Çok cins numaralar beni arıyor.

Numaralar çok cins ya yurt dışı belli her seferinde de farklı bir numara bu sadece bana mı oluyor ? Sizinde başınıza geliyor mu ?

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• ben de aranmıştım 3-4 defa

1|0
    0|0
  • Aramıyorlar beni, sadece çaldırıyorlar ^^

1|0
    0|0
  • İnsanlık ölmüş be kardeşim... İnsanlar ahlaki çöküntü içinde...uyuşturucu yaşı 12 ye inmiş senin söylediğine bak !

1|0
    1|0
  • geri dönüş yapma sakın dolandırıcı çetesi genelde erkekleri düşürmeye çalışıyorlar

1|1
    0|0
    • Yok ya geri dönüş yapmıyorum zaten açmıyorum da ama sinirimi bozuyorlar :/

• Nan benim o :):)

1|0
    0|0
  • çok arıyorlar mesela demin yine çağrı atmışlar 009171... diye gidiyor :) :) :)

1|0
    0|0
  • Bulgaristan numaraları onlar türkiyede daha önce kullanımış numaralara çağrı atıp kontör ve lira alırlar telefon numaranın rakamlarının dizilişine göre direk senden haberin olmadan lira çekiyo bile olabilir azar azar çeker farkedemessin

1|0
    0|0
  • şu numaralar beni niye aramıyor yaw ? benide arasınlar istiyorum, şöyle açıp dalga geçsem, çok istiyorum la arayın beni, iran,hollanda,tayland farketmez

1|0
    0|0
  • Bana da oluyor. Sakın açma sakın. Genelde dolandırıcı olurlar. Ben açmam yabancı telefonları.

1|0
    0|0
  • Dolandırıcılık çeteleri rastgele arama yapıyorlar. Cevap verme,geriye dönüş yapma...

1|0
    0|0
  • benide aradılar aştım bayan çıktı canım beni arsana dedi 2 3 defa aradı sonrasını bilmiyom

1|0
    0|0
  • Benide arıyorlar haftada 4 5 defa onlar dolandırıcı cevap verme

1|0
    0|0
  • evet arıyorlar ama ne açıyorum ne de geri arıyorum

1|0
    0|0
    • Aynen bende açmıyorum geri de aramıyorum ama sıktı yahu :/

• numara engelleme programı ekle telefona engelle

• Öyle yapayım bari Tşkr ederim.

• bazen

.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• satıcı firmalar onlar

geriye birkerede çaldırırsan bütün tller akıp gidiyor

1|0
    0|0
  • Aranıyorum bende

1|0
    0|0
  • Benide çaldırıyolar bir iki kez :s anlamadım gitti

1|0
    0|0
  • Benim de sık sık başıma geliyor, yalnız değilmişim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...