|0
    0|0
    • aile şımartısıyla büyüdüm ben babam sadece 3 ay herşeyini çekti üstümdem don gömlek kaldım . ama sevmediğim kızla evlenemem heralde.

• o zaman evlen bir şeyler yaşamayın ve bu sürede ayaklarının üzerinde durmaya çalış sonra ayrılırsınız tabi bunları buradan demesi kolay

• aynen istanbulda zengin muhitte yaşamak gerçekten çok zor. bilirsin belki sende

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevmediğin,istemediğin biriyle evlilik yaparsan hayatını mahvedersin.Babanla bir daha konuşmayı dene ya da annenle konuş.Sen ne işle meşgulsün?

0|0
    0|0
    • babamın açtığı daha doğrusu kefil olduğu araç kiralama şirketim var. babam çok ters biridir. onla rahat olamam ben. konuşmayı denesem kredi kartlarını iptal eder ve arabamı aldırır evin önünden iğrenç. bir kişiliğe sahip bu doğru.

• teşekkürler sevgilerle:)

• Rica ederim:)

• Kendi ayaklarının üzerinde dursan artık

0|0
    0|0
    • haklısın yaşlandık artık

• 4 yıl insan psikolojisi okudum ben. şuan araç kiralama şirketim var ama orasıda babamın mekan.

• okumuşun git kendin al evini mesleğini yap

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...